30 Milyon TL’sına Ev Alan 20 Yaşındaki YouTuber

Adnan1 dk okuma süresi

YouTube inanılmaz bir platform. Dünyanın her köşesinde Amerikan rüyasına sahip insanların rüyasını gerçekleştiren bir platform. YouTube’un bu kadar ön plana çıkması ise birkaç kişinin gerçekten zengin olması. 20 yaşındaki Jake Paul da bunlardan birisi ve aldığı milyonlarca dolarlık ev ile gündeme oturdu.

Tabii milyonlarca lira kazanmak öyle kolay bir iş değil. YouTube’da içerik üreticisi olmak çok kolay olmasına karşın milyonlarca lira kazanmak oldukça zor. Devamlı dünya gündemine takip etmeli ve neyin daha iyi izleneceğini tespit edebilmeniz gerekir.

YouTube şu anda inanılmaz bir çağ yaşıyor milyonlarca insanın bir umutla yayıncılığa başladığı YouTube platformundan zengin olan en genç yıldızlardan biri de Jak Paul kendisi turnayı gözünden gözünden vurmuş 6.9 milyon dolarlık bir konak satın alıp rakiplerini sinirlendirirken yeni yayıncılara daha örnek olmuş.

Mega Zenginlerin Serveti 6 Trilyon Dolar’ın Üzerine Çıktı

İLGİLİ YAZI

Mega Zenginlerin Serveti 6 Trilyon Dolar’ın Üzerine Çıktı

ABD’de 1870’lerden 1900’lerin başına kadar yaşanan Yaldızlı Çağ‘dan (Gilded Age) bu yana ilk kez süper zenginler bu kadar fazla serveti ellerinde tutuyor. Milyarderlerin toplam serveti 6 trilyon Dolar’ı geçti. UBS ve PwC’nin Milyarderler raporuna göre, şu anda dünyada bin 542 tane Dolar milyarderi var.

Vine üzerinden yayınladığı kısa videolarla popüler olan Paul, YouTube’da 11 milyondan fazla aboneye sahip. Ayrıca Disney gibi dev ortaklar sayesinde dehşet rakamlar kazanıyor. Kazandığı parayı aklını ve mantığını kullanıp önce bir sosyal medya yönetimi şirketi açarak harcayan genç yıldız, artık keyfine yeni aldığı evinde bakacak.

Konak, 3.5 dönümlük bir arazi üzerine kurulu

Published On: Kasım 16th, 2017 / Categories: İnternet & Girişim / Tags: , , , , , , , /

En Son Haberleri Almak İçin Abone Olun

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Spam yok! Gizlilik Politikamız hakkında buradan bilgi edinin.