[vc_empty_space height=”250px”][vc_custom_heading source=”post_title” font_container=”tag:h2|text_align:left|color:%23ffffff” use_theme_fonts=”yes” css=”.vc_custom_1493930371203{padding-right: 15px !important;}”][vc_empty_space height=”15px”][vc_custom_heading text=”Kyani Sağlık Üçgeni & Flueresse” font_container=”tag:h4|text_align:left|color:%23ffffff” use_theme_fonts=”yes” css=”.vc_custom_1495812003995{padding-right: 15px !important;}”][vc_empty_space height=”25px”][ult_dualbutton btn_hover_style=”Style 2″ btn_alignment=”left” button1_text=”Kyani” icon_link=”url:https%3A%2F%2Fwww.adnanakyuz.com%2Fkyani|title:Kyani|target:%20_blank|” icon=”Defaults-heartbeat” button2_text=”Flueresse” btn_icon_link=”url:https%3A%2F%2Fwww.adnanakyuz.com%2Fkyani-fleuresse-devrim-yaratan-cilt-bakimi|title:Flueresse|target:%20_blank|” btn_icon=”Defaults-diamond” divider_style=”icon” divider_icon=”Defaults-italic”]
[vc_empty_space height=”570px”]
[vc_empty_space][vc_column_text]

Hepimiz Kyani’nin besin ürünlerindeki bütünsel yaklaşımını biliyoruz. Ürünlerin, herhangi birindeki bileşenlerin kombinasyonu, iyiliğimiz için halihazırda muazzam faydalar sağlamakta. Fakat Kyani Sunrise’da kullanılan suda çözünür içerikler, Kyani Sunset’te kullanılan yağda çözünür içerikler ve hepsinden önce Nitro ürününün alınmasıyla ürünlerin her biri size optimize biyoyararlanım sağlamaktadır. Birleştirilmiş besinler, birbirlerini itmek yerine birbirini destekler ve yükselen miktardaki Nitrik Oksit üretimi, vücudun en uzak hücrelerine besinlerin ulaşmasına katkıda bulunur.

Ama bu bütünleşik yaklaşım Flueresse ürünlerine nasıl etkide bulunur?

Cevap, “Çekirdek 4”. Flueresse Cilt Bakım Sisteminin tüm ürünlerinde bulunan 4 çekirdek içeriği, ürünlerde farklı miktarlarda bulunurken, ortak bir amaca hizmet ederler.

Dört ürün de İsviçre Uttwiler elmasının kök hücre özütünü içermektedir. Bu çok önemli bir nokta; çünkü kök hücrelerin aktivite ve antioksidan potansiyellerini uyarır. Cildimizdeki kök hücreler, cildin dönüşümü, cildi taze tutması ve biz yaşlandıkça cildi gençleştirmesi konularında cilt sağlığı bakımımızdan sorumludur. Biz yaşlandıkça, cilt yenileme hızımız azalmaktadır, bu noktada cilde kök hücre özütü eklemek cildin doğal antioksidan potansiyelini ve kendi kök hücrelerimizin etkinliğini arttırır. Kök hücrelerimizi, doğal olarak fonksiyonlarını sürdürmeye teşvik eden büyüme faktörleri ve sinyal molekül içeren bir özüt ekliyoruz. Bütün Flueresse ürünleri içinde, Flueresse Serum İsviçre Uttwiler elması kök hücresini, daha iyi bir cilt yenileme ve gelişmiş gençleşme için en yüksek konsantrasyonda içerir.

Kyani Nitro ürünlerinden bildiğimiz Noni meyvesi özütü, cilde uygulandığında Kyäni besin ürünleriyle eşdeğer faydaları sağlamaktadır. Bu da artan nitrik oksit üretimi demektir ve ciltteki kan dolaşımını ve akışını arttırmaya yardımcı olur. Bütün Flueresse ürünleri içerisinde, Noni meyve özütünü en yüksek konsantrasyonda içeren Flueresse Cleanser’dir. Çünkü cilt gözeneklerinin açılmasına yardımcı olmasını sağlar ve cildi Fleuresse Serum, Gündüz ve Gece kremlerinin aktif besinlerini emmeye hazırlar.

Flueresse ürünlerindeki Yaban Mersini özütü kozmetik seviyededir. Kyani Sunrise‘da bulunan vahşi Alaska Yaban Mersini, vücutta sindirilip ve metabolize edilirken, Fleuresse ürünlerinde bulunan yaban mersini özütü, cilde uygulandığında başka işlemler yapılmaksızın biyoyararlanım sağlamaktadır. Bu sebeple, Flueresse ürünlerinde rafine edilmiş Yaban Mersini özütü, kozmetik kullanım için özel olarak hazırlanmıştır. Güçlü bir antioksidan ve cilt koruyucu işlevi görür.

Kyani Sunset’ten bildiğimiz Tocotrienoller, E vitamininin en güçlü şeklidir ve en güçlü lipid antioksidanlarından biridir. Cilt bir dizi su ve lipid katmanları içerir, bu nedenle bir cilt bakımı ürününde her iki antioksidan tipinin de olması gerekmektedir.

Sonuç olarak; Kyani’deki besin ürünleri ve cilt bakım ürünlerinde ortak olan şey, her birinin tek başına çok güçlü olması ve onları çok değerli ve eşsiz kılan 4 çekirdek içermeleridir. Ancak, Flueresse Cilt Bakım ürünlerinin içerikleri, ürünün kendisinde daha önemlidir, belirli bir maddenin daha fazla miktarda olduğu her bir ürün, Cilt Bakımı alanında farklı bir amaca hizmet eder, böylece tüm ürünlerin birleşimi cildiniz üzerinde tam bir canlanma ve koruma için tam etkiyi sağlar.

[/vc_column_text][vc_empty_space]

En Son Haberleri Almak İçin Abone Olun

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Spam yok! Gizlilik Politikamız hakkında buradan bilgi edinin.