Kyani Fleuresse ile Daha Fazlasını Deneyimleyin

Daha Fazla Sağlık, Daha Fazla Varlık, Daha Fazla Yaşam ve şimdi... Daha Fazla Güzellik

Kyani Fleuresse Devrim Yaratan Cilt Bakımı

Doğada göze çarpan adaptasyon; yüzlerce yıl önce yetiştirilen basit bir İsviçre elması ile başlar. Uttwiler Spätlauber, diğer çeşitlerden daha uzun süre taze ve daha uzun ömürlüdür. Çürüme direncinin anahtarı meyve kabuğunda bulunan doğal olarak oluşturduğu maddelerdir. Bu bitkiler UV ışınlarına maruz kalma ile ortaya çıkan oksidatif stres ve inflamasyondan meyvelerini korurlar ve aynı zamanda bu ışınların etkilerini tersine çevirirler.

Kışın kuru soğukları ve yazın kavurucu sıcakları ile güneşten gelen zararlı ışınlar, modern hayatın getirdiği kirleticiler ve stres vücudumuz üzerinde olumsuz etkiler oluşturur.  Vücudumuz üzerindeki etkileri azaltmak için yıllardır Kyani Sağlık Üçgeni ile çözüm sunmaktaydı.  Kyani Sağlık Üçgeninin vücudu yenileyen benzersiz ürünlerinin yanında artık cildinize de yenilemeye artık hazır.

Kyani bilimdeki son gelişmeleri takip ederek cildinizdeki yaşlanmanın gözle görülebilen işaretlerini yok eden ürünleri sunmaktan gurur duyuyor.

Fleuresse Cilt Bakım Sistemi

Bitki kök hücrelerinin ve doğal bitkisel maddelerin gücünü kullanarak daha aydınlık ve genç görünümlü bir cilde kavuşun!
null

Fleuresse Serum

Fleuresse Serum, bitki kök hücrelerinde bulunan doğal oluşumlu bitkisel ürünlerden türetilen, cildi canlandıran , ince çizgilerin ve kırışıklıkların oluşumuna karşı koruyucu ve yaşlanmanın gözle görülür belirtilerini azaltan hafif ve tazeleyici bir serumdur.

null

Fleuresse Day Aydınlatıcı Krem

Fleuresse Günlük Aydınlatıcı Krem, ince çizgi oluşumunu önlemek, mevcut çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü yumuşatarak daha parlak, daha zamansız bir görünüm elde etmek için yoğun nemlendirme sağlayarak cildinizi rahatlatır, yatıştırır ve besler.

null

Fleuresse Night Krem

Antioksidan,vitamin ve amino asit yönünden zengin Fleuresse Gece Kremi uyku esnasında cildinizi nemlendirip yumuşatarak ve pürüzsüzleştirerek yaşlanmanın kaçınılmaz belirtilerine karşı savaşmayı hedefler.

null

Fleuresse Eye Kremi

Fleuresse Göz Kremi ,cildinizdeki koyu halka görünümünü ve şişliğini azaltmaya yardımcı olmak için doğal oluşumlu bitkiselleri hassas bir kremde kullanır.Bu özel formül, ince çizgileri pürüzsüzleştirmek,kırışıklıkları azaltmak ve gözlerinize parlak,keskin ve zamansız bir görünüm kazandırmak için gerekli nemi sağlar.

null

Fleuresse Boosting Cleanser

Fleuresse canlandırıcı temizleme jeli cildinizi temizlemek,gözeneklerinizi açmak ve gözle görülür yaşlanma belirtilerini azaltmaya ve önlemeye yardımcı amino asit,antioksidan ve zengin vitamin infüzyonunun cildinize emilimini sağlayan doğal bitkiseller içerir.

null

Kyani Fleuresse

null

Kyäni Sağlık Üçgeni ®

Kyani Sunrise ®, Kyani Sunset ® ve Kyani Nitro FX / Plus ® dan oluşan Kyani Sağlık Üçkeni ® vücüdumuzun tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olmak için üretilmiş bir takviye edici gıdadır.

Kyani Sağlık Üçgeni

Yıllarca süren geniş çaplı araştırmalardan sonra Kyani, Dünya’nın dört bir yanından en önemli bileşenlerin ve besinlerin dahil olduğu ve birlikte kullanımıyla sağlığınızı maksimum seviyeye çıkaran ve 3 üründen oluşan Sağlık Üçgeni‘ni yaratmayı başardı.

Kyani geliştirdiği bu olağanüstü beslenme sistemi ve güçlü gıda takviyesi Sağlık Üçgeni ile dünya çapında yaşam kalitesini arttırarak milyonlarca insana kaliteli besinler sağlamaktadır.

Tüm Kyani ürün ve fiyatlarına kyani.net adresini kullanarak ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için hemen benimle İletişime geçin!

Tüm Kyani Fleuresse ürün ve fiyatlarına kyani.net adresini kullanarak güvenli bir şekilde ulaşabilir veya satın alabilirsiniz.(Şuan Türkiye’de satışa sunulmayan Fleuresse ürünlerine benimle iletişime geçerek ön sipariş verebilirsiniz.)

Tercihinize göre Otomatik Sipariş (Autoship) seçeneğini aktif edebilir ve her ay indirimli bir şekilde Kyani ürünlerinin size gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Sağlık ve güzellik herşeydir. Kyani ile siz de insanların hayatlarına dokunun. Onlara Daha Fazla Sağlık, Daha Fazla Varlık, Daha Fazla Yaşam ve şimdi Daha Fazla Güzellik FIRSATI VERİN!

Sizde Kyani ile Kendi işinizin finansal özgürlüğünün tadını çıkartmak istiyorsanız İletişim Formu veya +90 506 450 23 17 üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.