Kyani Nitro FX

15ml, 8'li paket

Kyani Nitro FX, vücudun doğal Nitrik Oksit (NO) üretimini artıran noni konsantrenin özel bir karışımıdır. “Yaşam Molekülü” olarak da bilinen Nitrik Oksit, vücudun her hücresini onarır, savunur ve korur. Nitrik Oksit, araştırmacılar ve hekimler tarafından kapsamlı bir şekilde araştırılmış ve çok sayıda bilimsel makale tarafından güçlü, sağlık teşvik eden bir molekül olarak lanse edilmiştir.

Nitrik Oksit: Yaşam Molekülü

1998’de üç bilim adamına, Nitrik Oksit üzerine yaptıkları çalışmalar için Nobel Fizyoloji Ödülü verildi. Şimdi “Yaşam Molekülü” adı verilen Nitrik Oksit’in olumlu etkileri olduğu gösterildi:

Kan dolaşımı

Nitrik Oksit’in en önemli niteliklerinden biri, kan damarlarını genişletme, böylece sağlıklı dolaşım ve kalp sağlığını koruma kabiliyetidir.

İnflamasyon
Nitrik Oksit, sağlıklı inflamatuvar yanıtı destekleyen bir “sinyal molekülü” dir

Beyin Fonksiyonu

Nitrik Oksit, vücudun beyindeki bilgiyi depolamak ve almak için doğal kabiliyetini destekleyen temel bir kimyasal haberci.

Sindirim

Nitrik Oksit motilite ve mikrosirkülasyonu destekleyerek, vücudun her tarafına kan akışını ve besin maddesi iletimini destekler.

Cinsel İşlev

Nitrik Oksit’in, uygun cinsel istek, performans ve memnuniyet için gerekli olan sağlıklı kan akışını sürdürdüğü gösterilmiştir.

Günde 3 defa mümkünse aç karnına 20 damla.

Spor veya ağır fiziksel işlerinizden öncede 20 damla alabilirsiniz.

Kyani’nin tüm müşteriler için 30 günlük para iade garantisi vardır, bu da demek oluyor ki daha fazlasını deneyimlemek için Kyani Nitro FX’i denememeniz için hiç bir neden yok!

Kyani Nitro FX sentetik bir nitrik oksit değildir. Mideye alınan Noni ekstresi mide asidi ile reaksiyona geçerek nitrik oksit oluşumu sağlanır. Böylelikle vücudun doğal yollardan nitrik oksit üretmesi sağlanmış olur.