Kyani Sunrise Promosyonu [23-29 Aralık 2019]

Kyani Sunrise ürünümüzü herkese ulaştırmak ve bu ürün sayesinde yaşam kalitenizi arttırmak için 23-29 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerli olan Sunrise promosyonumuz Pazartesi günü başlıyor!

1 adet Sunrise alana 2.si yarı fiyatına. 2 adet Sunrise 532 TL yerine 399 TL almak için 23-29 Aralık 2019 tarihleri arasında https://adnanakyuz.kyani.com adresini ziyaret edin!

Kyani Sunrise Nedir?

Her güne Kyani Sunrise ile başlayarak vücudunuz için aşağıdakileri güçlü bir şekilde takviye edersiniz: Vitamin A, Vitamin E, Vitamin D, Vitamin B1 (Tiamin), Vitamin B2 (Riboflavin), Niasin, Vitamin B6, Vitamin B12, Pantotenik Asit, Folik Asit, Biotin, Inositol ve onun harika tadı!

Kyani’nin kurucuları Dick ve Gayle tarafından Alaska’da keşfedilen Alaska yabanmersini ağırlıklı Kyäni Sunrise™, nar, aloe vera, noni, goji meyveleri, kırmızı üzüm, ahududu, yabanmersini, üzüm çekirdeği özütü ve arı poleni gibi diğer meyvelerin ve bitki özlerinin etkileyici bir karışımını içerir. Kyäni Sunrise’i değerli yapan, olağanüstü besin değeridir – ve güne başlamak için ideal bir yoldur

Günde tek bir lezzetli paket, vücudunuzun ihtiyaç duyduğu vitamin ve eser minerallerin günlük olarak önerilen miktarını sağlar.

Kyani Sunrise’ın Avantajları:

• Etkili Stres Yönetimi Sağlar
• Kalp Sağlığını Korur
• Bağışıklık Sistemini Destekler
• Sağlıklı Enflamatuar Tepkiyi Düzenler
• Artırılmış Enerji Sağlar
• Geliştirilmiş Beyin İşlevini Kolaylaştırır

Kyani Ürünleri

3 ürünle tam etki

Kyani Sunrise

Vitaminler, yaşam için gerekli, çok küçük miktarlarıyla hücre metabolizmasında önemli tepkimeleri uyaran organik bileşiklerdir. Vitaminlerin çoğu vücut tarafından yapılamadığı için besinlerimizle alınması gerekmektedir. Kyani Sunrise, bu vitaminlerin birçoğunu barındırmaktadır.

Birçok faydası olduğu bilinen yaban mersininin yanı sıra; Riboflavin, Tiamin, Nar, Yaban Mersini, Üzüm, Bektaşi Üzümü, Ginseng ve daha birçok besini içeren Sunrise dengeli beslenmenize yardımcı olmaktadır.

Kyani Sunset Yenilenmiş İçeriği ve Paketi

Kyani Sunset

Kyani Sunset, somon balığı ve vahşi balık yağlarından elde edilen EPA – DHA, A Vitamini, E Vitamini ve esansiyel bir besin olan D Vitamininin uygun bir kombinasyonunu içerir. Omega 3 vücudun üretemediği, sağlıklı bir yaşam sürdürebilmeniz için dışarıdan alınması zorunlu bir yağ asididir.

Yalnızca yağda çözünen besinlerden oluşan Sunset, en yüksek biyo yararlanım ve emilim için akşam kullanımı için tasarlanmıştır.

Kyani Nitro Ailesi

1998 yılında üç bilim adamına, çığır açan “kardiyovasküler sistemde bir sinyal molekülü olarak Nitrik Oksit” adlı bilimsel keşifleri için Nobel Ödülü verildi. Nitrik Oksit, kimyasal formülü N-O olan bir gazdır. Hücresel düzeydeki verileri taşır, gaz halindeki yapısı sayesinde hücre zarı içine etkili bir şekilde nüfuz edebilir.

Nitrik Oksit vücutta çokça bulunur, fakat bu düzensiz ve kısa ömürlüdür, dolayısı ile sürekli yenilemek gerekir. Bu Morinda citrifolia (Noni meyvesi) gibi bitkilerde bulunan nitrat olarak bilinen maddelerden etkin bir şekilde üretilebilir.

Katkı ve yorumlarınızı ekleyin