Kyani Fiyat

En iyi Fiyat Garantisi

 

Kyani fiyat belirlerken nereden sipariş geldiğine bakmaksızın en iyi fiyat sunmayı taahhüt eder.

Böylelikle 65 ülkede tüm ürünlere en uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Mutlu Müşteriler

 

Soru ve sorunlarınız sorabileceğiniz ayrıca siparişte verebileceğiniz bir müşteri hizmeti anlayışı.

Hemen tıklayın!

Güvenilir ve Hızlı Teslimat

 

Kyani fiyat politikasında olduğu gibi tüm süreci 65 ülkede kendi yönetir.

Siparişin alınmasından size teslim edilmesine kadar tüm süreç Kyani güvencesindedir.

Daha fazla bilgi için sizi aramamızı ister misiniz ?

Kyani Fiyat Listesi

Tüm vücut sistemin doğru şekilde çalışması için üretilmiş Kyani ürünler ve iç güzelliğinizi dış güzelliğinize yansıtmanız için Fleuresse ürünlerin tek tek ve set halindeki Fiyat Listesi burada en güncel hali ile sizlerle.

Ürünlere ve Güncel Kampanyalara buradan ulaşabilirsiniz.

null

Kyani Sağlık Üçgeni

Kyani Sunrise, Kyani Sunset, ve Kyani Nitro FX 56 ml‘nin içinde bulunduğu ürünleri içeren özel pakettir.

709 TL

AutoShip* Fiyatı: 599 TL

null

Kyani Plus Sağlık Üçgeni

Kyani Sunrise, Kyani Sunset, ve Kyani Nitro Plus 56 ml‘nin içinde bulunduğu ürünleri içeren özel pakettir.

779 TL

AutoShip* Fiyatı: 659 TL

null

Kyani Sunrise / 30’lu Paket

Dünyanın çeşitli yerlerinden toplanmış en iyi gıdalarla beslenmek istiyorsanız, içeriğinde yaban mersini (Meyvelerin Kralı) ve diğer besinlerin yer alan Sunrise’dan yararlanabilirsiniz.

266 TL

AutoShip* Fiyatı: 239 TL

null

Kyani Sunset / 90 Jel Kapsül

Kyani Sunset, dünyanın en saf balığı somon balığı da dahil olmak üzere vahşi balık yağlarından elde edilen EPA – DHA, A Vitamini, E Vitamini ve esansiyel bir besin olan D Vitamininin…

209 TL

AutoShip* Fiyatı: 187 TL

null

Kyani Nitro FX / 56ml

Kyani Nitro FX, vücudun doğal Nitrik Oksit (NO) üretimini artıran noni konsantrenin özel bir karışımıdır. “Yaşam Molekülü” olarak da bilinen Nitrik Oksit, vücudun her hücresini onarır.

334 TL

AutoShip* Fiyatı: 299 TL

null

Kyani Nitro Plus / 56ml

Kyani’nin, CoQ10, Magnezyum Klorür, Çinko ve Niasin ile zenginleştirilmiş bu benzersiz yeni ürünü Nitro Plus, aşırı performans gösterdiğiniz durumlarda sizin en büyük destekçiniz.

444 TL

AutoShip* Fiyatı: 399 TL

null

Kyani Nitro FX / 15ml / 8’li Paket

Nitro FX sentetik bir nitrik oksit değildir. Mideye alınan Noni ekstresi mide asidi ile reaksiyona geçerek nitrik oksit oluşumu sağlanır. Vücudun doğal yollardan nitrik oksit üretmesi…

614 TL

AutoShip* Fiyatı: 549 TL

null

Kyani Nitro Plus / 15ml / 8’li Paket

Güney Doğu Asya ve Pasifik Adaları kaynaklı noni meyvesi, besleyici ve tıbbi özelliklerinden dolayı nesiller boyunca kullanılmıştır. Kyani’nin CoQ10, Magnezyum Klorür, Çinko ve Niasin…

834 TL

AutoShip* Fiyatı: 749 TL

Fleuresse Fiyat Listesi

null

Fleuresse Serum

Fleuresse Serum, bitki kök hücrelerinde bulunan doğal oluşumlu bitkisel ürünlerden türetilen, cildi canlandıran , ince çizgilerin ve kırışıklıkların oluşumuna karşı koruyucu ve yaşlanmanın gözle görülür belirtilerini azaltan hafif ve tazeleyici bir serumdur.

769 TL

AutoShip* Fiyatı: 649 TL

Kyani Fleuresse Day Brightening Crème

Fleuresse Day Brightening Crème

Fleuresse Günlük Aydınlatıcı Krem, ince çizgi oluşumunu önlemek, mevcut çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü yumuşatarak daha parlak, daha zamansız bir görünüm elde etmek için yoğun nemlendirme sağlayarak cildinizi rahatlatır, yatıştırır ve besler.

589 TL

AutoShip* Fiyatı: 509 TL

Kyani Fleuresse Night Crème

Fleuresse Night Crème

Antioksidan, vitamin ve amino asit yönünden zengin Fleuresse Gece Kremi uyku esnasında cildinizi nemlendirip yumuşatarak ve pürüzsüzleştirerek yaşlanmanın kaçınılmaz belirtilerine karşı savaşmayı hedefler.

589 TL

AutoShip* Fiyatı: 509 TL

Kyani Fleuresse Boosting Cleanser

Fleuresse Boosting Cleanser

Fleuresse canlandırıcı temizleme jeli cildinizi temizlemek,gözeneklerinizi açmak ve gözle görülür yaşlanma belirtilerini azaltmaya ve önlemeye yardımcı amino asit,antioksidan ve zengin vitamin infüzyonunun cildinize emilimini sağlayan doğal bitkiseller içerir.

389 TL

AutoShip* Fiyatı: 334 TL

null

Fleuresse Eye Crème

Fleuresse Göz Kremi ,cildinizdeki koyu halka görünümünü ve şişliğini azaltmaya yardımcı olmak için doğal oluşumlu bitkiselleri hassas bir kremde kullanır.

659 TL

AutoShip* Fiyatı: 569 TL

Kyani Fleuresse Skin Care System

Fleuresse Skin Care System

Prestijli ve birinci sınıf güzellik ürünleri, pazarda yer alan sözde seri üretim güzellik ürünlerine göre daha pahalı ve etkili olan son teknoloji ürünü malzemelerle formüle edilirler.

1945 TL

AutoShip* Fiyatı: 1645 TL

Daha fazla bilgi için sizi aramamızı ister misiniz ?

* AutoShip Nedir?

Kyani ürünlerini indirimli fiyattan alabilmenin kolay ve otomatik yoludur.

AutoShip=Otomatik Sevkiyat müşterisi olarak Kyani ürünlerine avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. AutoShip, sevdiğiniz Kyani ürünlerinin sizlere her ay düzenli olarak gönderilmesinin en uygun yoludur. Autoship programı aynı zamanda, Kyani ürünlerini indirimli olarak alabilmeniz anlamına gelir.

AutoShip’li olmak oldukça kolay, sipariş aşamasında “AutoShip Ayarları” adımında “Evet, Bu Siparişinize Otomatik Sevkiyat Yapın” butonunu tıklayın ve profilinizi oluşturun. 

Tabi ki istediğiniz zaman Autoship (Otomatik Sevkiyat) talimatınızı Kyani hesabınıza girerek veya müşteri hizmetlerini arayarak iptal edebilirsiniz.

kyani fiyat