Kyani Nitro FX 15 ml 8’li Paket

Vücudun doğal Nitrik Oksit (NO) üretimini artıran noni konsantrenin özel bir karışımıdır.

Kyani Nitro FX sentetik bir nitrik oksit değildir. Mideye alınan Noni ekstresi mide asidi ile reaksiyona geçerek nitrik oksit oluşumu sağlanır. Böylelikle vücudun doğal yollardan nitrik oksit üretmesi sağlanmış olur.

HEMEN SATIN AL!

Saf su, Noni meyvesi konsantresi, Fruktoz, Dogal nane aroma vericisi, Sitrik asit, Potasyum sorbat, Potasyum benzoat

1ml (20 damla) Nitro’yu sabah Kyani Sunrise tüketmeden önce alın, dört veya beş saat sonra tekrar alın ve akşam Kyani Sunset tüketmeden önce alın.

• Maksimum besin emilimini destekler
– Çinko, normal asit – baz metabolizmasına ve karbonhidrat metabolizmasına katkıda bulunur.

• Mikro dolasım dahil kan dolaşımını düzenleyerek vücudunuzun her dokusunun beslenmesine yardımcı olur
– Çinko ve Krom, normal makro besin ögeleri metabolizmasına katkıda bulunur.

• Damar içi sağlığını koruyarak kalp sağlığınızı desteklemeye yardımcı olur
– Tiamin (B1 vitamini), kalbin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

• Enerji artısına yardımcı olur
– Tiamin (B1 vitamini) ve Niasin normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur.

• Sindirimin düzenlemesine yardımcı olur
– Çinko, normal asit – baz metabolizmasına ve karbonhidrat metabolizmasına katkıda bulunur.

Kyani Nitro FX sentetik bir nitrik oksit değildir. Mideye alınan Noni ekstresi mide asidi ile reaksiyona geçerek nitrik oksit oluşumu sağlanır. Böylelikle vücudun doğal yollardan nitrik oksit üretmesi sağlanmış olur.

Kyani Nitro FX, vücudun doğal Nitrik Oksit (NO) üretimini artıran noni konsantrenin özel bir karışımıdır. “Yaşam Molekülü” olarak da bilinen Nitrik Oksit, vücudun her hücresini onarır, savunur ve korur. Nitrik Oksit, araştırmacılar ve hekimler tarafından kapsamlı bir şekilde araştırılmış ve çok sayıda bilimsel makale tarafından güçlü, sağlık teşvik eden bir molekül olarak lanse edilmiştir.

Sağlıklı beslenmenin dışında günlük enerji için aldığımız besinleri doğru biçimde metabolizmamıza katmamız gerekir. Kyani Nitro FX’de bulunan Noni meyve suyunun yanında hem yorgunluğu azaltacaktır hem de Sağlık Üçgeni’nin diğer parçalarından gelen besinleri metabolizmamıza uygun biçimde katmamız için gereken diğer takviyeleri de barındırır.*

Hem metabolizmamızı yükselten hem de beslenme seklimizde eskiden görmediğimiz sonuçları görmemize vesile olan bu etkiye Nitro Etkisi diyoruz.

*Kyäni Nitro Plus, yorgunlugu azaltan Niyasin ve metabolizmada enerji olusumunu destekleyen Tiamin barındırır.

Kyani Nitro, vücudunuzun Nitrik Oksit üretimine destek olma konusunda essizdir. Nitrik Oksit, mide duvarından geçer, kan dolaşımına girer ve normal kan dolaşımını destekler. Sindirim sisteminizde doğru sirkülasyona ve besin iletimine yardımcı olur. Buna Nitro Etkisi denir.

Nitrik Oksit: Yaşam Molekülü

1998’de üç bilim adamına, Nitrik Oksit üzerine yaptıkları çalışmalar için Nobel Fizyoloji Ödülü verildi. Şimdi “Yaşam Molekülü” adı verilen Nitrik Oksit’in olumlu etkileri olduğu gösterildi:

Kan dolaşımı

Nitrik Oksit’in en önemli niteliklerinden biri, kan damarlarını genişletme, böylece sağlıklı dolaşım ve kalp sağlığını koruma kabiliyetidir.

İnflamasyon
Nitrik Oksit, sağlıklı inflamatuvar yanıtı destekleyen bir “sinyal molekülü” dir

Beyin Fonksiyonu

Nitrik Oksit, vücudun beyindeki bilgiyi depolamak ve almak için doğal kabiliyetini destekleyen temel bir kimyasal haberci.

Sindirim

Nitrik Oksit motilite ve mikrosirkülasyonu destekleyerek, vücudun her tarafına kan akışını ve besin maddesi iletimini destekler.

Cinsel İşlev

Nitrik Oksit’in, uygun cinsel istek, performans ve memnuniyet için gerekli olan sağlıklı kan akışını sürdürdüğü gösterilmiştir.