Blog

Oradan, buradan gördüklerim, duyduklarım, beğendiklerim.
Kyani Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Kyani Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Kyani Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Kyani Sağlık Üçgeni/Kyani Plus Sağlık Üçgeni, Kyani Sunrise, Kyani Sunset ve Kyani Nitro FX/Plus, en iyi sağlığınızı korumak, onarmak ve korumak için sinerjik bir şekilde çalışır. Aşağıdaki kullanım talimatı Kyani ürünlerini daha iyi kullanıp daha fazla fayda sağlamanızı sağlayacaktır.

► Kyani Sunrise ‘dan önce Kyani Nitro FX/Plus‘ i 20 damla alın. Kyani Nitro FX/Plus düzgün kan akışını teşvik eder ve vücudun her yerine en uygun besin öğelerinin verilmesine yardımcı olur.

Gerekli vitaminleri, az miktarda mineralleri ve anti-oksidanları sağlamak için sabah Kyani Sunrise‘ı 1 poşet için.

► Öğleden sonra Kyani Nitro FX/Plus’ i 20 damla alın, sabah rutininizden yaklaşık 5-6 saat sonra ekstra bir enerji artışı sağlayın.

► Kyani Sunset ‘dan önce Kyani Nitro FX/Plus‘ i 20 damla alın, ve Kyani Sunset için vücudunuzu hazırlayın.

► En iyi absorbe etme ve güçlü Tocotrienoller ve Omega-3’lerin uyku esnasında vücudunuzu restore etmesine yardımcı olmak için akşam yemeğinde Kyani Sunset (3 adet jel kapsül) alın.

Sunrise

Kyani Sunrise içerdiği; 11 adet kırmızı,mor meyve, aloe vera, noni meyvesi ve bee polenin sayesinde vücudumuzun kendini yenilemesi için ihtiyaç duyduğu temel elementlerin sağlanmasına yardımcı olur.

Kyani Sunrise’ın ihtiva ettiği A, C, E, D3, B1, B2, B3, B5, B6, B12, Biotin, Kolin, Para Amino Benzoik Asit ve Folik asit gibi vitaminler yaşam için gerekli amin yapısında besinler demektir. Organik kimyasal bileşenler olan vitaminler, vücudumuzdaki her türlü biyokimyasal ve fizyolojik süreci kolaylaştırır ve düzenlerler.

Sunset

En yüksek oranda Omega 3 içeren balık yağları soğuk denizlerdeki balıklardan elde edilmektedir.
Kyani Sunset Alaska ‘Sockeye Somonu’ndan elde edilen bir Omega 3 ‘tür.

Omega 3 vücudun üretemediği, sağlıklı yaşam sürebilmek için dışarıdan alınması zorunlu bir yağ asitidir.

Omega 3 ün hayvansal kaynaktan elde edilen EPA, DHA yağ asitleri vücutta tam kullanım kapasitesine sahiptir.

Nitro Plus

Nitro Fx’in içine Coenzim Q10,B1 Vitamini, B3 Vitamini, Çinko ve Magnezyum Klorür eklenmesi ile spor yapanların ve yoğun çalışma hayatı olan kişilerin vücutlarına vitamin ve mineral takviyeleri yapmaları hedeflenmiştir.

kyani nitro plus kullanımı
Author:

Bir çok girişimde bulunarak çokça başarısız tecrübe yaşadı. Bu başarısızlıklarının gücüne güç kattığı görüşünde. 2003 yılında öğrencisi olduğu İstanbul Üniversitesi'nde hala bu görevi başarıyla sürdürmekte. Sosyal medya ve internetin gücüne olabildiğince inanıyor ve kullanıyor. Sitenin yazılımı, içerik editörlüğünü ve pazarlamasını yürütmekte.

Etiketler