Adnan1 dk okuma süresi 1966
[vc_empty_space height=”330px”][vc_custom_heading source=”post_title” font_container=”tag:h2|text_align:left|color:%230c0c0c” use_theme_fonts=”yes” css=”.vc_custom_1510251627482{padding-right: 15px !important;}” el_class=”yesil”][vc_column_text] [/vc_column_text][vc_empty_space height=”250px”]
[vc_empty_space][vc_column_text]

Önceki gün gece saatlerinde 2000 dolara yakın değer kaybeden Bitcoin, tekrar 10.500 dolar barajının üzerine çıktı. Beklenmedik ve son zamanlarda alışılmadık derecede keskin bir hareketlenme yaşandı.

[/vc_column_text][vc_column_text]

Kripto para birimi Bitcoin’in ani yükselişi ve geleceği hakkında tartışmalar sürerken, dalgalanmalar da devam ediyor. Bu hafta içinde Bitcoin’in önce 10.000 ve ardınan 11.000 dolarlık barajları büyük bir hızla kırdığına şahit olduk. Tartışmalar alevlendi ve yatırımcılarının yüzü gülmeye başladı.

[/vc_column_text][vc_empty_space]
[vc_column_text]
Bitcoin Caiz Mi? Din İşlerine Soruldu.

İLGİLİ YAZI

Bitcoin Caiz Mi? Din İşlerine Soruldu.

Din İşleri'ne yönelttilen "Bitcoin ve Ethereum gibi sanal paraları yatırım amaçlı almak caiz midir?" sorusuna cevabı sosyal medyadan verdi.

[/vc_column_text]
[vc_empty_space][vc_column_text]

Çarşamba gecesi, son aylarda alışık olmadığımız bir dalgalanma hareketi sergileyen Bitcoin, birkaç saat içerisinde aniden 2.000 dolar değer kaybetti.

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”10px”][vc_column_text]

Bu dalgalanma Bitcoin’i 9.300 dolar seviyelerine kadar düşürdü. Daha sonra Coindesk verilerine göre sabaha karşı gücünü toparladı ve tekrar 10.500 doların üzerine çıkmayı başardı

[/vc_column_text][vc_single_image image=”6855″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_empty_space][vc_column_text]

Kaynak: Webtekno

[/vc_column_text]
Published On: Aralık 2nd, 2017 / Categories: İnternet & Girişim / Tags: , , , , , /

En Son Haberleri Almak İçin Abone Olun

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Spam yok! Gizlilik Politikamız hakkında buradan bilgi edinin.