[vc_empty_space height=”570px”]
[vc_empty_space height=”250px”][vc_custom_heading source=”post_title” font_container=”tag:h2|text_align:left|color:%23ffffff” use_theme_fonts=”yes” css=”.vc_custom_1493930371203{padding-right: 15px !important;}”][vc_empty_space height=”15px”][vc_empty_space height=”25px”]
[vc_empty_space][vc_column_text]

Çok yakında 2017 Kainat Güzellik Yarışması’na katılacak İsveçli güzellik kraliçesi ve enternasyonal bir model olan Frida Fornander; yarışmadan önceki hazırlık ve çalışmalarının bir parçası olarak Kyani gıda takviyelerini kullanıyor.

Uzun zamandır Kyani Sağlık Üçgeni kullanan Frida, verdiği demeçte “Güzellik yarışması katılımcılarıyla rekabet edebilmem için oldukça yoğun bir hazırlık dönemini atlatmam gerekiyor. Hem fiziksel, hem de zihinsel olarak çok sıkı bir tempoda çalışmalıyım. Bu süreçte enerjimi yüksek tutmam ve yoğunlaşabilmek için, Kyani ihtiyacım olan tüm vitaminleri sunmakta.” diye belirtti.

Kısa süre önce Frida’ya Fleuresse Cilt Bakım Sistemi ve Göz Kremi gönderdik, bu ürünlere bayılacağından emindik. Frida, “Ürünler cildimde hoş bir his bırakıyor, Fleuresse Cilt Bakım Sistemi’nin doğal bir içeriğe sahip olduğunu öğrenmek beni oldukça memnun etti, bu benim için çok önemli bir ayrıntı.” diye belirtti.

Frida 2013 yılında, İsveç’te Kainat Güzeli, 2014 yılında ise İsveç’te Dünya Güzeli seçildi.

Frida İsveç Kainat Güzellik yarışmasını kazandığında şöyle demişti: ” Kainat Güzeli seçilmek hayatımın amacıydı.”

Tebrikler Frida, Kyani ailesi olarak başarılarının devamını dileriz!

[/vc_column_text][vc_empty_space]
Published On: Temmuz 11th, 2017 / Categories: BLOG, Güzellik / Tags: , , , , , , /

En Son Haberleri Almak İçin Abone Olun

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Spam yok! Gizlilik Politikamız hakkında buradan bilgi edinin.