Kyani Ürünleri Neler, Ne İşe Yarar, Fiyatları Nedir, Nasıl Satın Alabilirim?

Adnan7 dk okuma süresi 64519

Türkiye’de yeni ürün hattımızın sunumunu açıklamaktan mutluyuz.

Sağlıklı Yaşam rutinlerimizde az bahsedilen ama en önemli eksikliklerden biri de vücutlarımızdaki yapı taşı bloklarının yokluğudur ve bu bloklardan biri de proteindir. Sağlıklı cilt ve eklemlerden kas üretimine kadar her konuda proteine bağımlıyız. İyi bir sağlık durumunu korumak ve sağlıklı yaşlanmayı sağlamak için diyetlerimizi sindirilebilir proteinlerle takviye etmeliyiz.

Bu büyüyen ihtiyacı karşılamak için Kyani, her gün karşılaştığımız fiziksel talepleri karşılamaya yarayan proteinin sağlanmasını kolaylaştıran yeni bir ürün geliştirdi.

Kyani FIT20

Pek çoğumuz aktif, yoğun yaşadığımız ve Sağlıklı Yaşam tarzını benimsediğimiz için daha çabuk toparlanmamızı ve daha iyi performans göstermemizi sağlayan bir takviyeye ihtiyacımız var. Grass-fed peyniraltı protein izolesinden ve hidrolize kolajenden yapılan FIT20, daha uzun süren enerji, çalışma sonrası toparlanma, kas üretimi gibi hususlar için atletlerin ve aktif ve sağlıklı yaşama önem veren insanların ihtiyaç duyduğu takviyeleri sağlamaktadır.

Günlük kullanıldığında, FIT20 içerikleri aşağıdaki konularda fayda sağlar:

Kas Kütlesi Geliştirir1

Çalışma Sonrası Toparlanmayı Destekler2

Kemik Sağlığını Destekler3

 

¹Protein, kas büyümesine katkı sağlar
²Magnezyum, yorgunluğun azalmasına katkı sunar
³Magnezyum, normal kemiklerin korunmasına katkı sunar.

Kyani HL5
Harika ürünümüzü keşfedin!

Yeni Kyani protein ürününü açıklama zamanı geldi; Kyani HL5! Harika lezzet, harika faydalar!

Kyani HL5 Narenciye ile vücudunuza iyi görünmek ve iyi hissetmek için ihtiyacı olanı verin!

 

Muhteşem Kyani HL5 size ne sunuyor?

Vücudumuz, aldığımız proteinlerden kollajen sentezler ama yaşlandıkça vücudumuzun kollajen üretme becerisi azalır ama HL5 (HL-Sağlıklı Yaşam anlamında) yaşlandıkça vücudun azalan kollajen üretimini her pakette 5 gramlık grass-fed kollajen proteini ile destekler.

%100 emilim için hidrolize edilmiş olan HL5, sağlıklı kas kütleleri ve kemikler için gereken yapı taşlarının oluşumuna destek verir. *

Taze narenciye meyveleri aromalı bu güzel ürün aktif ve sağlık bilinciyle yaşayan veya yaşamak isteyen herkes için idealdir.

HL5’in kullanımı kolaydır. Uygun paketini açıp tek başına veya favori içeceğinize karıştırıp gün içinde tüketebilirsiniz.

HL5’i hemen deneyin! Tadını seveceksiniz!

Kyäni HL5 Tanıtım Videosu

 

* Protein, kas kütlelerinin ve kemiklerin korunmasına katkı sağlar.

null

Kyani HL5 / Sıvı Kolajen

Vücudumuz, diyetlerimizdeki proteinden kolajen sentezlemesi yaparken, vücudumuzun yaş aldıkça kolajen proteini üretimi azalır ama Kyani HL5, aktif, sağlık bilinci ile yaşayan herkese gerekli desteği sağlar.

null

Kyani FIT20 / Yüksek Protein

FIT20, egzersizler ve hayatın günlük taleplerine karşın kas toparlanmasını ve büyümesini arttıran 10 gram hidrolize kolajen ve ek olarak 10 gram peynir altı suyu protein izolesi ve magnezyum takviyesi içermektedir.

Kyani‘yi merak eden binlerce kişiden birisiniz. Sizi bu araştırmaya iten her neyse doğru bir yolda olduğunuzu söylemem çokta garipsenemez. Son zamanlarda sıkça telefon, mail, Facebook, Whatsapp üzerinden bu soruları alıyorum. Açıkçası bu sorulara bıkmadan usanmadan cevap veriyorum. Bir kişiyle telefonda konuşmam en az 10 dakika sürüyor. Aslına bakarsanız yazılı soruları daha çok seviyorum, telefonla arandığımda nerede ve ne şekilde cevap verdiğimi ne halde olacağımı bilmiyorum. Bazen bir arkadaş sohbetinde bazen sinemada bazen toplantıda denk geliyor.

Kyani, Alaska dilinde “Güçlü Şifa” demektir. Alaska’da 22 saate kadar uzayan günleri içinde barındıran yaz mevsimlerini son ayları canlıların zorlu kış koşullarına hazırlanması için mükemmel bir fırsata tanıyor. Alaska yaban mersini zorlu kış koşullarına adapte olmuş eşsiz bir meyvedir. Meyve kendini korumak adına kabuğunda antosiyanmaddesi geliştirir. Bu gelişim Alaska yaban mersininin etkisini beş kat artırarak mükemmel bir besleyicilik sağlar.

Güçlü şartlara uyum sağlamış bu meyve Kyani için iham kaynağı olmuş ve şirket kültürünü, azmini simgelemektedir. 

Konumuza dönersek; Kyani Ürünleri Neler, Ne İşe Yarar, Fiyatları Nedir, Nasıl Satın Alabilirim?

Kyani Ürünleri Neler?

Öncelikle biz genel olarak okumayı sevmiyoruz bu yüzden bize anlatılmasını bekliyoruz. Aslında ürünler konusunda çok açıklayıcı bilgilerimiz mevcut fakat biz bu ürünlerin muhteşem olduğunu her şeye fayda sağladığı duymak istiyoruz. Şu konuya bir açıklık getirelim ürünlere 100% güveniyorum ve faydalarını biliyorum ve görüyorum. Fakat buna mucize demek, her derde deva demek çok yanlış böyle bir şey benim ağzımdan maalesef duyamayacaksınız.

Kyani ürünlerine gelirsek;

null

Kyani Sunrise / 30’lu Paket

Dünyanın çeşitli yerlerinden toplanmış en iyi gıdalarla beslenmek istiyorsanız, içeriğinde yaban mersini (Meyvelerin Kralı) ve diğer besinlerin yer alan Sunrise’dan yararlanabilirsiniz.

null

Kyani Sunset / 90 Jel Kapsül

Kyani Sunset, dünyanın en saf balığı somon balığı da dahil olmak üzere vahşi balık yağlarından elde edilen EPA – DHA, A Vitamini, E Vitamini ve esansiyel bir besin olan D Vitamininin…

null

Kyani Nitro FX / 56ml

Kyani Nitro FX, vücudun doğal Nitrik Oksit (NO) üretimini artıran noni konsantrenin özel bir karışımıdır. “Yaşam Molekülü” olarak da bilinen Nitrik Oksit, vücudun her hücresini onarır.

null

Kyani Nitro Plus / 56ml

Kyani’nin, CoQ10, Magnezyum Klorür, Çinko ve Niasin ile zenginleştirilmiş bu benzersiz yeni ürünü Nitro Plus, aşırı performans gösterdiğiniz durumlarda sizin en büyük destekçiniz.

null

Kyani Nitro FX / 15ml / 8’li Paket

Nitro FX sentetik bir nitrik oksit değildir. Mideye alınan Noni ekstresi mide asidi ile reaksiyona geçerek nitrik oksit oluşumu sağlanır. Vücudun doğal yollardan nitrik oksit üretmesi…

null

Kyani Nitro Plus / 15ml / 8’li Paket

Güney Doğu Asya ve Pasifik Adaları kaynaklı noni meyvesi, besleyici ve tıbbi özelliklerinden dolayı nesiller boyunca kullanılmıştır. Kyani’nin CoQ10, Magnezyum Klorür, Çinko ve Niasin…

Kyani’nin Yeni Güzellik Markası Fleuresse

Sağlık Üçgeni konseptiyle sizi maksimum seviyede destekleyen Kyani, artık sizi güzelleştiriyor.

Fleuresse, Kyani’nin gıda takviyesi ürünlerindeki temel maddelerin eşsiz kombinasyonuna sahiptir. Kyani konseptinin sağladığı güç, kısaca vücudu içten dışa doğru besleme prensibine dayanır.

Kyani Fleuresse Devrim Yaratan Cilt Bakımı

Bitki kök hücrelerinin ve doğal bitkisel maddelerin gücünü kullanarak daha aydınlık ve genç görünümlü bir cilde kavuşun!

null

Fleuresse Cilt Bakım Sistemi

Doğada göze çarpan adaptasyon; yüzlerce yıl önce yetiştirilen basit bir İsviçre elması ile başlar. Uttwiler Spätlauber, diğer çeşitlerden daha uzun süre taze ve daha uzun ömürlüdür…

null

Fleuresse Serum

Fleuresse Serum, bitki kök hücrelerinde bulunan doğal oluşumlu bitkisel ürünlerden türetilen, cildi canlandıran , ince çizgilerin ve kırışıklıkların oluşumuna karşı koruyucu ve yaşla…

null

Fleuresse Day Brightening Crème

İnce çizgi oluşumunu önlemek, mevcut çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü yumuşatarak daha parlak, daha zamansız bir görünüm elde etmek için yoğun nemlendirme sağlayarak cildiniz…

null

Fleuresse Night Crème

Antioksidan,vitamin ve amino asit yönünden zengin Fleuresse Gece Kremi uyku esnasında cildinizi nemlendirip yumuşatarak ve pürüzsüzleştirerek yaşlanmanın kaçınılmaz belirtilerine kar…

null

Fleuresse Eye Crème

Fleuresse Göz Kremi, cildinizdeki koyu halka görünümünü ve şişliğini azaltmaya yardımcı olmak için doğal oluşumlu bitkileri hassas bir kremde kullanır. Bu özel formül, ince çizgileri…

null

Fleuresse Boosting Cleanser

Fleuresse canlandırıcı temizleme jeli cildinizi temizlemek,gözeneklerinizi açmak ve gözle görülür yaşlanma belirtilerini azaltmaya ve önlemeye yardımcı amino asit,antioksidan ve zeng…

Kyani Ürünleri Ne İşe Yarar?

İşte bu konuyu kısaca anlatmak mümkün değil her ürün kendi içinde ayrı faydaları vermekte. Şunu bilmenizi isterim bu ürünler birbirlerini tamamlamak üzere tasarlanmıştır. Biz buna “Sağlık Üçgeni” diyoruz.

Ürün sayfalarına gittiğinizde faydaları hakkında da bilgi edineceksiniz.

Kyani Ürünlerinin Fiyatları Nedir, Nasıl Satın Alabilirim?

İşte burada çözüm çok basit :). Fiyatlarını öğrenmekte satın almakta bir tık uzağınızda. Kyani ürünleri Kyani’e özel eticaret sistemi üzerinden satılmakta. Bu site üzerinden fiyatları görebilir, güvenle kredi kartı veya havale/EFT ile ödeme yaparak ürünleri satın alabilirsiniz.

Peki internet dışında bir satın alma yöntemi var mı?

Hayır bu yöntem dışında bir satış yöntemi bulunmamakta. Alışveriş için en güvenli yolun bu olduğunu söyleyebilirim.

Kyani websitesi üzerinden kişisel bilgi içererek gerçekleşen tüm işlemler Secure Sockets Layer(SSL)protokolu kullanılarak tamamlanır. SSL websitesine gönderilen tüm işlemler güvenli ve üçüncü şahıslarla istenmeyen paylaşımlardan korunduğu anlamına gelir. 

 

 

Kyani %100 müşteri memnuniyeti sunar.

Mutlaka Kyani’nin bir ürünü alıp şiddetle denemenizi tavsiye ediyorum. Kendinizdeki gelişen farkları rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz. Siz de en çok tercih edilen Omega 3 kaynağı Kyani Sunset ile vücudunuza destek olmaya başlayabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi isteyenler bana aa@adnanakyuz.com ve +90 506 4502317 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz her zaman beni Whatsapp üzerinden kiralayabilirsiniz. 🙂

kyani, kyani sunrise nedir, Alaska Kralı Yengeç mail, Kyani ürünleri, kyäni nedir, kyani plus nedir, kyani ürünleri faydaları, kyani gıda takviyesi ne işe yarar, kayyani ürünleri, Kyani sunsure faydaları ve yaş gurubu, kyanı sunset faydaları, kyani sunrise nedir ne ise yarar, kyani nitro plus damla ne işe yarar, kyani nitro fx ne ise yarar, kyani faydaları, kyani fiatı, kyani neye faydasiolur, www kyani sunrise, kyani içinde neler var, kyani matematiği, Kyani ne demek, kyani ne işe yarar, kyani sunrise ne işe yarar, kyani sunrise faydaları, Kyani sulrise faydalari nelerdir, kyani com, kyani omega 3 neye yarar, kyani nedir ne işe yarar, kyani nitro fx nasıl kullanılır, kyani nitro fx