Network Marketing sektöründe en çok karşılaşılan sorulardan biri de “Sen Ne Kazanıyorsun?” oluyor. Çoğu kişi bu soruya nasıl karşılık verebileceğini bilmiyor. Şahsi kanaatim olarak ben her zaman dürüstlükten yanayım; dürüst olun. Aslında bu soruyu sormalarındaki amaç ne kazandığını öğrenmek değildir. Sizin ne kazandığınızın ona hiç bir etkisi olmayacaktır.

Uzun süredir kayıtlıyım, şimdi kıymetini anladım ve tam anlamıyla kendimi verdim. Bu yüzden kendime çok kızıyorum düşünsene benimle başlayanlar hatta benden sonrakiler bile arabalarını aldılar ben anlayamama hatamdan dolayı hava aldım. Aynı hatayı senin de yapmanı istemiyorum bugün anlattığım fırsattan dolayı bir sene sonra neden diye sorma. Beraber bu işi doğru yaparsak, kazancımız kat ve kat artacaktır.

Burada aklınızdan çıkarmamanız gereken en önemli konu dürüstlük. Dürüst olun emin olun bir şey kaybetmeyeceksiniz. Her konuyu hikayeleştirmek ilgiyi oldukça artırır. Anlatırken bir hikaye oluşturun. İnsanlar hikayeleri sever; hayal kurarak o hikayeyi yaşayan kişinin kendisi olduğunu düşünür. Konuşmanız faydalar üzerine olsun, devamlı güzel yönleri ortaya çıkarmaya özen gösterin. Sizin hikayeniz yoksa başkalarından duyduğunuz hikayeleri anlatın. Sakın kendinizmiş gibi bahsetmeyin. Unutmayın dürüstlük bu yolun başı ve sonu.

Published On: 25 Aralık 2014 / Categories: BLOG / Tags: , , , , , /

En Son Haberleri Almak İçin Abone Olun

Spam yok! Gizlilik Politikamız hakkında buradan bilgi edinin.