KYANİ ÜRÜNLERİ NASIL KULLANILMALI? [RAMAZAN ÖZEL]

 

HAYIRLI RAMAZANLAR…

Toplumsal hayatımızda önemli bir yer teşkil eden Ramazan ayında dini bir vecibeyi yerine getirmek için oruç tutulmakta ve bununla birlikte günlük yaşantımızda önemli değişiklikler olmaktadır. Yeterli ve dengeli beslenmenin ramazan ayında da sürdürülebilmesi için günün oruç tutulmayan bölümünde en az üç öğünü tamamlamak ve sahur öğününü atlamamak gerektiğini, sadece su içerek niyetlenmenin veya gece yatmadan önce yemek yemenin zararlı olduğunun unutulmaması gerektiğini hatırlatırım.

Ben Ramazan’da şu şekilde bir yol izlemeye çalışıyorum(tabi tüm çabalar bir süre sonra bozuluyor ister istemez davetlerle 🙂 ).

Sahur yemeğinde süt, yoğurt, peynir gibi besinlerden oluşan hafif bir kahvaltı yapılmalı ya da çorba, sebze ve zeytinyağlı yemeklerden oluşan bir öğün tercih edilmesi vücudumuz açısından yararlıdır. Sahur yapmadan önce dilerseniz Nitro FX ve Plus ‘ı bir çay kaşığı kullanıp(20 damla) sonrasında Kyani Sunrise ile sahura devam edebilirsiniz.

İftara peynir, domates, zeytin gibi kahvaltılıklar veya çorba gibi hafif yemeklerle başlanılması, 10-15 dakika sonra az yağlı et yemeği, sebze yemeği veya salatayla devam edilmesi vücudumuz açısından daha yararlıdır. İftarımızı yapıp, teravih namazımı da kıldıktan sonra(iftardan sonra 2-3 saat sonra) dilerseniz öncesinde Kyani Nitro FX ve Kyani Nitro Plus‘ı bir çay kaşığı kullanıp(20 damla) 3 adet Kyani Sunset Omega 3 kapsülünden kullanabilirsiniz.

Bunlarla birlikte, günde(iftar ve sahur arası) ortalama 2- 2,5 litre su içmeye, bununla birlikte enerji verirken sıvı ihtiyacını da karşılayacak ayran, taze sıkılmış meyve suları, soda, sebze suları vd. içmeye özen gösterilmeyi de unutmayın.

En iyi Fiyat Garantisi

 

Kyani fiyat belirlerken nereden sipariş geldiğine bakmaksızın en iyi fiyat sunmayı taahhüt eder.

Böylelikle 65 ülkede tüm ürünlere en uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Mutlu Müşteriler

 

Soru ve sorunlarınız sorabileceğiniz ayrıca siparişte verebileceğiniz bir müşteri hizmeti anlayışı.

Hemen tıklayın!

Güvenilir ve Hızlı Teslimat

 

Kyani fiyat politikasında olduğu gibi tüm süreci 65 ülkede kendi yönetir.

Siparişin alınmasından size teslim edilmesine kadar tüm süreç Kyani güvencesindedir.

null

Kyani Sağlık Üçgeni

Kyani Sunrise, Kyani Sunset, ve Kyani Nitro FX 56 ml‘nin içinde bulunduğu ürünleri içeren özel pakettir.

709 TL

AutoShip* Fiyatı: 599 TL

null

Kyani Plus Sağlık Üçgeni

Kyani Sunrise, Kyani Sunset, ve Kyani Nitro Plus 56 ml‘nin içinde bulunduğu ürünleri içeren özel pakettir.

779 TL

AutoShip* Fiyatı: 659 TL

null

Kyani Sunrise / 30’lu Paket

Dünyanın çeşitli yerlerinden toplanmış en iyi gıdalarla beslenmek istiyorsanız, içeriğinde yaban mersini (Meyvelerin Kralı) ve diğer besinlerin yer alan Sunrise’dan yararlanabilirsiniz.

266 TL

AutoShip* Fiyatı: 239 TL

null

Kyani Sunset / 90 Jel Kapsül

Kyani Sunset, dünyanın en saf balığı somon balığı da dahil olmak üzere vahşi balık yağlarından elde edilen EPA – DHA, A Vitamini, E Vitamini ve esansiyel bir besin olan D Vitamininin…

209 TL

AutoShip* Fiyatı: 187 TL

null

Kyani Nitro FX / 56ml

Kyani Nitro FX, vücudun doğal Nitrik Oksit (NO) üretimini artıran noni konsantrenin özel bir karışımıdır. “Yaşam Molekülü” olarak da bilinen Nitrik Oksit, vücudun her hücresini onarır.

334 TL

AutoShip* Fiyatı: 299 TL

null

Kyani Nitro Plus / 56ml

Kyani’nin, CoQ10, Magnezyum Klorür, Çinko ve Niasin ile zenginleştirilmiş bu benzersiz yeni ürünü Nitro Plus, aşırı performans gösterdiğiniz durumlarda sizin en büyük destekçiniz.

444 TL

AutoShip* Fiyatı: 399 TL

null

Kyani Nitro FX / 15ml / 8’li Paket

Nitro FX sentetik bir nitrik oksit değildir. Mideye alınan Noni ekstresi mide asidi ile reaksiyona geçerek nitrik oksit oluşumu sağlanır. Vücudun doğal yollardan nitrik oksit üretmesi…

614 TL

AutoShip* Fiyatı: 549 TL

null

Kyani Nitro Plus / 15ml / 8’li Paket

Güney Doğu Asya ve Pasifik Adaları kaynaklı noni meyvesi, besleyici ve tıbbi özelliklerinden dolayı nesiller boyunca kullanılmıştır. Kyani’nin CoQ10, Magnezyum Klorür, Çinko ve Niasin…

834 TL

AutoShip* Fiyatı: 749 TL

* AutoShip Nedir?

Kyani ürünlerini indirimli fiyattan alabilmenin kolay ve otomatik yoludur.

AutoShip=Otomatik Sevkiyat müşterisi olarak Kyani ürünlerine avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. AutoShip, sevdiğiniz Kyani ürünlerinin sizlere her ay düzenli olarak gönderilmesinin en uygun yoludur. Autoship programı aynı zamanda, Kyani ürünlerini indirimli olarak alabilmeniz anlamına gelir.

AutoShip’li olmak oldukça kolay, sipariş aşamasında “AutoShip Ayarları” adımında “Evet, Bu Siparişinize Otomatik Sevkiyat Yapın” butonunu tıklayın ve profilinizi oluşturun. 

Tabi ki istediğiniz zaman Autoship (Otomatik Sevkiyat) talimatınızı Kyani hesabınıza girerek veya müşteri hizmetlerini arayarak iptal edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için sizi aramamızı ister misiniz ?

En Son Haberleri Almak İçin Abone Olun

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Spam yok! Gizlilik Politikamız hakkında buradan bilgi edinin.