Kyani Ürünleri Nasıl Kullanılmalı? [Ramazan Özel]

Hayırlı Ramazanlar...

Toplumsal hayatımızda önemli bir yer teşkil eden Ramazan ayında dini bir vecibeyi yerine getirmek için oruç tutulmakta ve bununla birlikte günlük yaşantımızda önemli değişiklikler olmaktadır. Yeterli ve dengeli beslenmenin ramazan ayında da sürdürülebilmesi için günün oruç tutulmayan bölümünde en az üç öğünü tamamlamak ve sahur öğününü atlamamak gerektiğini, sadece su içerek niyetlenmenin veya gece yatmadan önce yemek yemenin zararlı olduğunun unutulmaması gerektiğini hatırlatırım.

Ben Ramazan’da şu şekilde bir yol izlemeye çalışıyorum(tabi tüm çabalar bir süre sonra bozuluyor ister istemez davetlerle 🙂 ).

Sahur yemeğinde süt, yoğurt, peynir gibi besinlerden oluşan hafif bir kahvaltı yapılmalı ya da çorba, sebze ve zeytinyağlı yemeklerden oluşan bir öğün tercih edilmesi vücudumuz açısından yararlıdır. Sahur yapmadan önce dilerseniz Nitro FX ve Plus ‘ı bir çay kaşığı kullanıp(20 damla) sonrasında Kyani Sunrise ile sahura devam edebilirsiniz.

İftara peynir, domates, zeytin gibi kahvaltılıklar veya çorba gibi hafif yemeklerle başlanılması, 10-15 dakika sonra az yağlı et yemeği, sebze yemeği veya salatayla devam edilmesi vücudumuz açısından daha yararlıdır. İftarımızı yapıp, teravih namazımı da kıldıktan sonra(iftardan sonra 2-3 saat sonra) dilerseniz öncesinde Kyani Nitro FX ve Kyani Nitro Plus‘ı bir çay kaşığı kullanıp(20 damla) 3 adet Kyani Sunset Omega 3 kapsülünden kullanabilirsiniz.

Bunlarla birlikte, günde(iftar ve sahur arası) ortalama 2- 2,5 litre su içmeye, bununla birlikte enerji verirken sıvı ihtiyacını da karşılayacak ayran, taze sıkılmış meyve suları, soda, sebze suları vd. içmeye özen gösterilmeyi de unutmayın.

null

Kyani Sunrise / 30’lu Paket

Dünyanın çeşitli yerlerinden toplanmış en iyi gıdalarla beslenmek istiyorsanız, içeriğinde yaban mersini (Meyvelerin Kralı) ve diğer besinlerin yer alan Sunrise’dan yararlanabilirsiniz.

null

Kyani Sunset / 90 Jel Kapsül

Kyani Sunset, dünyanın en saf balığı somon balığı da dahil olmak üzere vahşi balık yağlarından elde edilen EPA – DHA, A Vitamini, E Vitamini ve esansiyel bir besin olan D Vitamininin…

null

Kyani Nitro FX / 56ml

Kyani Nitro FX, vücudun doğal Nitrik Oksit (NO) üretimini artıran noni konsantrenin özel bir karışımıdır. “Yaşam Molekülü” olarak da bilinen Nitrik Oksit, vücudun her hücresini onarır.

null

Kyani Nitro Plus / 56ml

Kyani’nin, CoQ10, Magnezyum, Çinko, Krom ve Niasin ile zenginleştirilmiş bu benzersiz yeni ürünü Nitro Plus, aşırı performans gösterdiğiniz durumlarda sizin en büyük destekçiniz.

null

Kyani Nitro FX / 15ml / 8’li Paket

Nitro FX sentetik bir nitrik oksit değildir. Mideye alınan Noni ekstresi mide asidi ile reaksiyona geçerek nitrik oksit oluşumu sağlanır. Vücudun doğal yollardan nitrik oksit üretmesi…

null

Kyani Nitro Plus / 15ml / 8’li Paket

Güney Doğu Asya ve Pasifik Adaları kaynaklı noni meyvesi, besleyici ve tıbbi özelliklerinden dolayı nesiller boyunca kullanılmıştır. Kyani’nin CoQ10, Magnezyum, Çinko, Krom ve Niasin…

*Bu önerilenlerin tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Lütfen öncesinde doktorunuza danışın.

Katkı ve yorumlarınızı ekleyin