Aslına bakarsanız ilginç bir başlık oldu. İnsanoğlu çok gariptir ve hep her şeyi bildiği düşünür, bunun doğruluğuna da sonuna kadar inanır.

Aksini ispat etmeniz mümkün olsa da oldukça fazla efor harcamanız gerekir. Dünyanın düz bir tepsi olduğunun düşünüldüğü ve sonuna gidilince düşüleceği düşünceler insanoğlu tarafından benimsenmişti. Yuvarlak olduğu inandırmak bir hayli zor olmuş ama eninde sonunda olmuş.

Şimdi bu konuda nereden çıktı diyeceksiniz. Şimdi bir sektör düşünün dünyada büyüyor ve en çok bilinen sektörlerden daha büyük olan bir sektör. Evet evet Network Marketing sektörü. Yanlış hatırlamıyorsam 2013 yılında 167 Milyar Dolar ciro ile kapatmıştı. Böyle büyüyen sektör karşısında insanların hala inanmamaları ve diretmeleri çok eski yıllardan edindiğimiz bir alışkan. Şuan piyasa dönüp baktığınızda bir çok iş artık maaşlı iş olmaktan çıktı. Dünya performansa dayalı bir sisteme doğru gidiyor ve siz çalışan olarak buna engel olamayacaksınız. İş gücü açısından her zaman daha ucuz eleman bulunması sizin gelirlerinizi kısıtlayacak ve kısıtlıyorda. Artık patronlar size 3000-5000 lira maaş vermiyor. 1000-1500 lira veriyor ve diyor ki bu da prim sistemin 5000 lira istiyorsan şunu bunu onu başarman gerekiyor yani performans göstermen gerekiyor. Daha çok çalışarak artık daha az kazandığınızı görmek hiçte zor değil. Aslında bu duruma entegre olan bir meslek grubu var kimler mi, garsonlar. Garsonların asıl kazanç kaynağı sizden aldığı bahşişe yani size gösterdiği hizmetin kalitesine bağlı. Garsonlar bu işe alışık peki başka kimler alışık. Network Marketing sektöründe olanlar… Garip mi geldi, aslında biz yarına hazırız siz ne kadar hazırsınız onu düşünün. Network Marketing sektörü performansın en iyi ödüllendirdiği meslek grubudur. Kyani içinse apayrı bir noktada bu sistem en ufak hareketiniz ödüllendiriliyor.

İnsan hep bir şeyler istiyorlar. İstiyorlar da bunlar için neleri feda edeceklerini hiç düşünmüyorlar. Her şey kolayca olsun önüme serilsin istiyor. Yaşadığımız İstanbul’u düşünelim. Fatih Sultan Mehmet eğer yılmış olsaydı, taktikler geliştirip yeni yollar açmasaydı İstanbul’u fethetmesi hiç mümkün olabilir miydi? Olamazdı değil mi? O zaman sen kıçını sandalyeden kaldırmadan nasıl bir gelir elde edebileceğini düşünüyorsun ki. Network Marketing Sektörünün en büyük sıkıntısı patronları için canla başla çalışan insanların kendileri için hiçbir şey yapmamalarından kaynaklanıyor. 3-5 kuruş vererek elini bile kaldırmadan milyonlar kazanabilecekleri düşünüyorlar. Kötü haber; böyle bir dünya yok.

Peki uzaydan Kyani‘e bakmak da nereden çıktı? Hem ürünleri hem de pazarlama ve ödeme planıyla o kadar farklılıklar ortaya koyuyor ki eminim uzaylılar da dünyaya geldiklerinde bize dahil olmak isteyeceklerdir. 🙂 Nereden bakarsanız bakın ister uzaydan ister yandan ister alttan bakın isterseniz ışığa tutarak bakın bu fırsatı kaçırmayın. Patronlarınız sizi sıkıştırmadan işsiz kalacağınız günler gelmeden biran önce önleminizi alın. Network Marketing öcü bir sektör değildir. Sizin istemenizle şekillenen sınırsız kazanç kaynağıdır. Biliyorum siz hala Dünya’nın düz olduğuna inanıyorsunuz.

Son olarak sizinle daha önce okuduğum bir bilgiyi paylaşmak istiyorum.

dunya-istihdam

Gördüğünüz gibi 2020 yılında (yani 5 sene sonra) Almanya %4, Rusya %5, Brezilya %7, Güney Kore ise %6 oranında açığa düşecek. 2030’a geldiğimizdeyse ABD, Hindistan ve Endonezya haricinde neredeyse her ülke ciddi bir insan kıtlığına girecek. En büyük sıkıntıyı sırasıyla Brezilya (%33), Güney Kore (%26), Rusya (%24) ve Almanya (%23) çekecek.

Bu oranları insan sayısına çevirince durumun korkunçluğu ortaya çıkıyor. Örneğin -mümkün değil ya- nüfusu 2030’a kadar hiç artmasa dahi Almanya 20 milyonluk işgücü açığına sahip olacak! İzlemek isterseniz video aşağıda.

Aşağıdaki sözü artık bir imza olarak kullanacağım. Kendi başarısızlıklarını kendinden başka her şeye atan insanoğlu lütfen boş hayallere kapılma. Sen hareket etmezsen hiçbir iş yürümez, kimse de senin için para kazanıp getirmez.

Kolay para kazanmak isteyen kesinlikle Network Marketing dünyasından uzak durun. Bu sektör bir şans oyunu sektörü değildir. 3-5 Lira verip hiçbir şey yapmadan 3-5 Bin Lira kazanacağını düşünenler lütfen bu sektörü kirletmeyin. Bu arada Kyäni Network Marketing değildir. Merak edenlere özellikle anlatabilirim.

 

Published On: Kasım 10th, 2016 / Categories: BLOG / Tags: , , , , , , /

En Son Haberleri Almak İçin Abone Olun

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Spam yok! Gizlilik Politikamız hakkında buradan bilgi edinin.