Adnan3 dk okuma süresi 4610
[vc_empty_space height=”330px”][vc_custom_heading source=”post_title” font_container=”tag:h1|font_size:30px|text_align:left|color:%230c0c0c” use_theme_fonts=”yes” css=”.vc_custom_1522167131980{padding-right: 15px !important;}” el_class=”yesil”][vc_column_text] [/vc_column_text][vc_empty_space height=”250px”]
[vc_empty_space][vc_column_text]

2005 yılında kurulan Kyani sadece ürünleri için doğadan ilham almakla kalmaz, aynı zamanda bu güçlü bileşenler de Kyani’nin kültürünü ve dayanıklılığını sembolize etmektedir. Kyani’nin kurucu aileleri, bir elma ya da yaban mersini gibi göz ardı edilmesi kolay ürünlerle küçük bir işletme açarak iş hayatına başladı. Ancak sıkı çalışma ve yeniliklerle, Hansen ve Taylor aileleri çok sayıda endüstride muazzam bir iş başarısı elde ettiler. Bu doğal sağlık kaynaklarının sağlığı nasıl olumlu yönde etkilediğini öğrendikten sonra, aileler Kyäni’yi oluşturmak için bir araya geldi. Bugün, Kyäni’nin güçlü ürünleri, dünya çapında milyonlarca insanın hayatında bir fark yaratıyor.

Kyani, doğrudan satış sektöründe sadece ilgili mevzuata tam olarak uyumlu firmaların üyesi olabildiği Doğrudan Satış Birliği DSA’nın (www.dsa.org), aynı zamanda Avrupa’da ise Doğrudan Satış Birliği SELDIA’nın (www.seldia.eu) bir üyesidir.[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_column_text]

Kyani Dolandırıcı Mı?

Sadece web sitesinden yola çıkarak bile açık olan ürünlerinin etkilerini abartmayan bir şirket. MLM sektöründen bulunan distribütörleri kontrol etmek oldukça zordur. Bu kişilerin fazladan veya yanlış beyanda bulunmasını engellemek oldukça güçtür.

Kyani 13 senedir varlığını sürdüren bir şirket ve bu aldatmaca bu kadar uzun süremezdi. Aynı zamanda ürünlerinin fiyatlarına bakılırsa piyasa değerinde olduğu açıktır.

Kyani dolandırıcı söylemi Kyani şirketinin değil insanların yaptığı dolandırıcılıktan ileri gelmektedir. İşi anlatan kişi yanlış bilgiler ve umutlarla hızlıca zengin olmayı iddia eden bir sunum yaptıysa bunun dolandırıcılık olduğu aşikardır. Bu şirketin değil kişilerin yaklaşımından kaynaklanan problemdir ve Kyani bunlara en azami şekilde engel olmayı amaçlamaktadır. Bu tarz kişiler tespit edildiği anda Kyani ile ilişkiği kesilmektedir.

[/vc_column_text][vc_column_text]

Kyani de oturarak para kazanabilir miyim?

HAYIR. Kyani de hiçbir zaman oturduğun yerden kolayca para kazanamazsınız. Normal bir ticarette veya işte oturarak para kazanamazsınız, bu sektördeki tüm firmalar için geçerlidir. Eğer size oturarak para kazanacağınızı vaat ediyorsalar bu sistem ponzi, saadet zinciri veya titan zinciri gibidir. 

[/vc_column_text][vc_column_text]

Kyani “Ponzi” mi?

Ponzi“ve “Saadet Zinciri” denilen yapılarda ürünler yoktur veya ürünler göstermelik olarak vardır fakat piyasa değerinin kat ve kat pahalıdır. Bu dolandırıcılık yönteminde ana konu PARAdır ne kadar PARA o kadar kazanç üzerinedir. Size ortalama getiriler (banka faizi, dolar getirisi, vb.) üzerinde bir kazanç vaadinde bulunurlar. Kyani de böyle bir durum söz konusu değildir. İnsanların beğendiği ve satın aldığı ürünleri vardır. Sadece para vererek emek vermeden hiç kimse kazanç elde edememektedir. 

[/vc_column_text]
[vc_column_text]
Kyani “Piramit Satış Sistemi” Mesnetsiz İddia

İLGİLİ YAZI

Kyani “Piramit Satış Sistemi” Mesnetsiz İddia

Özellikle son zamanlarda, çeşitli yazılı basın ve sanal haber bültenlerinde, Kyani TURKEY hakkında gerçekleri yansıtmayan haberler yayınlandığını üzülerek görmekteyiz.

[/vc_column_text]
[vc_empty_space][vc_column_text]

Kyani Para Kazandırır Mı?

Evet. Kesinlikle evet! Bunun bir ticaret olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Nasıl ki bir ticaret yapacak vasıflarınız yoksa burada da aynı durum söz konusudur.

Kendine şu soruyu sormalısın: “Bu işte başarılı olmak için gerekenlere sahip miyim?”

Eğer  gereken vasıflara sahip değilsen bu işe hiç bulaşmadan hayatına devam edebilirsin. Tabi ki istersen ürünlerini kullanabilirsin.

Gerçekten bu özelliklere sahip olduğunu düşünüyorsan o zaman daha fazla beklemeni gerektirecek bir durum yok.

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”10px”][vc_column_text]

Kyani de başarılı olmak için neler gerekli?

Eğer insanlar size bu işi yapmanın gerçekten kolay olduğunu söylediyse, o kişi yalan söylüyordur. Tıpkı herhangi bir işte olduğu gibi, zaman, çalışkan olma ve çokça odaklanma gerektirir. Eğer etrafınızda, sizinle iş yapmak isteyen çok sayıda insan varsa, bu biraz daha kolay olabilir.

Ayrıca “HAYIR” kelimesini duymaya tahammülünüz olmalıdır. Bu bir ticarettir ve reddedilmek kaçınılmaz. Ayrıca, sektöre ön yargıyla bakan; piramit sistemi, ponzi ve saadet zinciri gibi dolandırıcılıklarla karıştırılması işinizi biraz daha zorlaştırabilir. İnsanlarla konuşurken mutlak suretle açık olmalısınız, neler yapmasını gerektiğini ve nasıl yapacağını anlatmalısınız. Bunu yılmadan yapın eğer insanlar ilgilenirse gönül rahatlığıyla işe alabilirsiniz.

İnsanlarla tanışmaya istekli olmalısınız. Sonunda, sıcak pazar bitecek. Bu, işinizi sürdürmek için soğuk pazara da er ya da geç dokunmanız gerekecek.

[/vc_column_text][vc_column_text]Kyani ticaretini part-time yapmak mümkün mü?

Evet, yarı zamanlı olarak gelir elde edebilirsiniz.[/vc_column_text][vc_column_text]Kyani de söylenen gelirleri elde etmek mümkün mü?

Evet. Bunu bu başarıları elde etmiş kişilerle tanışarak anlayabilirsin.[/vc_column_text][vc_empty_space]

En Son Haberleri Almak İçin Abone Olun

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Spam yok! Gizlilik Politikamız hakkında buradan bilgi edinin.