İptal, İade ve Değişim

Mutlu müşteriler istiyoruz ve AdnanAkyuz.com’da alışveriş yapan müşterilerimizi memnun etmek için destek ve hizmetlere çok önem veriyoruz, satın aldığınız herhangi bir ürün için İade veya Değişim konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz. Adınız, fatura numaranız ve iade nedenini 14 gün içinde aşağıdaki formu doldurarak bize bildirmeniz gerekir.

Siparişimi iade etmek istiyorum

Adınız, fatura numaranız ve iade nedenini 14 gün içinde aşağıdaki formu doldurarak bize bildirmeniz gerekir.

İade/Değişim Bildirim Formu

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

Yanlış ürün siparişi verdiğinizi düşünüyor veya siparişi iptal etmek istiyorsanız, önümüzdeki 3 saat içinde bize bildirmeniz gerekir, aksi takdirde sipariş kargo için acenteye iletilir.

Ürünüm hasarlı geldi ne yapmalıyım?

Siparişiniz size ulaştığında mutlaka kargo görevlisiyle beraber paketi açarak ürünlerinizde hasar meydana gelip gelmediğini kontrol ediniz. Hasar durumunda kargo görevlisinin tutanak düzenlemesini isteyerek direkt geri gönderebilirsiniz.[/vc_column_text]

Orijinal ambalajı yırttım nasıl iade edebilirim?

Orijinal ambalajı ile iade edilmeyen ürünler hatalı olmadıkça iade kabul edilmeyeceğini ve geri ödeme yapılmayacağı üzülerek bildirmek isteriz.

Ürün(leri) gönderdim ne zaman sonuçlanır?

AdnanAkyuz.com en kısa sürede sonuçlandırmayı amaçlamakla birlikte iade süreci 5-10 günü bulabilir.

Üretim hatası olduğunu düşünüyorum ne yapmalıyım?

Satın aldığınız ürün kusurlu malzeme ve/veya işçilik içeriyorsa,  sorun giderme için lütfen önce bizimle  iletişime geçin , ardından gerekirse e-posta yoluyla size bir geri gönderim kodu verilecektir.

AdnanAkyuz.com, garanti kapsamında ürünün tamir edilmesi veya aynı veya benzeri ürünle değiştirilmesi için sizin adınıza üreticiyle anlaşacaktır.

Ürünleri AdnanAkyuz.com’a göndermekle ilgili nakliye maliyetinin garanti kapsamına dahil olmadığını lütfen unutmayın.

Her ürünü iade alıyor musunuz?

Hijyenik nedenlerden dolayı, cilde doğrudan temas eden veya dolaylı olarak nefes alma/verme yoluyla bedensel temasın olduğu ürünler iade edilemez veya değiştirilemez. Bu tür ürünlerin hiçbiri kullanıldıktan sonra veya ambalaj açıldığında bile iade için kabul edilemez.  Alacağınız üründe kararsız iseniz müşteri temsilcimizden yardım alabilirsiniz. Müşteri temsilcimizin önerileri doğrultusunda aldığınız ürünlerde de iade yukarıda bahsedilen şartları taşımalıdır.

İptal, İade etmek istediğiniz ürünleri bize güvenli bir şekilde iade etme sorumluluğu size aittir.

Ürün(ler) arızalandı ne yapmalıyım?

Arızalı ürünler durumunda, önce aşağıdaki formu doldurmamızı bize bildirmelisiniz. İncelenme sonucunda malların üretim kaynaklı bir hata olduğu tespit edilirse, ya derhal düzeltiriz veya size yeni bir ürün göndeririz.

Yanlış kullanım sonucunda oluşan arızalar sonucu size maliyet hakkında bilgi verilir.

Ürünleri iade ettim geri ödemem ne zaman yapılacak?

Ürün(ler) tesislerimize alıp incelemeden geri ödeme  veya değiştirme yapılmayacaktır.

İadem kabul edildi geri ödemem nasıl ve ne zaman yapılacak?

Geri ödemeler yalnızca Kredi Kartı, Banka Kartı veya Banka Havalesi ile ödeme yapılacaktır.

Ödenecek tutarlar ödeme yönteminize göre kredi / banka kartınıza veya hesabınıza yapılır. Kredi/Banka kartı geri ödemeleri bankaların süreçlerindeki farklılık nedeniyle kartınıza yansıması 10-30 gün sürebilir. Bu süreci kısaltmak ne yazık ki bizim elimizde değildir.

İade / Değişim için aşağıdaki formu doldurun