[vc_row bg_type=”image” parallax_style=”vcpb-default” bg_image_new=”id^6217|url^https://www.adnanakyuz.com/wp-content/uploads/2017/08/That-Sugar-Film-Şeker-Filmi-Mutlaka-İzlemeniz-Gerekiyor.jpg|caption^null|alt^null|title^That Sugar Film – Şeker Filmi `{`Mutlaka İzlemeniz Gerekiyor`}`|description^null” bg_image_repeat=”no-repeat” bg_image_size=”initial” bg_override=”full” css=”.vc_custom_1506964098719{background-position: 0 0 !important;background-repeat: no-repeat !important;}”][vc_column][vc_empty_space height=”290px”][vc_custom_heading source=”post_title” font_container=”tag:h2|text_align:left|color:%230a0a0a” use_theme_fonts=”yes” css=”.vc_custom_1506966203392{padding-right: 15px !important;}” el_class=”yesil”][vc_column_text][yazar] [okuma] [gor][/vc_column_text][vc_empty_space height=”250px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][vc_column_text]

Bu belgesele daha önce neden rastlamadım bilmiyorum. Oldukça etkilendiğimi söyleyebilirim. Şekerin üzerimizdeki etkileri ne denli büyük olduğunu anlatan çok güzel bir belgesel “That Sugar Film“. Sağlığına önem verenlere şiddetle tavsiye ederim.

İzledikten sonra mutlaka hayatınızda bir şeyleri değiştirmeyi düşüneceksiniz, en azından buna daha sıcak bakacaksınız. Sağlığınızın ne kadar pazarlık konusu olduğu ve aslında ne kadar çabuk bozulabildiği gördüğünüz sizi oldukça şaşırtacak. Hayatımızda gördüğümüz ve kolayca ulaşabildiğimiz gıdaların aslında nasıl bir bomba gibi olduğu görebilirsiniz.

Film, 60 gün boyunca her gün 40gr (4gr=1 çay kaşığı) şeker alan Damon’un sağlığının nasıl etkilendiğini anlatıyor. Filmin Türkçe dublajını bulamadım, altyazılı olarak izleyebilirsiniz. Aşağıda fragmanı mevcut, Google’da “That Sugar Film” aratarak altyazılı olarak izleyebilirsiniz.

[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_video link=”https://www.youtube.com/embed/6uaWekLrilY”][vc_empty_space][vc_column_text]

Güncelleme: Filmin tamamına YouTube’da rastladım buradan izleyebilirsiniz.

[/vc_column_text][vc_video link=”https://www.youtube.com/embed/31ce-K9cJho”][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row]
Published On: 14 Ağustos 2017 / Categories: Sağlık / Tags: , , , , , , , /

En Son Haberleri Almak İçin Abone Olun

Spam yok! Gizlilik Politikamız hakkında buradan bilgi edinin.