Kyani Nitro Ailesi

Buradasınız:Home/Kyani Nitro Ailesi

Sağlıklı beslenmenin dışında günlük enerji için aldığımız besinleri doğru biçimde metabolizmamıza katmamız gerekir. Kyani Nitro Plus, Nitro FX’de bulunan Noni meyve suyunun yanında hem yorgunluğu azaltacaktır hem de Sağlık Üçgeni’nin diğer parçalarından gelen besinleri metabolizmamıza uygun biçimde katmamız için gereken diğer takviyeleri de barındırır.*

Hem metabolizmamızı yükselten hem de beslenme seklimizde eskiden görmediğimiz sonuçları görmemize vesile olan bu etkiye Nitro Etkisi diyoruz.

*Kyani Nitro Plus, yorgunluğu azaltan Niyasin ve metabolizmada enerji oluşumunu destekleyen Tiamin barındırır

MAĞAZA GİT!

Nedir Bu Nitrik Oksit?

1998 yılında üç bilim adamına, çığıraçan “kardiyovasküler sistemde bir sinyal molekülü olarak Nitrik Oksit “adlı bilimsel keşifleri için Nobel Ödülü verildi. Nitrik Oksit, kimyasal formülü N-O olan bir gazdır. Hücresel düzeydeki verileri taşır, gaz halindeki yapısı sayesinde hücre zarı içine etkili bir şekilde nüfuz edebilir. 1992 yılında “Science“ bilim dergisi onu, “Yılın Molekülü“ olarak ilan etti ve Nitrik Oksit, 1998 yılındaki Nobel’den bu yana “Hayat Molekülü” olarak anılır olmuştur.

Nitrik Oksit vücutta çokça bulunur, fakat bu düzensiz ve kısa ömürlüdür, dolayısı ile sürekli yenilemek gerekir. Bu Morinda citrifolia (Noni meyvesi) gibi bitkilerde bulunan nitrat olarak bilinen maddelerden etkin bir şekilde üretilebilir.

HEDEF

Sağlıklı bir yaşam için tükettiğimiz besinlerden en yüksek besin değerini almak

Kardiyovasküler sağlık ve dolaşımı iyileştirmek

İHTİYAÇ

Yaşlandıkça, sağlıklı dolasım bizim için en önemli unsurlardan biri haline gelir.

ÇÖZÜM

Kyani Nitro, vücudunuzun Nitrik Oksit üretimine destek olma konusunda eşsizdir. Nitrik Oksit, mide duvarından geçer, kan dolaşımına girer ve normal kan dolaşımını destekler. Sindirim sisteminizde doğru sirkülasyona ve besin iletimine yardımcı olur. Buna Nitro Etkisi denir.

Kyani Fiyat Listesi

Tüm vücut sistemin doğru şekilde çalışması için üretilmiş Kyani ürünler ve iç güzelliğinizi dış güzelliğinize yansıtmanız için Fleuresse ürünlerin tek tek ve set halindeki Fiyat Listesi burada en güncel hali ile sizlerle.

Ürünlere ve Güncel Kampanyalara buradan ulaşabilirsiniz.

Kyani Nitro FX / 56ml

Kyani Nitro FX, vücudun doğal Nitrik Oksit (NO) üretimini artıran noni konsantrenin özel bir karışımıdır. “Yaşam Molekülü” olarak da bilinen Nitrik Oksit, vücudun her hücresini onarır.

HEMEN SATIN AL!
ÜRÜNÜ İNCELE

Kyani Nitro Plus / 56ml

Kyani’nin, CoQ10, Magnezyum Klorür, Çinko ve Niasin ile zenginleştirilmiş bu benzersiz yeni ürünü Nitro Plus, aşırı performans gösterdiğiniz durumlarda sizin en büyük destekçiniz.

HEMEN SATIN AL!
ÜRÜNÜ İNCELE

Kyani Nitro FX / 15ml / 8’li Paket

Nitro FX sentetik bir nitrik oksit değildir. Mideye alınan Noni ekstresi mide asidi ile reaksiyona geçerek nitrik oksit oluşumu sağlanır. Vücudun doğal yollardan nitrik oksit üretmesi…

HEMEN SATIN AL!
ÜRÜNÜ İNCELE

Kyani Nitro Plus / 15ml / 8’li Paket

Kyani’nin, CoQ10, Magnezyum Klorür, Çinko ve Niasin ile zenginleştirilmiş bu benzersiz yeni ürünü Nitro Plus, aşırı performans gösterdiğiniz durumlarda sizin en büyük destekçiniz.

HEMEN SATIN AL!
ÜRÜNÜ İNCELE