Hepsiburada Satışında Anlaşmaya Varıldı

Adnan1 dk okuma süresi 1717

Hepsiburada ile Goldman Sach satış için anlaştığını duyurdu.

Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitesi Hepsiburada’nın satılabileceği konusu son zamanlarda bir söylenti halindeydi. Hanzade Doğan Boyner, yapmış olduğu açıklamasıyla ortaya çıkan söylentileri doğruladı.

Boyner, açıklamasında iki detayın altını çizdi. Bunlardan ilki, Hepsiburada’nın satış teklifleri için Goldman Sach Group ile anlaştıklarını söylemesi Dünyaca tanınan yatırım danışmanlığı ve finans şirketi olan Goldman Sachs, Hepsiburada ile yapmış olduğu bu anlaşmayla Türkiye’nin en büyük teknoloji girişimi çıkışına aracılık edecek.

Banka Havalesine Gizli Şekilde Küfürlü Mesaj Bırakan Adama 2 Yıl Hapis İstemi!

İLGİLİ YAZI

Banka Havalesine Gizli Şekilde Küfürlü Mesaj Bırakan Adama 2 Yıl Hapis İstemi!

Ödemediği aidatı yüzünden kendisini icraya veren yöneticisinden intikam almak için işlem yaptığı banka havalesine gizli olarak küfürlü mesaj bırakan adam hakkında 2 yıl hapis cezası talep ediliyor.

Boyner, Türkiye e-ticaret pazarının ne kadar potansiyelli olduğunu özellikle vurguluyor. Rakiplerine karşı yıkıcı değil, aksine yapıcı bir yaklaşım gösterdiklerini belirten Boyner, ilerleyen zamanlarda doğacak muhtemel ortaklıkları da akıllarda çağrıştırıyor.

Açıklamalarına devam eden Boyner, Hepsiburada’nın nakit akışında karlılığı yakalamış bir girişim olduğuna vurgu yaptı. Ayda 70 milyon tekil ziyaretçiye ulaştıklarını ve ortalama 12 milyon ürün sattıklarını belirten genç girişimci, 2016’dan bu yana satışlarının 2 katına çıktığının altını çiziyor. 2017 içerisindeyse şirket tarafından yüzde 40’lık bir büyüme öngörülüyor.

Published On: Ekim 4th, 2017 / Categories: BLOG / Tags: , , , , /

En Son Haberleri Almak İçin Abone Olun

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Spam yok! Gizlilik Politikamız hakkında buradan bilgi edinin.