Adnan2 dk okuma süresi 2180
[vc_empty_space height=”330px”][vc_custom_heading source=”post_title” font_container=”tag:h2|text_align:left|color:%230c0c0c” use_theme_fonts=”yes” css=”.vc_custom_1510251627482{padding-right: 15px !important;}” el_class=”yesil”][vc_column_text] [/vc_column_text][vc_empty_space height=”250px”]
[vc_empty_space][vc_column_text]

Kyani hakkında herkesin merak ettiği konular oluyor. Olması da gayet normal. Uzun zamandır telefonla “Kyani Sunrise Nedir? Kyani Sunrise Fiyatı Nedir? Kyani Sunrise’i Nasıl Satın Alabilirim?” sorularını bana yönlendiriyorsunuz. Bunlara elimden geldiğince cevap veriyorum. Fakat size daha kolay bilgi vermek açısından bu yazıyı yazdım. Size başlıklar halinde cevaplar vereceğim. Başlıyoruz… 🙂

 

Kyani Sunrise Nedir?

Kyani Sunrise, dünyanın çeşitli yerlerinden toplanmış en iyi gıdalarla beslenmek istiyorsanız, içeriğinde yaban mersini (Meyvelerin Kralı) ve diğer besinlerin yer alan Sunrise’dan yararlanabilirsiniz.

Riboflavin, Tiamin, Nar, Yaban Mersini, Üzüm, Bektaşi Üzümü, Ginseng ve daha birçok besini içeren Sunrise sağlığınız için eşsiz faydalar sunar. Organik kimyasal bileşenler olarak bilinen vitaminler, vücudumuzdaki her türlü biyokimyasal ve fizyolojik süreci kolaylaştırır ve düzenlerler. Kyani Sunrise sağlığınızı en iyi seviyede tutmanıza yardım eder.

[/vc_column_text][vc_column_text]

En yüksek seviyede biyo yararlanım için günde 1 flokan (30 ml) sabahları almanız tavsiye edilir.

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”15px”]
[vc_column_text]
Kyani Ürünleri Neler, Ne İşe Yarar, Fiyatları Nedir, Nasıl Satın Alabilirim?

Kyani Ürünleri Neler, Ne İşe Yarar, Fiyatları Nedir, Nasıl Satın Alabilirim?

Kyani Ürünleri Neler? Öncelikle biz genel olarak okumayı sevmiyoruz bu yüzden bize anlatılmasını bekliyoruz. Aslında ürünler konusunda çok açıklayıcı bilgilerimiz mevcut fakat biz bu ürünlerin muhteşem olduğunu her şeye fayda sağladığı duymak istiyoruz.

[/vc_column_text]
[vc_empty_space height=”15px”][vc_column_text]

Kyani Sunrise’ın Fiyatı Nedir?

Müşteri satış fiyatları ve tüm ürünlerin fiyatları Kyani tarafından belirlenir. Kyani tarafından belirlenmiş olan Kyani Sunrise satış fiyatı 171 TL’sıdır (Fiyatlar zamanla değişmekte yazının yazıldığı tarihte fiyattadır.). Kyani Sunrise’i indirimli almak isterseniz; Kyani’nin sunduğu Kyani AutoShip (Otomatik Sevkiyat) özelliğini kullanıp ürünü 126 TL’sına satın alabilirsiniz.

Yetişkinler için günde sadece 5 liraya yakın bir maliyetle daha sağlıklı bir yaşama merhaba diyebilirsiniz. Sigara içiyorsanız günlük en az maliyetiniz 18 lira olduğunu düşününce sağlıklı bir yaşam sürdürmek için bunun yaklaşık 1/3’üne tekabül eden maliyet oldukça azdır.

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”10px”][vc_column_text]

Kyani Sunrise Nasıl Satın Alabilirim?

Kyani’nin başından beri benimsediği satış kanalı internettir. Her distribütöre kendine tahsis edilen e-ticaret sitesi üzerinden sipariş verirsiniz ve Kyani sizle direk muhatap olur. Ana satış sitesi (shop.kyani.net) girdiğinizde sizden “Sponsor ID” isteyecektir. Bunun nedeni ise satılan her üründen Kyani distribütörlerine belirli tutarda kar vermesidir.  Eğer bu durumla karşılaşırsanız benim Kyani ID numaramı 1022326 kullanabilirsiniz. Eğer direk ürünü satın almak isterseniz aşağıda bulunan “Hemen Satın Al!” butonunu tıklayarak satın alabilirsiniz. Ayrıca bana Kyani‘nin tahsis ettiği e-ticaret sitesinin adresi https://adnanakyuz.kyani.com adresidir. Buradan mağzaya ulaşabilir tüm ürünleri ve Kyani Sunrise’i sipariş edebilirsiniz.

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”10px”][vc_single_image image=”5809″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” link=”http://bit.ly/KyaniSunriseHemenAL”][vc_btn title=”HEMEN SATIN AL!” color=”warning” align=”center” i_icon_fontawesome=”fa fa-plus-square-o” css_animation=”fadeInLeftBig” button_block=”true” add_icon=”true” link=”url:http%3A%2F%2Fbit.ly%2FKyaniSunriseHemenAL|title:Kyani%20Sunrise%20AL!|target:%20_blank|”][vc_empty_space height=”10px”][vc_empty_space]

En Son Haberleri Almak İçin Abone Olun

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Spam yok! Gizlilik Politikamız hakkında buradan bilgi edinin.