Kyani Sağlık Üçgeni

Optimum sağlık, benzersiz besinler, kolay kullanım...

Kyani Sunrise, Kyani Sunset, ve Kyani Nitro FX‘in içinde bulunduğu ürünleri içeren özel pakettir. 

Kyani Sunrise

İçeriğindeki kırmızı ve mor meyveler gibi süper gıdalar ile benzersiz bir doğal antioksidan deposudur. İçinde vahşi Alaska Yaban Mersini, kurt üzümü, üzüm suyu, ahududu, nar suyu, havuç, Hint dutu meyvesi (Noni) özütü ile greyfurt ve üzüm çekirdeği ekstresi, üzüm kabuğu ekstraktı ve brokoli vardır. Hiçbir sentetik ya da hayvansal ürün kullanmadan bedenimizin günlük vitamin, mineral, esansiyel aminoasit ve antioksidan ihtiyacının tamamını karşılayacak şekilde sıvı ekstrakt olarak hazırlanmış bir içecektir.

Bu meyve ve sebze ekstraktını sabah kahvaltıda içerek günlük ihtiyacınız olan B1, B2, B3, B5, B6, Biotin, Folik asit, B12, C, D3, Kalsiyum ve E vitamini, PABA, Taurine, L-Theanine, İnositol, Alo vera, Propolis ile 50 mg eser elementi en doğal haliyle (meyve, sebzelerde ve diğer doğal kaynaklarda bulunduğu haliyle) almış olursunuz. Organik kimyasal bileşenler olan vitaminler, vücudumuzdaki her türlü biyokimyasal ve fizyolojik süreci kolaylaştırır ve düzenlerler. Koruyucu madde olarak sadece en zararsız kategorisinde yer alan potasyum sorbat içerir.

Kyani bu sebze ve meyvelerdeki vitamin ve mineralleri hiç bir ısıl işlem olmadan sadece %3 kayıp ile almayı sağlayan sıvı ekstraksiyon yöntemini geliştirmiş ve patentini almıştır. Bu sayede vücudun kendi kendini onarması için devamlı alması gereken ham maddeleri en sağlıklı ve doğal şekilde sunabilmektedir.

Kyani Sunset

Çok özel bir balıktan -Vahşi Alaska Sockeye Somonu- ileri derecede saflaştırma teknolojisi kullanılarak üretilmiş olan omega 3 ve ilave antioksidan olarak (ülkelerin kodekslerine uygun olacak şekilde) E vitamininin  en saf ve en güçlü hali olan Tokotrienol bulunduran bir üründür.

Kyani Sunset 1 adet jel kapsül (balık kaynaklı kapsül) içinde 98 mg EPA (Eikosapentaenoik asit), 45 mg DHA (Dokosaheksaenoik asit) ve E vitamini formu olan 31.92 mg  D-alfa tokoferol bulunmaktadır.

Omega-3 vücudun üretemediği, sağlıklı yaşam sürebilmek için dışarıdan alınması zorunlu bir yağ asitidir. Omega-3 ün hayvansal kaynaktan elde edilen EPA, DHA yağ asitleri vücutta tam kullanım kapasitesine sahiptir.

Kyani Nitro FX 

Kyani Nitro FX sentetik bir nitrik oksit değildir. Mideye inen Noni ekstresi mide asidi ile reaksiyona geçerek nitrik oksit oluşumu sağlanır. Böylelikle vücudun doğal yollardan nitrik oksit üretmesi sağlanmış olur. 

Enerji Arttırmaya Yardımcı Olur
Bilişsel Fonksiyonu Destekler
Hücresel Desteği Artırır
Etkili Stres Yönetimini etkinleştirir
Bağışıklık Sistemini Destekler
Sağlıklı Sindirimi Teşvik Eder
Kalp sağlığını korur
Kan Şekeri Bakımına dengelemeye yardımcı olur
Esnekliği Artırır
Kardiyovasküler Sağlık Desteği
Sağlıklı İnflamatuvar Yanıt’ı Destekler
Sağlıklı Cilt ve Saçı Teşvik Ediyor
Sağlıklı Kolesterol Düzeylerinin Korunmasına Yardımcı Olur
Bilişsel Fonksiyonu Destekler
Hücre Zarlarını Destekler
En Potansiyel E Vitamini
Sağlıklı Bağışıklık Tepkisini Artırır

Kyani Sağlık Üçgeni, Kyani Sunrise, Kyani Sunset ve Kyani Nitro FX, en iyi sağlığınızı korumak, onarmak ve korumak için sinerjik bir şekilde çalışır. Aşağıdaki kullanım talimatı Kyani ürünlerini daha iyi kullanıp daha fazla fayda sağlamanızı sağlayacaktır.

► Kyani Sunrise ‘dan önce Kyani Nitro FX‘ i 20 damla alın. Kyani Nitro FX düzgün kan akışını teşvik eder ve vücudun her yerine en uygun besin öğelerinin verilmesine yardımcı olur.

Gerekli vitaminleri, az miktarda mineralleri ve anti-oksidanları sağlamak için sabah Kyani Sunrise‘ı 1 poşet için.

► Öğleden sonra Kyani Nitro FX’ i 20 damla alın, sabah rutininizden yaklaşık 5-6 saat sonra ekstra bir enerji artışı sağlayın.

► Kyani Sunset ‘dan önce Kyani Nitro FX‘ i 20 damla alın, ve Kyani Sunset için vücudunuzu hazırlayın.

► En iyi absorbe etme ve güçlü Tocotrienoller ve Omega-3’lerin uyku esnasında vücudunuzu restore etmesine yardımcı olmak için akşam yemeğinde Kyani Sunset (3 adet jel kapsül) alın.

Kyani‘nin tüm müşteriler için 30 günlük para iade garantisi vardır, bu da demek oluyor ki daha fazlasını deneyimlemek için Kyani Sağlık Üçgeni’ni denememeniz için hiç bir neden yok!