[vc_row bg_type=”image” parallax_style=”vcpb-default” bg_image_new=”id^5377|url^https://www.adnanakyuz.com/wp-content/uploads/2017/05/uttwiler-spatlauberi-duymus-muydunuz-isvicre-elmasi-1.jpg|caption^null|alt^null|title^uttwiler-spatlauberi-duymus-muydunuz-isvicre-elmasi|description^null” bg_image_repeat=”no-repeat” bg_override=”browser_size” seperator_enable=”seperator_enable_value” seperator_type=”xlarge_triangle_left_seperator” seperator_position=”bottom_seperator” seperator_shape_background=”#ededed” css=”.vc_custom_1564304570942{background-position: 0 0 !important;background-repeat: no-repeat !important;}”][vc_column width=”2/3″][vc_empty_space height=”250px”][vc_custom_heading text=”Uttwiler Spätlauber’ı duymuş muydunuz?” font_container=”tag:h2|text_align:left|color:%230c0c0c” use_theme_fonts=”yes” css=”.vc_custom_1494928581346{padding-right: 15px !important;}”][vc_empty_space height=”15px”][vc_custom_heading text=”Uzun süre taze kal!” font_container=”tag:h4|text_align:left|color:%230f0f0f” use_theme_fonts=”yes” css=”.vc_custom_1494928234560{padding-right: 15px !important;}”][vc_empty_space height=”25px”][vc_column_text][okuma] [gor][/vc_column_text][vc_empty_space height=”25px”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_empty_space height=”570px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][vc_column_text]

En başta, Kyani’nin kurucuları Alaska yaban mersininin antioksidan potansiyelini fark ettiler. Bugün Kyani, vahşi ve doğal kaynaklı bileşenlere dayalı benzersiz beslenme ürünleri sunmakta ve nadir bir elma türünden elde edilmiş bitki kök hücrelerini kullanarak cilt bakım ürünleri üretmek için en son bilimsel gelişmeleri kullanmaktadır. Doğal maddelerin gücünü en yeni bilim ve araştırma teknikleri ile birleştiren Kyani, doğanın sunduğu unsurların en iyisini sizlerle paylaşır.

Yüzlerce yıl boyunca ekinler yalnızca daha yüksek verim için değil, aynı zamanda daha fazla stoklanabilirlik için ekilmiştir. Çabuk bozulan yiyecekleri korunmasını sağlayan günümüz teknolojisi henüz gelişmemişken, hem kötü hava koşullarında kolay yetişen hem de uzun süre taze kalabilen tarım ürünleri rağbet görmekteydi. 300 yıl önce, Uttwiler Spätlauber (İsviçre elması) diye adlandırılan elma da bu ürünlerden biriydi. İlk olarak İsviçre’de yetiştirilen bu elma, diğer elma çeşitlerinden daha uzun süre taze kalma konusunda bir üne sahiptir. O zamanlar bu elma türünün nasıl bu kadar uzun süre taze kaldığı açıklanamazken, bilim dünyası günümüzde, çürümeye ve çevresel koşulların etkilerine karşı direnç gösteren ve nadir bilinen bu elma türünün sırrının hücresel yapısında saklı olduğunu keşfetti. Elmanın yüzeyinde doğal olarak bulunan bitkisel maddeler, UV ışınlarına maruz kalma sonucu ortaya çıkan oksidatif stres ve tanımlanamayan olgulardan meyveyi korur ve aynı zamanda bu güneş ışını sonucu oluşan deformasyon etkilerini tersine çevirir.

O halde, doğal olarak oluşan bu bitkisel maddeler, güneşin; insanlar için zararlı foton ışınlarının etkilerine karşı savaşmak için de kullanılabilir mi? Bilim adamları tarafından Uttwiler Spätlauber elmasının kök hücresi çıkarılarak yeni bir ürün geliştirildi. Bilimsel olarak tasarlanmış bir cilt bakım ürünü olan Fleuresse, size daha parlak ve genç görünümlü bir cilt kazandırmak için Uttwiler Spätlauber kök hücrelerinin besin maddelerini içerir.

Fleuresse, bitki kök hücreleri ve doğal olarak bulunan diğer bitkisel maddeler temel alınarak bilimsel olarak tasarlanmış bir cilt bakım ürünü olup, cildinizi besleyerek size daha parlak ve genç bir görünüm kazandırır.

[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row]