[vc_row css=”.vc_custom_1501935613136{background-image: url(https://www.adnanakyuz.com/wp-content/uploads/2017/08/fleuresse-cilt-bakim-sistemi-sikca-sorulan-sorular.jpg?id=5597) !important;background-position: 0 0 !important;background-repeat: no-repeat !important;}”][vc_column width=”1/2″][vc_empty_space height=”570px”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_empty_space height=”250px”][vc_custom_heading source=”post_title” font_container=”tag:h2|text_align:left|color:%23ffffff” use_theme_fonts=”yes” css=”.vc_custom_1493930371203{padding-right: 15px !important;}”][vc_empty_space height=”15px”][vc_custom_heading text=”Sıkça Sorulan Sorular” font_container=”tag:h4|text_align:left|color:%23ffffff” use_theme_fonts=”yes” css=”.vc_custom_1501934799908{padding-right: 15px !important;}”][vc_empty_space height=”25px”][vc_btn title=”ÜRÜNLERİ İNCELE” color=”primary” align=”left” i_icon_fontawesome=”fa fa-search” css_animation=”fadeInLeftBig” add_icon=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fwww.adnanakyuz.com%2Fkyani-fleuresse-devrim-yaratan-cilt-bakimi|title:%C3%9Cr%C3%BCnleri%20%C4%B0ncele|target:%20_blank|”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][vc_column_text]

Fleuresse Cilt Bakım serisi hayvanlar üzerinde test edilmiş midir?

Hayır. Ürünlerin hiçbiri hayvanlar üzerinde test edilmemekte ve hayvanlardan elde edilen maddeler içermemektedir.

Çok hassas bir cildim var, Fleuresse ürünleri kullanabilir miyim?

Ürünler hassas ciltlere göre düzenlenmiş olmakla birlikte, kullanıcı hassas bir cilde sahipse, öncelikle ürünü kolunun iç kısmında test etmelidir. Eğer hassas ciltler için bir alerji testi uygulandıysa, tüm ürünlerin içeriklerini kontrol edebilirsiniz.

Fleuresse, Birinci Sınıf Bir Cilt Bakım ve Güzellik Ürünü Grubudur. Peki, Bu Ne Anlama Gelir?

Prestijli ve birinci sınıf güzellik ürünleri, pazarda yer alan sözde seri üretim güzellik ürünlerine göre daha pahalı ve etkili olan son teknoloji ürünü malzemelerle formüle edilirler. Fleuresse’in eşsiz özelliği ise cilt bakımında kullanılan malzemelerin aynı zamanda gıda takviyesi ürünlerinde de kullanılıyor olmasıdır. Bunlar arasında, Alaska yaban mersini, Noni meyvesi ekstraktı ve E vitaminini sayabiliriz. Ayrıca, İsviçre elmasından elde edilen etkili ve yüksek kaliteli kök hücreleri de bu ürünlerin içeriğine dahildir.

Aynı özel ve temel malzemelerin tutarlı bir şekilde kullanılması cilt bakımının etkisini ve sonuçlarını arttırmaktadır. Gıda takviyelerinde olduğu gibi, Kyani; cilt bakım ürünlerinde de test ve yüksek maliyetli araştırma yatırımlarıyla kaliteli malzemeleri kullanmayı seçmiştir.

Cilt tipi bakımından erkekler ve kadınlar arasında ne gibi bir fark bulunur?

Genellikle erkekler daha yağlı, geniş gözenekli ve kalın bir cilde sahiptir. Fleuresse ise hem erkekler hem de kadınlar için uygundur.

Diğer özel markalarla karşılaştırıldığında Fleuresse ne kadar güçlü bir ürün?

Fleuresse, Kyani’nin gıda takviyesi ürünlerindeki temel maddelerin eşsiz kombinasyonuna sahiptir. Kyani konseptinin sağladığı güç, kısaca vücudu içten dışa doğru besleme prensibine dayanır.

Fleuresse’in tüm ürünlerini birlikte kullanmanın faydaları nelerdir?

Sistemi bir bütün olarak kullanmak eksiksiz bir besleme programı sağlar. Bu da aldığınız sonuçları maksimuma çıkarır.

Gündüz ve gece kremleri arasındaki fark nedir?

Gündüz kremi, cildiniz üzerinde koruyucu bir film tabakası oluşturarak, hava kirliliği, UV ışınları, polenler ve klima gibi kötü koşullara karşı koruma sağlar. Cilt, yediğimiz yiyeceklerden en geç fayda sağlayan organdır. Bu organın en aktif olduğu zaman gece saatleridir. Gece kremi, gün kreminden daha fazla besin içerir ve diğer tüm organlar dinlenirken, cildin kendini onarmasına ve yenilemesine yardım eder.

Serum nedir?

Serum, cilt bakım serisindeki en yoğunlaştırılmış üründür. Serum günlük etkilere karşı bir koruma özelliğine sahip değildir. Ancak, gece ve gündüz kreminin etkisini arttırmaya yardımcı olur.

Fleuresse tüm cilt tiplerinde işe yarar mı?

Evet, işe yarar. Fleuresse, cildinizin ihtiyaçlarına göre ayarlanmış çok çeşitli ve farklı maddeler içerir.

Yüz kremi ve gece kremi arasındaki fark nedir?

Göz çevresindeki cilt, yüzün diğer kısımlarına göre daha küçük gözeneklere sahiptir. Daha ince ve hassastır. Göz kremi dermatoloji ve göz uzmanları tarafından alerji testlerine tabi tutulmuştur. Göz kremi, gece ve gündüz kremlerine kıyasla daha küçük taneli moleküllere sahiptir. Bu sayede göz çevresindeki küçük gözeneklere daha iyi nüfuz eder. Göz çevresindeki bölgede, cildin ince olması sebebiyle, oldukça yaygın görülen koyu halkalar ve kabartılar gibi problemler oluşur. Göz kreminde bu gibi sorunlara karşı olumlu etkiler sağlayan ve problemleri azaltan maddeler bulunur.

[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1493930354430{background-image: url(https://www.adnanakyuz.com/wp-content/uploads/2017/05/kyani-sunset-omega-3.jpg?id=5311) !important;background-position: 0 0 !important;background-repeat: no-repeat !important;}”][vc_column width=”1/2″][vc_empty_space height=”570px”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_empty_space height=”250px”][vc_custom_heading source=”post_title” font_container=”tag:h2|text_align:left|color:%23ffffff” use_theme_fonts=”yes” css=”.vc_custom_1493930371203{padding-right: 15px !important;}”][vc_empty_space height=”15px”][vc_custom_heading text=”Omega-3″ font_container=”tag:h4|text_align:left|color:%23ffffff” use_theme_fonts=”yes” css=”.vc_custom_1493930445464{padding-right: 15px !important;}”][vc_empty_space height=”25px”][vc_btn title=”ÜRÜNÜ İNCELE” color=”primary” align=”left” i_icon_fontawesome=”fa fa-search” css_animation=”fadeInLeftBig” add_icon=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fwww.adnanakyuz.com%2Fkyani-urunler%2Fkyani-sunset|title:%C3%9Cr%C3%BCn%C3%BC%20%C4%B0ncele|target:%20_blank|”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][vc_column_text]

Son 15 yılda yağları, modern diyetlerin düşmanı olarak tanımladık. Ancak yapılan son çalışmalar, tüketilen bazı yağların düzgün çalışan bir vücut için sağlıklı ve şaşırtıcı derecede gerekli olduğunu göstermektedir. Diyetlerimizde bazı yağlara ihtiyaç vardır ve onlar olmadan, vücudumuzdaki çeşitli organların işleyişi bozulabilir.

Yağlı hamburgerlerde ve çeşitli kızartmalarda kötü yağlar olduğu gibi, somon ve lahana gibi tüm doğal gıdalarda bulunan iyi ve doğal olarak ortaya çıkan yağlar da bulunmaktadır.

Genel olarak Omega-3 Yağ Asitleri olarak bilinen bu yağ asitleri, yağın yapı taşları ve temelleri olarak lanse edilmiştir. Omega-3 grubunda DHA ve EPA olmak üzere çok iyi bilinen iki yağ asidi türü bulunur.

Omega-3 yağ asitleri, EYA’lar (Esansiyel Yağ Asitleri) olarak adlandırılan yağ grubuna girer ve bunlar, vücudun doğal olarak üretmek için çalıştığı yağlardır. Bu nedenle, doğal Omega-3 yağ asitleri içeren gıdaları düzenli olarak tüketmeniz önemlidir. Bunun için diyetimize dahil edilecek en iyi gıdalar, somon, bazı alabalık ve ton balığı gibi her türlü soğuk su balıklarıdır. Ceviz ve koyu yeşil yapraklı sebzeler de oldukça yararlıdır.

Ayrıca, balık yağı veya krill yağı gibi Omega-3‘teki diyetinize ek bir takviye dahil edebilirsiniz.

Kyani Sunset‘in bir porsiyonu, bağışıklık sisteminizin, kalbinizin, kemiklerin ve kaslarınızın normal işleyişine katkıda bulunan DHA-EPA, A ve D Vitamini içerir.

[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row]
Published On: 5 Ağustos 2017 / Categories: BLOG, Güzellik / Tags: , , , , , , , /

En Son Haberleri Almak İçin Abone Olun

Spam yok! Gizlilik Politikamız hakkında buradan bilgi edinin.