[vc_row equal_height=”yes” bg_type=”image” parallax_style=”vcpb-default” bg_image_new=”id^6468|url^https://www.adnanakyuz.com/wp-content/uploads/2017/11/unlu-markalar-hakkinda-bilmedikleriniz.jpg|caption^null|alt^null|title^unlu-markalar-hakkinda-bilmedikleriniz|description^null” bg_image_repeat=”no-repeat” bg_override=”1″ css=”.vc_custom_1510074696853{background-position: 0 0 !important;background-repeat: no-repeat !important;}”][vc_column][vc_empty_space height=”250px”][vc_custom_heading source=”post_title” font_container=”tag:h2|text_align:left|color:%230c0c0c” use_theme_fonts=”yes” css=”.vc_custom_1510074945522{padding-right: 15px !important;}” el_class=”yesil”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][vc_column_text]

Hatırlar mısınız; çocukken annelerimiz bizi korumak için beyaz yalanlar söylemekten kaçınmazlardı. Küçük yaşta kafaya dikip alışmayalım diye de özellikle kolaya karşı hep bir ağızdan aynı yalanı söylerlerdi; içme evladım onun içinden fare çıkar!

[/vc_column_text][vc_column_text]

Marka efsaneleri, müşteriyle marka arasındaki iletişimde markayı insanlaştırdığı ve ona bir karakter atadığı için çok önemlidir. Silver Door’un hazırladığı infografikte yer alan bu 39 örnek ise marka efsanelerinin yanında önemli birtakım bilgileri de içeriyor.


Bir inceleyin bakalım, aralarından şüphe duyduklarınız varsa Google elinizin altında. İki dakikada doğruluğunu kontrol eder ve rahat uyursunuz.

[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_single_image image=”6466″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_empty_space][vc_column_text]Kaynak: 1MM[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
Published On: 7 Kasım 2017 / Categories: Genel / Tags: , , , , , , , , , , , /

En Son Haberleri Almak İçin Abone Olun

Spam yok! Gizlilik Politikamız hakkında buradan bilgi edinin.