Kyani’nin Bütünsel Ürün Yaklaşımı

Kyani Sağlık Üçgeni & Flueresse

Hepimiz Kyani’nin besin ürünlerindeki bütünsel yaklaşımını biliyoruz. Ürünlerin, herhangi birindeki bileşenlerin kombinasyonu, iyiliğimiz için halihazırda muazzam faydalar sağlamakta. Fakat Kyani Sunrise’da kullanılan suda çözünür içerikler, Kyani Sunset’te kullanılan yağda çözünür içerikler ve hepsinden önce Nitro ürününün alınmasıyla ürünlerin her biri size optimize biyoyararlanım sağlamaktadır. Birleştirilmiş besinler, birbirlerini itmek yerine birbirini destekler ve yükselen miktardaki Nitrik Oksit üretimi, vücudun en uzak hücrelerine besinlerin ulaşmasına katkıda bulunur.

Ama bu bütünleşik yaklaşım Flueresse ürünlerine nasıl etkide bulunur?

Cevap, “Çekirdek 4”. Flueresse Cilt Bakım Sisteminin tüm ürünlerinde bulunan 4 çekirdek içeriği, ürünlerde farklı miktarlarda bulunurken, ortak bir amaca hizmet ederler.

Dört ürün de İsviçre Uttwiler elmasının kök hücre özütünü içermektedir. Bu çok önemli bir nokta; çünkü kök hücrelerin aktivite ve antioksidan potansiyellerini uyarır. Cildimizdeki kök hücreler, cildin dönüşümü, cildi taze tutması ve biz yaşlandıkça cildi gençleştirmesi konularında cilt sağlığı bakımımızdan sorumludur. Biz yaşlandıkça, cilt yenileme hızımız azalmaktadır, bu noktada cilde kök hücre özütü eklemek cildin doğal antioksidan potansiyelini ve kendi kök hücrelerimizin etkinliğini arttırır. Kök hücrelerimizi, doğal olarak fonksiyonlarını sürdürmeye teşvik eden büyüme faktörleri ve sinyal molekül içeren bir özüt ekliyoruz. Bütün Flueresse ürünleri içinde, Flueresse Serum İsviçre Uttwiler elması kök hücresini, daha iyi bir cilt yenileme ve gelişmiş gençleşme için en yüksek konsantrasyonda içerir.

Kyani Nitro ürünlerinden bildiğimiz Noni meyvesi özütü, cilde uygulandığında Kyäni besin ürünleriyle eşdeğer faydaları sağlamaktadır. Bu da artan nitrik oksit üretimi demektir ve ciltteki kan dolaşımını ve akışını arttırmaya yardımcı olur. Bütün Flueresse ürünleri içerisinde, Noni meyve özütünü en yüksek konsantrasyonda içeren Flueresse Cleanser’dir. Çünkü cilt gözeneklerinin açılmasına yardımcı olmasını sağlar ve cildi Fleuresse Serum, Gündüz ve Gece kremlerinin aktif besinlerini emmeye hazırlar.

Flueresse ürünlerindeki Yaban Mersini özütü kozmetik seviyededir. Kyani Sunrise‘da bulunan vahşi Alaska Yaban Mersini, vücutta sindirilip ve metabolize edilirken, Fleuresse ürünlerinde bulunan yaban mersini özütü, cilde uygulandığında başka işlemler yapılmaksızın biyoyararlanım sağlamaktadır. Bu sebeple, Flueresse ürünlerinde rafine edilmiş Yaban Mersini özütü, kozmetik kullanım için özel olarak hazırlanmıştır. Güçlü bir antioksidan ve cilt koruyucu işlevi görür.

Kyani Sunset’ten bildiğimiz Tocotrienoller, E vitamininin en güçlü şeklidir ve en güçlü lipid antioksidanlarından biridir. Cilt bir dizi su ve lipid katmanları içerir, bu nedenle bir cilt bakımı ürününde her iki antioksidan tipinin de olması gerekmektedir.

Sonuç olarak; Kyani’deki besin ürünleri ve cilt bakım ürünlerinde ortak olan şey, her birinin tek başına çok güçlü olması ve onları çok değerli ve eşsiz kılan 4 çekirdek içermeleridir. Ancak, Flueresse Cilt Bakım ürünlerinin içerikleri, ürünün kendisinde daha önemlidir, belirli bir maddenin daha fazla miktarda olduğu her bir ürün, Cilt Bakımı alanında farklı bir amaca hizmet eder, böylece tüm ürünlerin birleşimi cildiniz üzerinde tam bir canlanma ve koruma için tam etkiyi sağlar.

Katkı ve yorumlarınızı ekleyin

Kyani-ürünleri on Ağustos 29, 2017 AT 12 pm

Kyani Ürünleri ve Paketleri Nelerdir ?

Alaska yaban mersininden elde edilmiş zengin vitamin içeceğinden, fiziksel ve zihinsel olarak aşırı çalışanlar için ideal, çığır açan bir gıda takviyesine kadar, Kyani küçük fakat güçlü bir ürün yelpazesi sunmaktadır.
Kyani ürünleri, sağlıklı bir diyetin parçası olarak dünyanın farklı yerlerinde yüzlerce yıldır kullanılan yüksek kalitede bitkisel maddelerden oluşmaktadır.
Kyani’nin dört bitkisel gıda takviyesinin tam bileşimi, sizlere basit fakat muhteşem bir beslenme programı sunmak için uzmanlar tarafınca formüle edilmiştir.

Kyani Health Triangle
•Kyani Sunrise™ 30 poşet
•Kyani NitroFX™ 56 ml
•Kyani Sunset™ 90 kapsül

Kyani Plus Health Triangle
•Kyani Sunrise™ 30 poşet
•Kyani Nitro Plus™ 56 ml
•Kyani Sunset™ 90 kapsül

Kyani’nin tüm müşteriler için 30 günlük para iade garantisi vardır, bu da demek oluyor ki daha fazlasını deneyimlemek için Kyani’yi denememeniz için hiçbir neden yok!

Bu yazı www.*********.com sitesinden alıntıdır. Yazının devamı ve detayı için siteye gidiniz…