Fleuresse, Kyani tarafından Mart 2017’de lanse edilen cilt bakım ürünleri markasıdır. Şirket cilt bakımı ürünleriyle yaşlanmanın görünür işaretleriyle mücadele ederek sizi “zamansız ol” sloganıyla gençleştiriyor.

 

Fleuresse Ürünleri

Kyani, Mart 2017’de Fleuresse cilt bakım serisinde dört ürün duyurdu:

Kyani Fleuresse Boosting Cleanser(Arındırıcı Temizleyici)

Fleuresse Boosting Cleanser, çevresel kirleticileri cildinizden uzaklaştırarak, cildinizi zengin vitaminler, antioksidanlar ve yaşlanmanın gözle görülür belirtilerini önlemeye ve azaltmaya yardımcı olan amino asitlerden oluşan seruma hazırlayan bir temizleyicidir.

Diğer bir deyişle, cildinizin yüzeyinden ölü deriyi temizler, yeni cildin parlak olmasını sağlayan bir temizleyici. Nemli bir cilde inci boyutunda bir damla temizleyici uygulayıp hafifçe masaj yapın ılık su ile durulayın, cildiniz serum için hazır.

Fleuresse Serum

Fleuresse Serum, İsviçre elması Uttwiler Spätlauber‘in gücüne dayanan bir formüldür. Bu elma diğer çeşitlerden daha uzun süre taze kalmasıyla öne çıkıyor. Elmanın, UV ışınlarına maruz kalma sonucu ortaya çıkan oksidatif stres ve inflamasyondan meyveyi koruyan maddeler ürettiği biliniyor. Serum, güneş hasarının cildinize etkisini tersine çevirir.

Temizlemeden sonra serumunuzun bir pompasını yüzünüze ve boynunuza uygularsınız. Daha sonra serumun emilmesi için bir dakika bekleyin.

Fleuresse Brightening Day Crème (Aydınlatıcı Gündüz Kremi)

Fleuresse Brightening Day, cildinizi gün boyunca yatıştırmaya, sakinleştirmeye ve beslemeye çalışır. İçerikleriyle birlikte kırışıkların görünümünü yumuşatır ve size daha parlak bir görüntü kazandırır.

Kremi yüzünüze ve boynunuza kolayca uygularsınız. Krem cilt tonunu eşitleyici olabileceği için, güneş veya çevresel etkilerden zarar görmüş cilt ve yüz parçaları hedeflemenizi önerir.

Formüldeki temel bileşenler, dimetikon, polisilikon-11, koko kaprilat / kaprat, heksilen glikol, gliserin ve çeşitli meyve özlerinden (elma meyvesi özü, yaban mersini meyve özütü, mercimek meyve özütü ve şerbetçiotu özleri).

Fleuresse Night Crème (Gece Kremi)

Bu formül, antioksidanlar, vitaminler ve amino asitlerle doludur ve cildinizi nemlendirerek ve yumuşatarak yaşlanmanın belirtilerini azaltır. Yatmadan önce uygularsanız uyurken kremin etkilerini ortaya çıkarmasına izin vermiş olursunuz.

Fleuresse Night Crème, diğer Fleuresse ürünleri gibi 30mL’lik şişede gelir. Antioksidanlar, vitaminler ve amino asitler yönünden zengindir. Listelenen önemli maddeler arasında elma meyvesi özütü, yaban mersini meyve özü, mercimek meyvesi özü, vahşi kiraz kabuğu özü ve karpuz meyvesi özütü yer alır.

En Son Haberleri Almak İçin Abone Olun

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Spam yok! Gizlilik Politikamız hakkında buradan bilgi edinin.