Network Marketing’de yeniyseniz %97 ihtimalle korkuyorsunuzdur. Ben de korkuyordum. Korkuyu bertaraf etmek için önce neden korkuyor olduğumuzu anlamamız lazım. İşi anlamadığımız için korkuyoruz. Korktuk. İşi anlamış olsaydık korkmazdık. Bu sizin için de geçerli. Alternatiflere bakmak lazım. Daha iyi bir alternatifimiz var mı ? Her işte para kazanabilirsiniz. Hem de çok para kazanabilirsiniz. Network Marketing’de güvenli bir gelir inşa edersiniz.

Mevcut işinize bakın. Dünya ekonomisine bakın. Bugün ülkeler batmanın eşiğine gelmiş durumda. Hiç birimizin daha iyi bir alternatifi yok. Network Marketing en iyi iş değildir. Sadece “daha iyidir”. Korkunuzu bertaraf etmek için, vizyonunuz üzerinde çalışın.

  • Kime dönüşmek istiyorsunuz?
  • Yaşam amacınız ne?
  • Yaşama felsefeniz nedir?
  • Kim olarak bilinmek, tanınmak istiyorsunuz?

Yıllarca networkte başarılı olmaya çalıştım. Kendi işimi yaptım başarılı olamadım. Ciddi anlamda usanmıştım. Depresyona girmek yerine kendime bir vizyon yapılandırmaya başladım. Her gün, her gece bu vizyona sürekli olarak bir şeyler kattım. Katmaya da devam ediyorum. Kızgındım. Bu benim kabul edebileceğim bir yaşam değildi. Bu yaşamı ben hak etmemiştim. Kim hak etmişti bilmiyordum ancak, bildiğim bir şey vardı, ben hak etmemiştim. Ben şikayet edemezdim. Şikayet etmekle yaşamımı geçiremezdim. Ben üretici bir insandım. Depresyona girmek yerine, kendi kendime dedim ki “Hadi, büyük bir vizyon inşa et !” Hiçbir zaman başkalarını etkilemeye çalışan, ilgi çekmeye çalışan birisi olmadım. Bana bunca yıldır network marketing’de olsun, başka sektörlerde olsun nasıl sabrettiğimi soruyorlar. Yanıt çok basit. Ben neye dönüşeceğimin vizyonunu inşa etmiştim. Vizyonunuzun büyüklüğü, Network Marketing’deki performansınızı belirler. Ne kadar ileri gideceğinizi belirler. Vizyonumun büyüklük derecesi, beni yolumda etmek isteyecek olan şeylerden ne kadar etkileneceğimi belirleyecekti. Bunu biliyordum. O sebeple vizyonumu çok güçlü ve sarsılmaz felsefeler üzerine inşa etmeliydim. İnşa ettiğiniz vizyon her gün yapmanız gereken şeyleri size yaptırır. Bunu siz yapamazsınız, inşa etmiş olduğunuz vizyon bunları size yaptırır. Gün içinde yaptığınız her hareket bir nevi otomatikleşmiş davranışlar bütünü halini alır.

En Son Haberleri Almak İçin Abone Olun

Spam yok! Gizlilik Politikamız hakkında buradan bilgi edinin.