Kyani, FIT20 ve HL5 Yeni Protein Besinleriyle Sağlıklı Yaşamı Destekliyor

Adnan2 dk okuma süresi 3276

Kyani , HL5 ve FIT20 adlı iki yeni doğaya dayalı protein besin ürünü tanıttı. Kyani’nin Sağlıklı Yaşam Hareketi’ni desteklemek üzere tasarlanan bu yeni ürünler, Kyani’nin mevcut vahşi ve organik kaynaklı besin takviyelerine mükemmel bir şekilde uyar ve sağlıklı beslenmede proteinlerin, peptidlerin ve amino asitlerin yokluğunun en kritik fakat nadiren ele alınan besin eksikliklerinden birine çözüm sunar. 

Kyani HL5

Doğal kollajenden türetilen ve maksimum emilim için hidrolize olan HL5, aktif ve sağlıklı bir yaşam tarzını desteklemek için gereken temel proteinleri, peptidleri ve amino asitleri sağlar.


Yağ Metabolizmasını Optimize Edin
Sağlıklı Kemikler, Eklemler, Cilt ve Saçları Destekleyin
Uzun Ömürlü Enerjinin Tadını Çıkarın
Yağsız Kas inşa
Gücü ve Esnekliği Geliştirin

HL5 tamamen doğal, glütensiz, süt içermez, GDO içermez ve sıfır şekerlidir.

Kyani FIT20

Doğal hidrolize kollajen ve çim beslemeli peynir altı suyu proteini izolatından yapılan FIT20, sporculara ve aktif insanlara uzun ömürlü enerji ve Nitrik Oksit üretimi, daha hızlı egzersiz kurtarma ve yağsız kas inşası için ihtiyaç duyuyor.

Gücü ve Esnekliği Artırın
Egzersiz Kurtarmayı İyileştirin
Yağ Metabolizmasını Optimize Edin
Yağsız Kas inşa
Kemik ve Eklem Sağlığını Destekleyin
Uzun Vadeli Nitrik Oksit Üretimini Artırma
Bağışıklık Sistemi ve Antioksidan Üretimi Destekler

FIT20 tamamen doğal, keto dostu, 0 g şekerli ve GDO içermiyor.

Kyani Sağlık Üçgeni

Kyani Sağlık Üçgeni

Kyani Sunrise, Kyani Sunset, ve Kyani Nitro FX‘in içinde bulunduğu ürünleri içeren özel pakettir.

Protein İhtiyacı

Son araştırmalara göre, yetişkinlerin sadece yüzde 40’ı gıdalarından yeterince protein almaktadır ve aldıkları proteinlerin sindirimi zor olabilir ve sağlıklı bir biçimde olmayabilir.

Temel besin maddeleri eksik olduğunda, iyi yaşlanmak yerine, insan vücudu zamanından önce parçalanabilir. Kolajen proteini sadece vücudumuzdaki hacim bakımından suya ikincildir ve kemikler, tendonlar, bağlar, kaslar, dokular ve cilt için esastır. Sağlığı korumak ve sağlıklı yaşlanmayı kolaylaştırmak için diyetlerimizi sağlıklı, sindirilebilir proteinlerle takviye etmemiz çok önemlidir. HL5 ve FIT20 ile Kyani, dünyadaki insanlara sağlık ve fırsat sunarak umut misyonunu yerine getirmeye devam ediyor.

Katkı ve yorumlarınızı ekleyin