Kyani ile Daha Fazlasını Deneyimleyin

Daha Fazla Sağlık, Daha Fazla Varlık, Daha Fazla Yaşam

Sağlıklı Olmak Basitleştirildi

null

Kyani Sunrise ®

Kyani Sunrise içerdiği; 11 adet kırmızı,mor meyve,aloe vera,noni meyvesi ve bee poleni sayesinde vücudumuzun kendini yenilemesi için ihtiyaç duyduğu temel elementlerin sağlanmasına yardımcı olur. Kyani Sunrise’ın ihtiva ettiği A, C, E, D3, B1, B2, B3, B5, B6, B12, Biotin, Kolin, Para Amino Benzoik Asit ve Folik asit gibi vitaminler yaşam için gerekli amin yapısında besinler demektir.

null

Kyani Nitro FX / Plus ®

Hücresel düzeydeki verileri taşır, gaz halindeki yapısı sayesinde hücre zarı içine etkili bir şekilde nüfuz edebilir. Nobel Ödülü verilen Nitrik Oksit keşifi “Hayat Molekülü” olarak anılır olmuştur. Nitrik Oksit vücutta çokça bulunur, fakat bu düzensiz ve kısa ömürlüdür, dolayısı ile sürekli yenilemek gerekir. Bu Morinda citrifolia (Noni meyvesi) gibi bitkilerde bulunan nitrat olarak bilinen maddelerden etkin bir şekilde üretilebilir.

null

Kyani Sunset ®

En yüksek oranda Omega 3 içeren balık yağları soğuk denizlerdeki balıklardan elde edilmektedir. Kyani Sunset Alaska ‘Sockeye Somonu’ndan elde edilen bir Omega 3 ‘tür. Omega 3 vücudun üretemediği, sağlıklı yaşam sürebilmek için dışarıdan alınması zorunlu bir yağ asitidir.

null

Kyani Sağlık Üçgeni ®

Kyani Sunrise ®, Kyani Sunset ® ve Kyani Nitro FX / Plus ® dan oluşan Kyani Sağlık Üçkeni ® vücüdumuzun tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olmak için üretilmiş bir takviye edici gıdadır.

Kyani Sağlık Üçgeni

Yıllarca süren geniş çaplı araştırmalardan sonra Kyani, Dünya’nın dört bir yanından en önemli bileşenlerin ve besinlerin dahil olduğu ve birlikte kullanımıyla sağlığınızı maksimum seviyeye çıkaran ve 3 üründen oluşan Sağlık Üçgeni‘ni yaratmayı başardı. Kyani geliştirdiği bu olağanüstü beslenme sistemi ve güçlü gıda takviyesi Sağlık Üçgeni ile dünya çapında yaşam kalitesini arttırarak milyonlarca insana kaliteli besinler sağlamaktadır. Tüm Kyani ürün ve fiyatlarına kyani.net adresini kullanarak ulaşabilirsiniz.

Kendi işinizin finansal özgürlüğünün tadını çıkarın.

Daha fazla bilgi için hemen benimle İletişime geçin!

Tüm Kyani ürün ve fiyatlarına kyani.net adresini kullanarak güvenli bir şekilde ulaşabilir veya satın alabilirsiniz. Tercihinize göre Otomatik Sipariş (Autoship) seçeneğini aktif edebilir ve her ay indirimli bir şekilde Kyani ürünlerinin size gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Sağlık herşeydir. Kyäni ile Sizde İnsanların hayatlarına dokunun. Onlara Daha Fazla Sağlık, Daha Fazla Varlık, Daha Fazla Yaşam FIRSATI VERİN! Sizde Kyani ile Kendi işinizin finansal özgürlüğünün tadını çıkartmak istiyorsanız İletişim Formu veya +90 506 450 23 17 üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

    Adınız (gerekli)

    Epostanız (gerekli)

    Telefon numaranız (gerekli)

    Konu

    Mesajınız