Yaz Geliyor! Cilt Bakımınıza Dikkat Edin!

Cildinizi besleyin!

Yaz geliyor ve cildinizi düşünmenin tam zamanı. Fleuresse, çevresel faktörlerin yaşlanma etkilerini aşmanıza yardımcı olmak için harika bir üründür. Cildinizi çevresel faktörlerden korurkan aynı zamanda daha iyi bir görünüşe kavuşabilirsiniz. İşte size cildinizin bakımı için uygulayabileceğiniz birkaç basit ipucu.

● Fleuresse’i uyguladıktan sonra, SPF (Güneş Koruma Faktörü) sınıfında bir ürün kullanarak sabah rutininizi tamamlayabilirsiniz. Zararlı güneş ışınları, cildin yaşlanmasındaki en büyük etkenlerden biridir.

● Açık havada zaman geçirirken bir şapka takabilirsiniz. Sıcak havalarda ince, uzun kollu bir gömlek de cildinizi korumanın yanı sıra serin kalmanızı sağlar.

● Yakın zamanda bir dermatoloji doktoruna gitmediyseniz, randevu alın. Doktorunuz, cildinizin sağlıklı olduğundan emin olmanıza yardımcı olabilir ve cildinizin özel bakım ihtiyaçları hakkında size tavsiyelerde bulunabilir.

● Düzgün beslenmeye ve su tüketiminize dikkat edin. Unutmayın ki sağlığınız cildinize yansır.

Güneş ışınlarına maruz kalırken dikkatli olun. Cildiniz gösterdiğiniz bu dikkatin karşılığını yaşınıza göre daha genç görünmenizi sağlayarak geri ödeyecektir.

Published On: Mayıs 31st, 2017 / Categories: BLOG, Güzellik / Tags: , , , , , /

En Son Haberleri Almak İçin Abone Olun

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Spam yok! Gizlilik Politikamız hakkında buradan bilgi edinin.