Kyani Fit20

Vücudumuz, günlük yaşamın sıkıntılarından dolayı stres halindedir. Fit20, egzersizler ve hayatın günlük taleplerine karşın kas toparlanmasını ve büyümesini arttıran 10 gram hidrolize kolajen ve ek olarak 10 gram peynir altı suyu protein izolesi ve magnezyum takviyesi içermektedir.*

Protein, vücudun temel yapı taslarından biri olduğundan protein tozu, (yağsız) kas kütlesi (kas anabolizması) gelişimine destek olur. Antrenmanlar, kas sisteminde yeni adaptasyon süreçlerini gerektirir ve kas liflerini çalıştırır. Tükettiğimiz yiyeceklerden aldığımız protein molekülleri veya tükettiğimiz protein takviyeleri bu sürece destek olur. Bu temel yapı tasının vücuttaki mevcudiyeti, antrenman sonrası vücudun yenilenme süresini de kısaltır.

Vücudumuz, günlük yaşamın sıkıntıları ve egzersizlerden dolayı stres halindedir. Fit20, egzersizler ve hayatın günlük taleplerine karşı kas toparlanmasını ve büyümesini arttıran 10 gram Hidrolize Kolajen ve ek olarak 10 gram Whey Protein izolatı ve magnezyum takviyesi içermektedir.