[vc_row css=”.vc_custom_1500415242077{background-image: url(https://www.adnanakyuz.com/wp-content/uploads/2017/07/horlama-ve-uyku-ekipmanlari-ile-horlamaya-son.jpg?id=5593) !important;background-position: 0 0 !important;background-repeat: no-repeat !important;}”][vc_column width=”1/2″][vc_empty_space height=”570px”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_empty_space height=”250px”][vc_custom_heading source=”post_title” font_container=”tag:h2|text_align:left|color:%23ffffff” use_theme_fonts=”yes” css=”.vc_custom_1493930371203{padding-right: 15px !important;}”][vc_empty_space height=”15px”][vc_empty_space height=”25px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][vc_column_text]

Öncelikle size şunu belirtmek isterim ki;

Horlama, farkında olamadan yıllar içinde kendini uykuda nefes durması, tansiyon, uykusuzluk, kalp ve damar hastalıkları, baş veya boyun bölgesinde aşırı terleme, aşırı kilo alma, halsizlik, depresyon gibi rahatsızlıklarla belli eden sinsi bir hastalık.

Aşağıdaki videoyu mizah yönüyle fazla ciddiye almadan izleyin.

 

[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_video link=”https://www.youtube.com/embed/iRSde1LwYUE”][vc_empty_space][vc_column_text]

Videoyu izlediğiniz ve farklı ürünler gördünüz. Sizin de gördüğünüz gibi ufak gereksiz aletler horlamayı engelleme konusunda başarılı değil. Bu zaten bilimsel olarak da pek mümkün değil. Eğer sizin de horlamanız var ise bu testi çözerek ne kadar ciddi boyutta olduğunu görebilirsiniz.

Mutlaka ve mutlaka uzman bir hekime başvurarak bu sorunun çözülmesi için yardım isteyebilirsiniz. Horlama tedavi edilmesi gereken önemli bir hastalıktır.

Horlama veya uyku bozuklukları ile ilgili sorunlarınız varsa bana gönül rahatlığıyla ulaşıp danışabilirsiniz.

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
Published On: 19 Temmuz 2017 / Categories: BLOG, Sağlık, Video / Tags: , , , , , /

En Son Haberleri Almak İçin Abone Olun

Spam yok! Gizlilik Politikamız hakkında buradan bilgi edinin.