Yeni Çıkmış En İyi 5 Android Uygulaması

Çok yeni olmalarına rağmen herkesin ilgisini çekmiş ücretsiz 5 oyun ve uygulama.

Okullar başladı ve süper oyuncular artık bilgisayardan daha uzak. Okulda ders aralarında ve yolda çeken sürede oyun oynayarak geçirmek isteyenler telefonlarına sarılıyor. Tabi bu arada işe gidiş gelişlerde oyun oynayanları da unutmamak gerekir.

Stormbound: Kingdom Wars

Bağımsız bir geliştirici tarafından tasarlanmış bulmaca tarzı bir oyun. Savaşları bir dama tahtası üzerinde oynadığınız oyunda stratejik hamleler yaparak galip gelmeye çalışacaksınız. Tek oyunculu seçeneğinin yanında çok oyunculuğu seçeneği sayesinde rakiplerinize karşı stratejik bir deha olduğunuzu gösterebilir ve savaşın galibi olabilirsiniz.

Stormbound: Kingdom Wars

MINT Browser

Yeni bir tarayıcı arayanlar için güzel ve etkili bir uygulama. Mahremiyet ve güvenlik konusunda verdiği destekle adından söz ettiren MINT Browser, parmak izi okuyucu gibi destekleri ile işlevsel bir tarayıcı olmaya aday.

MINT Browser

Terra Battle 2

Final Fantasy’nin geliştiricisi Hironobu Sakaguchi’nin son oyunu olan Terra Battle, derin ve belirgin bir hikayeyle birlikte hoş özellikler sunuyor. Bulmaca tarzı savaş sistemi ve keşfetmeye yönelik dünyasıyla beğeneceğinizi düşündüğüm bir oyun.

Terra Battle 2

 Google Play’den Ücretsiz

Stickman Dismound 3 Heroes

Dünyaca ünlü Stickman’in yeni macerası yine dopdolu olarak devam ediyor. Hayatta kalmanın en efsane oyunlarından birisi olan Stickman, fizik sistemi ile platform oyunlarını sevenlerin vazgeçilmezi olmaya aday.

Stickman Dismound 3 Heroes

 Google Play’den Ücretsiz

Zombie Smash: Yol Kill

Zombi ölülerinden yol yapmak istiyorsanız bu oyun tam size göre olacaktır. Popüler kültürün en ünlü karakterlerinden zombileri öldürerek ilerleyen oyunda, arabanızla en fazla zombiyi öldürmeye çalışacaksınız. Hoşça vakit geçirmek istiyorsanız bu oyun size bunu verecektir.

 

Zombie Smash: Yol Kill

 Google Play’den Ücretsiz

Published On: Eylül 25th, 2017 / Categories: BLOG, Teknoloji & Bilim / Tags: , , , , , , , , , , /

En Son Haberleri Almak İçin Abone Olun

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Spam yok! Gizlilik Politikamız hakkında buradan bilgi edinin.