Küresel Güzellik Endeksi Raporu: Türkiye’de Her 10 Kadından 9’u Kendini Güzel Hissediyor!

3 dk okuma süresi

Philips’in bu yıl üçüncüsünü hazırladığı Küresel Güzellik Endeksi Raporuna göre, Türkiye’deki kadınların %91’i güzel olduğuna inanıyor.

Amsterdam’da Güzellik Zirvesi’nde duyurulan Philips Küresel Güzellik Endeksi raporunda, aralarında Türkiye’nin de bulunduğu 11 ülkenin kadınları hakkında birçok veriyi içerisinde barındırıyor. 11 farklı ülkede toplamda 11 binden fazla kadın üzerinden toplanan testlere göre Hindistan’dan sonra kendini en güzel hisseden ülke Türkiye.

Araştırmaya göre Türk kadınlarının %91’i kendini güzel buluyor. 11 ülke arasında ikinci konumda yer alan ülkemiz ardından %81 ile Rusya geliyor. İlk sırayı ise %96 ile Hindistan yer alıyor. Sıralama şöyle;

  1. Hindistan: %96
  2. Türkiye: %91
  3. Rusya: %80
  4. Çin: %70
  5. Güney Kore: %61
  6. Fransa: %41
  7. Britanya: %29

Güzel olan ve olmayı seven hanımlar, Kyani‘nin Fleuresse güzellik ürünlerini gördünüz mü?

Gerçi sizin ihtiyacınız yok fakat bu güzelliğinizi korumanıza önemli katkı sağlayacaktır. 🙂

null

Fleuresse Serum

Fleuresse Serum, bitki kök hücrelerinde bulunan doğal oluşumlu bitkisel ürünlerden türetilen, cildi canlandıran , ince çizgilerin ve kırışıklıkların oluşumuna karşı koruyucu ve yaşlanmanın gözle görülür belirtilerini azaltan hafif ve tazeleyici bir serumdur.

null

Fleuresse Day Aydınlatıcı Krem

Fleuresse Günlük Aydınlatıcı Krem, ince çizgi oluşumunu önlemek, mevcut çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü yumuşatarak daha parlak, daha zamansız bir görünüm elde etmek için yoğun nemlendirme sağlayarak cildinizi rahatlatır, yatıştırır ve besler.

null

Fleuresse Night Krem

Antioksidan,vitamin ve amino asit yönünden zengin Fleuresse Gece Kremi uyku esnasında cildinizi nemlendirip yumuşatarak ve pürüzsüzleştirerek yaşlanmanın kaçınılmaz belirtilerine karşı savaşmayı hedefler.

null

Fleuresse Eye Kremi

Fleuresse Göz Kremi ,cildinizdeki koyu halka görünümünü ve şişliğini azaltmaya yardımcı olmak için doğal oluşumlu bitkiselleri hassas bir kremde kullanır.Bu özel formül, ince çizgileri pürüzsüzleştirmek,kırışıklıkları azaltmak ve gözlerinize parlak,keskin ve zamansız bir görünüm kazandırmak için gerekli nemi sağlar.

null

Fleuresse Boosting Cleanser

Fleuresse canlandırıcı temizleme jeli cildinizi temizlemek,gözeneklerinizi açmak ve gözle görülür yaşlanma belirtilerini azaltmaya ve önlemeye yardımcı amino asit,antioksidan ve zengin vitamin infüzyonunun cildinize emilimini sağlayan doğal bitkiseller içerir.

null

Kyani Fleuresse

Türk kadınlarının %39’u güzel görünmenin kendine güven açısından çok önemli bir faktör olduğunu düşünürken, %17’si güzel görünme baskısı hissediyor. Türk kadınlara yöneltilen güzellik anlayışının nereden geldiği sorusunun galibi ise “anneler” oluyor. Türk kadınlarının yüzde 30’u güzellik anlayışları konusundaki en büyük etkinin anneleri olduğunu belirtirken, %21’i için eşlerinin güzellik anlayışı önemli bir faktör.

Published On: Kasım 10th, 2017 / Categories: Güzellik / Tags: , , , , , , , , , /

En Son Haberleri Almak İçin Abone Olun

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Spam yok! Gizlilik Politikamız hakkında buradan bilgi edinin.