[vc_row css=”.vc_custom_1487961041870{background-color: #0a0a0a !important;}”][vc_column][vc_empty_space height=”75px”][/vc_column][/vc_row][vc_row bg_type=”image” css=”.vc_custom_1487961293480{background-image: url(https://www.adnanakyuz.com/wp-content/uploads/2017/02/next-generation-marketing.jpg?id=4724) !important;}”][vc_column][vc_empty_space height=”125px”][vc_custom_heading text=”Next Generation Marketing Nedir?” use_theme_fonts=”yes”][vc_empty_space height=”200px”][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1487963361072{padding-top: 20px !important;}”][vc_column][vc_column_text]Dünyanın en güçlü 3 Pazarlama kanalının birleşimi Next Generation Marketing bir Network değildir…
Bunu anlayabilmek için incelemek ve yaşamak gerekiyor…DUYMAK değil…[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1487963107390{border-bottom-width: 20px !important;}”][vc_column width=”1/3″ column_effect=”bottommove” css=”.vc_custom_1487963278428{border-top-width: 1px !important;border-right-width: 1px !important;border-bottom-width: 1px !important;border-left-width: 1px !important;padding-top: 5px !important;padding-bottom: 5px !important;border-left-color: #81d742 !important;border-left-style: solid !important;border-right-color: #81d742 !important;border-right-style: solid !important;border-top-color: #81d742 !important;border-top-style: solid !important;border-bottom-color: #81d742 !important;border-bottom-style: solid !important;border-radius: 5px !important;}”][vc_icon icon_fontawesome=”fa fa-globe” color=”custom” size=”xl” align=”center” css_animation=”appear” custom_color=”#81d742″][vc_custom_heading text=”Online Marketing” font_container=”tag:h4|text_align:center” use_theme_fonts=”yes”][/vc_column][vc_column width=”1/3″ column_effect=”bottommove” css=”.vc_custom_1487963287332{border-top-width: 1px !important;border-right-width: 1px !important;border-bottom-width: 1px !important;border-left-width: 1px !important;padding-top: 5px !important;padding-bottom: 5px !important;border-left-color: #81d742 !important;border-left-style: solid !important;border-right-color: #81d742 !important;border-right-style: solid !important;border-top-color: #81d742 !important;border-top-style: solid !important;border-bottom-color: #81d742 !important;border-bottom-style: solid !important;border-radius: 5px !important;}”][vc_icon icon_fontawesome=”fa fa-sitemap” color=”custom” size=”xl” align=”center” css_animation=”appear” custom_color=”#81d742″][vc_custom_heading text=”Network Marketing” font_container=”tag:h4|text_align:center” use_theme_fonts=”yes”][/vc_column][vc_column width=”1/3″ column_effect=”bottommove” css=”.vc_custom_1487963294523{border-top-width: 1px !important;border-right-width: 1px !important;border-bottom-width: 1px !important;border-left-width: 1px !important;padding-top: 5px !important;padding-bottom: 5px !important;border-left-color: #81d742 !important;border-left-style: solid !important;border-right-color: #81d742 !important;border-right-style: solid !important;border-top-color: #81d742 !important;border-top-style: solid !important;border-bottom-color: #81d742 !important;border-bottom-style: solid !important;border-radius: 5px !important;}”][vc_icon icon_fontawesome=”fa fa-shopping-cart” color=”custom” size=”xl” align=”center” css_animation=”appear” custom_color=”#81d742″][vc_custom_heading text=”Real Marketing” font_container=”tag:h4|text_align:center” use_theme_fonts=”yes”][/vc_column][/vc_row][vc_row padding_top=”150″ padding_bottom=”50″ css=”.vc_custom_1487963337724{padding-top: 20px !important;}”][vc_column][vc_column_text]

Yani Türkçe karşılığı ile yeni nesil pazarlama nedir?

Dünya’da bir çok ticaret şekli vardır. Çağın gerekliliklerine göre pazarlama şeklininde geliştiğini yukarıdaki resimde göreceksiniz. Bundan 10 – 12 yıl öncesinde internetten kaç kişi alışveriş yapıyordu? İnternetten alışveriş  modeli başladığında insanlar alışmakta güçlük çekti, bazıları hesap bilgilerini doldurmaktan korktu ama sektör geliştirildikçe güvenlik ve sistemde geliştirildi. Artık yıl 2015 ve dünyadaki  ticaret hacminin %65 ‘lik kesimi e-ticaret şeklinde döndüğünü istatistikler söylüyor. Gelecek için tahmin edilen şey  ise internete ayak uyduramayan şirketlerin 10 yıl içinde yok olup gideceği şeklindedir.

Peki bugüne dönecek olursak, her geçen gün hayata ve hayatın şartlarına tutunmanın zorlaştığını görüyoruz. Dünya ekonomisinin acımasız kurallarıyla boğuşmak zorunda kalan bir çok insan var. Bunun sebeplerini sorguladığımda aklıma şunlar geliyor; yatırımcıların tutuculukları, çalışanlarını modern köleliğe iten patronlar, acımasız yöneticiler. Milyonlarca lirayı, bu tarz kişilerin insan gücünü ve zekasını sömürerek kazandığını görüyorum.

Üretimin ve sanayinin geliştiği ülkelere baktığımızda işsizliğin artmaya başladığını bunun sebeplerinden birisinin de makineleşme olduğu görülüyor. Bu global sıkıntılar zincirleme olarak pek çok sorunu beraberinde getiriyor. Ekonomideki küçük bir depremle şahısların, şirketlerin, bankaların hatta bazı ülkelerin battığını görüyoruz.

Herkesin hayallerinin, ideallerinin, hedeflerinin olduğu bir dünyada yaşıyoruz. Ama kaç kişi bunları gerçekleştirebiliyor? Herkes bir gelecek telaşı içerisinde değil mi? Peki gelecekte bizi ne bekliyor? Cevap çok basit. Zamanı çalacak, hayallerini çalacak, hedeflediklerinin belki belli bir kısmını gerçekleştirebilecek ya da hiç gerçekleştiremeyeceği çalışma ortamı. Tam emekli olup rahatlayacağım dediğiniz an şu kısacık ömürde zaman geçip gitmiş. Bazıları çocuklarını garanti altına almak için emekli olduktan sonrada çalışmaya devam edecek zira bu Türkiye şartlarında bariz bir durum.

Ekonomistlere göre gelecekte Dünya nüfusunun %80’i emekli olamayacak. Korkular, stresler, endişeler, uykusuzluk insanları depresyona, fazla tüketimden ve hazır gıdalardan dolayı ise obeziteye yönlendiriyor. Buda kalp krizleri, felç, kanser gibi günümüzde rutinleşmeye başlayan hastalıklara yol açıyor. Bu yüzden dünyada kronik hastalıklar rekorları kırılıyor.

[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”Peki çözüm nedir?” font_container=”tag:h4|text_align:left” use_theme_fonts=”yes”][vc_separator color=”green” align=”align_left” style=”dotted” border_width=”2″ el_width=”40″ css_animation=”bounceInLeft”][vc_column_text]

Network marketing sistem milyonlar için bir çözüm olarak görülüyor. Doğrudan satış hariç 114 milyarlık muhteşem bir ticaret şekli haline geldi ve büyümeye devam ediyor.

 

Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi profesyonel iş adamları yatırımlarını Network Marketing şirketlerine yapmayı tercih etmişler.75 milyondan fazla kişinin finansal özgürlük hayal ettiği yüz binlerce kişinin dolar milyoneri olduğu sektör saçmalık mı?  Tabi ki değil. Ama bu sektörde abartılı vaatler, yalan sözler ve kötü yönetimlerden dolayı başarıya ulaşmak zorlaşıyor. Bu noktada bu sektörün geliştirilmesi gerektiğinin farkına varanlar oluyor.

Şirket kurucuları bu sektörden milyon dolarlar kazanmış 40 top networkere danışıyor. Sektörün tüm kötü taraflarını araştırıyor ve Network Marketing’in eksilerini artı yaparak sıra dışı bir pazarlama planıyla Next Generation Marketingi meydana getiriyor.

 
 
Next Generation Marketing, üç güçlü pazarlama kanalı olan Network Marketing, Online Marketing ve perakendecilik ile birleştirilerek oluşturulmuştur. Peki kısaca Next Generation Marketing ne? Aşağıdaki resmi incelerseniz anlayabilirsiniz.
 
 
 
Geleceğin ticaret modelinde sizde yerinizi almak istemez misiniz? Hemen benimle iletişime geçebilirsiniz. Aklınıza takılan tüm soruları gidermek için hazırım.
 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]