Kyani Ürünlerinde Büyük Yaz İndirimi!

Adnan1 dk okuma süresi 65168

Temmuz ayını Kyani ürünlerimizle inanılmaz bir indirim ile bitiriyoruz. Bugünden, 31 Temmuz Çarşamba gününe kadar Kyani Summer Sampling Pack’i özel indirimli fiyat ile alabileceksiniz! Mükemmel olan bu fırsatta sizin için en değerli ürünlerimizi sunuyoruz.

Summer Sampling Pack aşağıdaki ürünleri içermektedir:

3 Kyani Sunrise (30’lu Paket)

1 Kyani Nitro Plus 15 ml (8’li Paket)

Bu inanılmaz indirim normal satış fiyatımızın %30 altında olacaktır.

Bu promosyon, Kyani ürünlerinizi tüketim için stoklamak, numune olarak tutmak veya arkadaşlarınıza veya komşularınıza sağlıklı bir hediye verebilmek için büyük bir fırsat.

Lezzetli yaz tüyomuzu inceleyin: Kendi Kyani dondurmanızı yaratın! Her kalıbı, 3/4 oranında Kyani Sunrise paketi ve su ile doldurun. Ayrıca yılın bu sıcak zamanında ekstra enerji depolamak için bir damla Kyani Nitro Plus ekleyin. Çok fazla doldurmamalısınız çünkü karışım donarken taşacaktır. Dondurmaları, buzlukta bir kaç saat bekletin ve dondurmaların iyice sertleştiğinden emin olun. Arada durumuna bakmayı ihmal etmeyin ve Kyani dondurmanızın tadını çıkarın.

Kyani Summer Sampling Pack sadece kısa bir zaman dilimi için geçerli olduğundan https://adnanakyuz.kyani.com adresinden edinin.

İmparatorluk Kralı Yengeç mail

Katkı ve yorumlarınızı ekleyin