Adnan2 dk okuma süresi 4914
[vc_empty_space height=”330px”][vc_custom_heading source=”post_title” font_container=”tag:h2|text_align:left|color:%230c0c0c” use_theme_fonts=”yes” css=”.vc_custom_1510251627482{padding-right: 15px !important;}” el_class=”yesil”][vc_column_text] [/vc_column_text][vc_empty_space height=”250px”]
[vc_empty_space][vc_column_text]

Uzun zamandır telefonla “Kyani Sunset Nedir? Kyani Sunset Fiyatı Nedir? Kyani Sunset’i Nasıl Satın Alabilirim?” sorularını bana yönlendiriyorsunuz. Bunlara elimden geldiğince cevap veriyorum. Fakat size daha kolay bilgi vermek açısından bu yazıyı yazdım. Size başlıklar halinde cevaplar vereceğim. Başlıyoruz… 🙂

 

Kyani Sunset Nedir?

Kyani Sunset, dünyanın en saf balığı somon balığı da dahil olmak üzere vahşi balık yağlarından elde edilen EPA – DHA, A Vitamini, E Vitamini ve esansiyel bir besin olan D Vitamininin uygun bir kombinasyonunu içerir. Omega 3 vücudun üretemediği, sağlıklı bir yaşam sürdürebilmeniz için dışarıdan alınması zorunlu bir yağ asididir.

[/vc_column_text][vc_column_text]

Yalnızca yağda çözünen besinlerden oluşan Sunset, en yüksek biyo yararlanım ve emilim için akşam kullanımı için tasarlanmıştır.

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”15px”]
[vc_column_text]
Kyani Autoship (Otomatik Sipariş) Nedir?

İLGİLİ YAZI

Kyani Autoship (Otomatik Sipariş) Nedir?

Otomatik sipariş(otomatik sevkiyat, autoship), seçtiğiniz herhangi bir ürünün size he ay düzenli olarak gönderilmesidir. Otomatik Siparişi seçtiğinizde ürünler size indirimli olarak gönderilir.

[/vc_column_text]
[vc_empty_space height=”15px”][vc_column_text]

Kyani Sunset Fiyatı Nedir?

Müşteri satış fiyatları ve tüm ürünlerin fiyatları Kyani tarafından belirlenir. Kyani tarafından belirlenmiş olan Kyani Sunset satış fiyatı 139 TL’sıdır (Fiyatlar zamanla değişmekte yazının yazıldığı tarihte fiyattadır.). Kyani Sunset’i indirimli almak isterseniz; Kyani’nin sunduğu Kyani AutoShip (Otomatik Sevkiyat) özelliğini kullanıp ürünü 126 TL’sına satın alabilirsiniz.

Yetişkinler için günde sadece 4 liraya yakın bir maliyetle daha sağlıklı bir yaşama merhaba diyebilirsiniz. Sigara içiyorsanız günlük en az maliyetiniz 18 lira olduğunu düşününce sağlıklı bir yaşam sürdürmek için bunun 1/4’üne tekabül eden maliyet oldukça azdır.

4-10 yaş altında çocuklar için günlük maliyet ise 1.4 liradır ve bu dışarıdan alacağınız bir destek için inanılmaz düşük bir maliyettir. Günde bir simit parasına çocuğunuza gerekli desteği verebilirsiniz.

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”10px”][vc_column_text]

Kyani Sunset Nasıl Satın Alabilirim?

Kyani’nin başından beri benimsediği satış kanalı internettir. Her distribütöre kendine tahsis edilen e-ticaret sitesi üzerinden sipariş verirsiniz ve Kyani sizle direk muhatap olur. Ana satış sitesi (shop.kyani.net) girdiğinizde sizden “Sponsor ID” isteyecektir. Bunun nedeni ise satılan her üründen Kyani distribütörlerine belirli tutarda kar vermesidir.  Eğer bu durumla karşılaşırsanız benim Kyani ID numaramı 1022326 kullanabilirsiniz. Eğer direk ürünü satın almak isterseniz aşağıda bulunan “Hemen Satın Al!” butonunu tıklayarak satın alabilirsiniz. Ayrıca bana Kyani’nin tahsis ettiği e-ticaret sitesinin adresi https://adnanakyuz.kyani.com adresidir. Buradan mağaya ulaşabilir tüm ürünleri ve Kyani Sunset’i sipariş edebilirsiniz.

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”10px”][vc_single_image image=”5805″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” link=”http://bit.ly/Sunset-Hemen-AL”][vc_btn title=”HEMEN SATIN AL!” color=”warning” align=”center” i_icon_fontawesome=”fa fa-plus-square-o” css_animation=”fadeInLeftBig” button_block=”true” add_icon=”true” link=”url:http%3A%2F%2Fbit.ly%2FSunset-Hemen-AL|title:Hemen%20AL!|target:%20_blank|”][vc_empty_space height=”10px”][vc_column_text el_id=”EPA-DHA”]

EPA ve DHA Nedir?

DHA ve EPA, omega-3 yağ asitlerinin kısaltılmış isimleri.

DHA:  Docosa Hexaenoic Acid

EPA: Eicosa Pentaenoic Acid

Açılımları oldukça uzun ve telaffuzu zor isimleri var. Günlük hayatta bu kısaltmalar biliniyor. Her ikisi de son derece önemli mucize maddeler.

[/vc_column_text][vc_empty_space]

En Son Haberleri Almak İçin Abone Olun

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Spam yok! Gizlilik Politikamız hakkında buradan bilgi edinin.