Blog

Oradan, buradan gördüklerim, duyduklarım, beğendiklerim.
Networkerların Tam Tersini Yapın!

Networkerların Tam Tersini Yapın!

Ekibinizdeki kişiler her ay ürünleri düzenli olarak aldıkları ve tükettikleri sürece Network Marketing’de klasik teknikler çalışmaz değil, evet çalışır ancak, günümüz çılgın teknoloji dünyasında insanlar organizasyonunuzda –eğer şanslıysanız- sadece 2 veya 3 ay kalır. İstatistikler bunu gösteriyor.

İnternetin icadı network marketing endüstrisini de gayet radikal bir şekilde değiştirmiştir. Peki, günümüzde network marketingde para nasıl kazanabilirsiniz? Aslında bu sorunun yanıtı oldukça kolay. Başka Networkçüler Ne Yapıyorsa Siz Tam Tersini Yapın! Anlamadınız değil mi? Biliyorum… Diğerleri önüne geleni arar ve kaydetmeye çalışır. Nefes alıp vermesi yeterli… Diğer networkırlar “bu sefer doğru şirketi buldum” söylemiyle o şirket senin bu şirket benim dolanıp dururlar. Zengin distribütörler bunların hiç birisini yapmazlar. Tanımadıkları kimseyi aramazlar. İş sunumunu herkese yapmazlar. Arkadaşlarını, aileden olan bireyleri veya komşuları network işlerine katma amacıyla kovalamazlar.

Author:

Bir çok girişimde bulunarak çokça başarısız tecrübe yaşadı. Bu başarısızlıklarının gücüne güç kattığı görüşünde. 2003 yılında öğrencisi olduğu İstanbul Üniversitesi'nde hala bu görevi başarıyla sürdürmekte. Sosyal medya ve internetin gücüne olabildiğince inanıyor ve kullanıyor. Sitenin yazılımı, içerik editörlüğünü ve pazarlamasını yürütmekte.

Etiketler