[vc_row bg_type=”image” parallax_style=”vcpb-default” bg_image_new=”id^7687|url^https://www.adnanakyuz.com/wp-content/uploads/2019/12/Soğuk-Kış-Günleri-Başladı-Kyani-Sağlık-Üçgeni-Kullanmanın-Tam-Zamanı.jpg|caption^null|alt^null|title^Soğuk Kış Günleri Başladı! Kyani Sağlık Üçgeni Kullanmanın Tam Zamanı|description^null” bg_image_repeat=”no-repeat” bg_override=”browser_size” css=”.vc_custom_1575842831679{background-position: 0 0 !important;background-repeat: no-repeat !important;}”][vc_column][vc_empty_space height=”330px”][vc_custom_heading source=”post_title” font_container=”tag:h2|text_align:left|color:%230c0c0c” use_theme_fonts=”yes” css=”.vc_custom_1510251627482{padding-right: 15px !important;}” el_class=”yesil”][vc_column_text][yazar] [okuma] [gor][/vc_column_text][vc_empty_space height=”250px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][vc_column_text]

Kış mevsimi soğuk ve keyiflidir. Soğuktan korunmak için diğer mevsimlere nazaran evimizde daha fazla vakit geçiririz.

Kış günlerinde sağlığımızı korumak için kendimizi sıcak tutmamız çok önemlidir. Sıcak ayak banyoları, sıcak çay tüketmek ve bizi ısıtan kıyafetler giymek bunun temelini oluşturur. Ancak, vücudumuzu dışarıdan sıcak tutmak ne kadar önemliyse, iyi beslenerek içimizi de sıcak tutmak da o kadar önemlidir.

Solunum, kalp atışı, sindirim, büyüme, doku oluşumu ve insan vücudunda gerçekleşen daha birçok işlem enerji gerektirir. Bazal metabolik oran bu şekilde artmış olur. Kalori yaktığımızda ısı açığa çıkar. Vücutta sıcaklık üretimi termogenesis olarak adlandırılır. Vücut sıcaklık üretmek için kalori yakmaya ihtiyaç duyar. Vücudunuz ısı ürettikçe yaktığınız kalori miktarı da artar. Vücudumuz da daha iyi ısı ürettikçe daha az üşürüz.

Biyotin, ium ve çinko normal makro besin metabolizmasına katkı sağlar. Bu metabolizma vücudumuzu daha sıcak tutmak için ısı yayar. Dolayısıyla da kış aylarında üşümemenin en iyi yöntemi sağlıklı bir makro besin metabolizmasına sahip olmaktır.

Kyani Sağlık Üçgeni ; Biyotinium ve Çinko içermektedir. Şimdi mağazaya giriş yapın ve Autoship profili oluşturarak makro besin metabolizmanız için gerekli besinleri alın!

[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row]
Published On: 9 Aralık 2019 / Categories: BLOG, Sağlık /

En Son Haberleri Almak İçin Abone Olun

Spam yok! Gizlilik Politikamız hakkında buradan bilgi edinin.