[vc_row bg_type=”image” parallax_style=”vcpb-default” bg_image_new=”id^6309|url^https://www.adnanakyuz.com/wp-content/uploads/2017/10/Hepsiburada-Satışında-Anlaşmaya-Varıldı-arkaplan.jpg|caption^null|alt^null|title^Hepsiburada Satışında Anlaşmaya Varıldı arkaplan|description^null” bg_image_repeat=”no-repeat” bg_override=”1″ css=”.vc_custom_1507108909356{background-position: 0 0 !important;background-repeat: no-repeat !important;}”][vc_column][vc_empty_space height=”250px”][vc_custom_heading source=”post_title” font_container=”tag:h2|text_align:left|color:%230c0c0c” use_theme_fonts=”yes” css=”.vc_custom_1507123327957{padding-right: 15px !important;background-color: #ffffff !important;}” el_class=”yesil”][vc_column_text][yazar][okuma][gor][/vc_column_text][vc_empty_space height=”250px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][vc_column_text]

Hepsiburada ile Goldman Sach satış için anlaştığını duyurdu.

[/vc_column_text][vc_column_text]

Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitesi Hepsiburada’nın satılabileceği konusu son zamanlarda bir söylenti halindeydi. Hanzade Doğan Boyner, yapmış olduğu açıklamasıyla ortaya çıkan söylentileri doğruladı.

Boyner, açıklamasında iki detayın altını çizdi. Bunlardan ilki, Hepsiburada’nın satış teklifleri için Goldman Sach Group ile anlaştıklarını söylemesi Dünyaca tanınan yatırım danışmanlığı ve finans şirketi olan Goldman Sachs, Hepsiburada ile yapmış olduğu bu anlaşmayla Türkiye’nin en büyük teknoloji girişimi çıkışına aracılık edecek.

[/vc_column_text][vc_column_text][ilgili id=”4235″][/vc_column_text][vc_column_text]

Boyner, Türkiye e-ticaret pazarının ne kadar potansiyelli olduğunu özellikle vurguluyor. Rakiplerine karşı yıkıcı değil, aksine yapıcı bir yaklaşım gösterdiklerini belirten Boyner, ilerleyen zamanlarda doğacak muhtemel ortaklıkları da akıllarda çağrıştırıyor.

Açıklamalarına devam eden Boyner, Hepsiburada’nın nakit akışında karlılığı yakalamış bir girişim olduğuna vurgu yaptı. Ayda 70 milyon tekil ziyaretçiye ulaştıklarını ve ortalama 12 milyon ürün sattıklarını belirten genç girişimci, 2016’dan bu yana satışlarının 2 katına çıktığının altını çiziyor. 2017 içerisindeyse şirket tarafından yüzde 40’lık bir büyüme öngörülüyor.

[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row]
Published On: 4 Ekim 2017 / Categories: BLOG / Tags: , , , , /

En Son Haberleri Almak İçin Abone Olun

Spam yok! Gizlilik Politikamız hakkında buradan bilgi edinin.