[vc_row bg_type=”image” parallax_style=”vcpb-default” bg_image_new=”id^7332|url^https://www.adnanakyuz.com/wp-content/uploads/2018/04/fleuresse-goz-kremi-faydalari.jpg|caption^null|alt^null|title^fleuresse-goz-kremi-faydalari|description^null” bg_image_repeat=”no-repeat” bg_override=”browser_size” css=”.vc_custom_1524751155679{background-position: 0 0 !important;background-repeat: no-repeat !important;}”][vc_column][vc_empty_space height=”330px”][vc_custom_heading source=”post_title” font_container=”tag:h2|text_align:left|color:%230c0c0c” use_theme_fonts=”yes” css=”.vc_custom_1510251627482{padding-right: 15px !important;}” el_class=”yesil”][vc_column_text][yazar] [okuma] [gor][/vc_column_text][vc_empty_space height=”250px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][vc_column_text]

13 Mayıs tarihine kadar, Fleuresse Serum+Cleanser ikili seti satın aldığınızda Fleuresse Göz Kremi hediyesi fırsatını kaçırmayın.

Dr. Jennifer Haley ve Kyani Bilimsel Danışma Kurulu Üyeleri, Fleuresse Eye Crème faydalarını bu haber bülteninde açıklıyorlar.

[/vc_column_text][vc_column_text]

Göz Kremi Faydaları

Bir kişi size baktığı zaman, odak noktası gözlerinizdir. Gözünüzü çevreleyen cilt, yüzünüzün geri kalan kısmında bulunan ciltten çok farklı özelliklere sahiptir ve yaşlanma belirtilerinin ilk göründüğü alandır. Göz kapağı derisi, vücudunuzdaki en ince deridir. Daha hassastır ve daha az yağ bezi bulunmaktadır. Gülümseme, gözleri kısma ve göz açıp kapatmak, cilt altı kaslarının tekrarlı kasılmasına yol açmakta ve bölgeyi kırışıklara eğilimli bir hale getirmektedir. Bu ince cilt kombinasyonu ve tekrar eden hareket dizileri, erken yaşlanma belirtileri yaratmaktadır. Bildiğiniz üzere, hücre yenilemesi ve nemli içerikler yaşlanma belirtilerini bariz bir şekilde geriletir. Hava kirliliğine, sigara dumanına ve UV ışınlarına maruz kalmak, kırışıklıkların oluşumunu hızlandırır ve bu etkiler, vücudunuzun araç sürüş tarafında daha farkına varılabilir şekildedir. Aktif, hedefe uygun içeriklere sahip, tamir edici özelliği olan, nemlendiren, hücre yenilenmesini hızlandıran bir göz kremi kullanmak, göz çevresi bölgesi için çok önemlidir.

[/vc_column_text][vc_column_text]

Şimdi biraz da, Fleuresse Göz Kremi’nin eşsiz içeriklerinden ve arkasındaki bilimsel çalışmalardan bahsedelim. Göz Kremi de dahil olmak üzere, bütün Fleuresse ürünlerindeki içerikler, Fleuresse Complex-İsviçre Elması kök hücre özütü, Noni meyvesi özütü, kozmetik derecede yaban mersini özütü ve tokotrienoller içermektedir.

[/vc_column_text][vc_column_text]

1) İsviçre Uttwiler Elması kök hücre özütleri, cildinizin kök hücrelerini daha çok çalışmak ve daha uzun süre yaşamak için harekete geçiren büyüme faktörleri ve sinyal molekülleri içerir. Bu, çevresel zararlı etkilerden geliştirilmiş biçimde koruma, cildin yenilenmesi ve hasarlı cildin tamiri şeklinde açıklanabilir.

2) Noni meyvesi özütü, Nitrik Oksit üretimini arttırarak sağlıklı kan dolaşımını sağlar. Yeterli dolaşım, cildi içten beslemek için besinlerin verilmesine yardımcı olur ve aynı zamanda gözenekleri açar ve cildin Göz Kremi içindeki aktif maddeleri emmesini sağlar.

3) Kozmetik-derecede yaban mersini özütü cilt koruması sağlar ve kuvvetli antioksidan görevi görür.

4) Tocotrienoller güçlü lipid antioksidan özelliklerine sahip güçlü bir E Vitamini biçimidir. Cilt, su dizisi ve lipid tabakaları içerdiği için, cildi koruyan ve besleyen iki antioksidan çeşidini de içermesi gereklidir.

[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text][pilgili id=”5201″ slink=”http://bit.ly/Kyani-Saglik-Ucgeni”][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”10px”][vc_column_text]

Yaşınız ilerledikçe, cildinizdeki kollajenin kalitesi de düşüş göstermektedir. Göz Kremi, çoklu peptitler içerir. Peptitler, doğal olarak ciltte bulunur ve kollajen oluşumu için öncüler olarak hareket ederek yapısal bütünlüğün korunmasına yardımcı olur. Cilt bakımı yöntemlerinize Peptitleri dahil ederek, cilt elastikiyetini arttırmak, kırışıklıkları azaltmak ve yaşlanma sürecindeki cildin sarkmasını azaltmak için kolajen üretimini canlandırabilirsiniz. Argireline, göz kremi içinde derideki nörotransmitterleri etkileyebilen ve “topikal Botoks” olarak çalışan bir nöropeptittir, böylece kırışıklıkları rahatlatır ve geçici bir yumuşatma etkisi yaratır. Çift-Kör bir klinik çalışma, 40-62 yaş arası 20 kadında peptitlerin, pürüzsüzlük ve cilt kalitesi üzerinde etkisini araştırdı. Dört hafta süren düzenli peptit uygulaması sonunda, kadınların %80’i ciltlerindeki pürüzsüzlükte artış olduğu ve ciltlerindeki kırışıklıkların sayısı ve boyutlarında ölçülebilir azalmalar olduğu görülmüştür.

[/vc_column_text][vc_column_text]

En iyi uygulama dozajı, bir buçuk pompa, bir inci büyüklüğündedir. Yüzük parmağınıza alın ve göz kapağının alt ve üst bölgesine, içe ve dışa nazik hareketlerle uygulayın. Göz Kremi’ni bölgeye kan akışını uyarmak için kuvvetli bir şekilde uygulayın, ancak derideki elastik dokuyu yırtıp almayacak kadar nazikçe uygulayın. Her ne kadar göz etrafındaki cilt hassas ve sert ovalamaya karşı zarar görebilse de, masaj ile uygulamak kollajenin uyarmasını ve ürünün cilt tarafından emilimini arttıtır. Uygulamayı, orbital kemiğin etrafındaki kırışıklıklara karşı yoğunlaştırın. Göz Kremi, serum tamamen kuruduktan sonra (30-60 Saniye) uygulanmalıdır. Eğer şişkin gözlere sahipseniz, buzdolabında saklanmış Göz Kremi’ni uygulamak gözlerdeki şişkinlikleri azaltacak ve serinleme etkisi yaratacaktır.

[/vc_column_text][vc_column_text]

Özet olarak, hedefi belli bir göz kreminin günlük kullanımı, kırışıklıkları önlemek ve tedavi etmek için hassas göz cildinin özel ihtiyaçlarını karşılamak için gereklidir. Düzenli ve erken kullanmak, en iyi sonuçları vermektedir. Göz Kremi’ni, güneş kremi ve güneş gözlüğü ile birlikte sabahları kullanmak, eşsiz göz bölgesini, UV hasarından ve serbest radikallerden korumaktadır. Geceleri kullanmak, optimum yenileme için doğal cilt onarım süreçlerine yardımcı olacaktır. Tutarlı bir cilt bakım rutini ile birlikte sağlıklı bir yaşam tarzı yaşamak her zaman en iyi sonuçları verecektir.

310 TL değerindeki Fleuresse Göz Kremi’ni, Fleuresse Serum + Cleanser kombinasyonunu alarak ÜCRETSİZ olarak bu harika ürünü deneme şansını yakalayın.

[/vc_column_text][vc_btn title=”HEMEN SİPARİŞ VER!” shape=”round” color=”primary” size=”lg” align=”center” i_type=”typicons” i_icon_typicons=”typcn typcn-shopping-cart” button_block=”true” add_icon=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fshop.kyani.net%2Ftr-tr%2Fproducts%2F245TRPROMOMAY181%2Fspring-2018-special%2F%3Fsponsor%3D1022326%26country%3Dtr%26locale%3Dtr-tr|title:HEMEN%20S%C4%B0PAR%C4%B0%C5%9E%20VER!|target:%20_blank|”][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row]
Published On: 26 Nisan 2018 / Categories: Güzellik / Tags: , , , , /

En Son Haberleri Almak İçin Abone Olun

Spam yok! Gizlilik Politikamız hakkında buradan bilgi edinin.