Kyani Kişisel Gelişiminize Katkı Sağlar

Kyani’de bitiş çizgisi diye bir kavram yoktur.

Kyani Almanya, Avusturya, ve İsviçre Genel Müdürü Claudia Harteneck Kohl: “İnsanlar, kazanmayı diledikleri ve inandıkları şeyler için aramıza katılıyorlar, ancak aramızda kalmalarının sebebi geldikleri nokta.” Sürekli ve sistematik şekilde kişisel gelişim belki de Network Marketing alanının en önemli özelliğidir.

Ekibiniz ve kendi kişisel gelişiminizin dikkatinizden uzak bir şekilde rastgele ilerlemesine izin vermeyin. Sürdürülebilir bir liderlik kültürünün büyümesi için, organize ve sistematik yaklaşım oldukça kritiktir. Kyani için, işinizi kolaylaştırmak ve bu yolculuğunuzda size adım adım yardımcı olmak fazlasıyla önemlidir.

Daha ilk günden, Kyani distribütörlerinin ürünleri ve iş fırsatını diğer insanlarla paylaşabilmesi için gerekli eğitim ve araçlara ulaşmasına olanak sağlanmaktadır. Herkes, yolculuğuna aynı çizgiden başlar ve ön koşullar eşittir. Bu iş uzmanlık yerine tutkuyu gerektirir.

Herkes bir noktada engellerle karşılaşır; hayır cevabı almak, iptal edilen bir sipariş, arkadaşların veya aile bireylerinin şüpheciliği. Bu gibi zoruluklar karşısında bazı kişiler uzun vadeli hedeflerine odaklanıp içindeki tutkuyu hiçbir zaman kaybetmezken bazıları ise engellerin ardını göremezler. Bu noktada eğitim fark yaratır. Eğitim, kaçınılmaz endişe anları ve motivasyon kayıplarının önüne geçer böylece müşterilerinizi ve iş ortaklarınızı elinizde tutmanızı sağlar. Lokal ve bölgesel etkinlere katılmak, ürün veya iş fırsatlarıyla alakalı sunulan web seminerlerini takip etmek de bu yüzden önemlidir.

Kyani’de bitiş çizgisi diye bir kavram yoktur. Bu sonu olmayan bir fırsattır. Bu yüzden eğitim asla sona ermez. Bu yolculukta attığınız her adımda Kyani yanı başınızdadır. Sabır ve azim sonucunda elde edilen ödül oldukça büyüktür. Buna ekibinizi geliştirip destekleyerek onlardan liderler yaratmak da dahildir.

Ne kadar yükseğe tırmanırsanız tırmanın, her zaman daha fazlasını öğrenebilir ve başarabilirsiniz. Kyani’nin bir güzelliği ekibinizi de yanınıza almadan zirveye çıkamayacağınızdır. Kişisel ve finansal gelişim birbirini katlayarak artar, buna bağlı olarak da ekip üyeleri kendi ekip üyleri için birer akıl hocası haline gelir.

Kyani’de tüm unsurlar uzun vadeli, başarılı bir iş kurmanız ve ömür boyu sizinle olacak paha biçilmez liderlik yetenekleri geliştirmenizi sağlar.