Kyani Nitro FX

"Nitrik Oksit" Yaşam molekülü, 15ml, 8'li paket

Kyani Nitro FX, vücudun doğal Nitrik Oksit (NO) üretimini artıran noni konsantrenin özel bir karışımıdır. “Yaşam Molekülü” olarak da bilinen Nitrik Oksit, vücudun her hücresini onarır, savunur ve korur. Nitrik Oksit, araştırmacılar ve hekimler tarafından kapsamlı bir şekilde araştırılmış ve çok sayıda bilimsel makale tarafından güçlü, sağlık teşvik eden bir molekül olarak lanse edilmiştir.

Nitrik Oksit: Yaşam Molekülü

1998’de üç bilim adamına, Nitrik Oksit üzerine yaptıkları çalışmalar için Nobel Fizyoloji Ödülü verildi. Şimdi “Yaşam Molekülü” adı verilen Nitrik Oksit’in olumlu etkileri olduğu gösterildi:

Kan dolaşımı

Nitrik Oksit’in en önemli niteliklerinden biri, kan damarlarını genişletme, böylece sağlıklı dolaşım ve kalp sağlığını koruma kabiliyetidir.

İnflamasyon
Nitrik Oksit, sağlıklı inflamatuvar yanıtı destekleyen bir “sinyal molekülü” dir

Beyin Fonksiyonu

Nitrik Oksit, vücudun beyindeki bilgiyi depolamak ve almak için doğal kabiliyetini destekleyen temel bir kimyasal haberci.

Sindirim

Nitrik Oksit motilite ve mikrosirkülasyonu destekleyerek, vücudun her tarafına kan akışını ve besin maddesi iletimini destekler.

Cinsel İşlev

Nitrik Oksit’in, uygun cinsel istek, performans ve memnuniyet için gerekli olan sağlıklı kan akışını sürdürdüğü gösterilmiştir.

Enerji Arttırmaya Yardımcı Olur
Bilişsel Fonksiyonu Destekler
Hücresel Desteği Artırır
Etkili Stres Yönetimini etkinleştirir
Bağışıklık Sistemini Destekler
Sağlıklı Sindirimi Teşvik Eder
Kalp sağlığını korur
Kan Şekeri Bakımına dengelemeye yardımcı olur
Esnekliği Artırır

Günde 3 defa mümkünse aç karnına 20 damla.

Spor veya ağır fiziksel işlerinizden öncede 20 damla alabilirsiniz.

Kyani’nin tüm müşteriler için 30 günlük para iade garantisi vardır, bu da demek oluyor ki daha fazlasını deneyimlemek için Kyani Nitro FX’i denememeniz için hiç bir neden yok!

“25 yıllık araştırmamda, Nitrik Oksit gibi, normal ve anormal vücut işlevlerini yaygın biçimde etkileyen bir molekülü görmedim.” -Dr. Solomon Snyder Sinirbilimi Direktörü, John Hopkins Tıp Fakültesi

“Nitrik Oksit vücudun her sistemine ve hücresine yardımcı olmak için binlerce çalışmada geniş çapta ispatlandı ve çok çeşitli şikayetçi hastalar tarafından kullanıldığında çarpıcı sonuçlar verdi. Noni ekstraktlarının patentli harmanını birkaç yıldır hastalarım için harika sonuçlar ile tavsiye ettim. “-Dr. Abbas Qutab, MBBS, DC, PhD, OMD.

Nitrik Oksit, vücudun neredeyse tüm sistemlerini olumlu etkiler ve sağlıklı yaşamı destekler. Doğal bir vazodilatatör (damar gelişletici) olarak rolü bilinen Nitrik Oksit, kan damarlarını genişleterek kalp damar sağlığını korur.

Kyani Nitro FX sentetik bir nitrik oksit değildir. Mideye alınan Noni ekstresi mide asidi ile reaksiyona geçerek nitrik oksit oluşumu sağlanır. Böylelikle vücudun doğal yollardan nitrik oksit üretmesi sağlanmış olur. Vücut kullanacağı nitrik oksidi alır, geri kalanını ise idrar ve ter ile dışarı atar. Böylelikle (viagra ya da dil altı hapları gibi) sentetik nitrik oksitlerin fazla ya da bilinçsiz alınmasıyla birlikte görülebilen tüm yan etki ve kötü sonuçlardan korunulmuş olur.