[vc_row css=”.vc_custom_1500391550262,00{background-image: url(https://www.adnanakyuz.com/wp-content/uploads/2017/07/fleuresse-ile-zamana-hukmedin-yarismasi-basladi.jpg?id=5588) !important;background-position: 0 0 !important;background-repeat: no-repeat !important;}”][vc_column width=”1/2″][vc_empty_space height=”570px”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_empty_space height=”250px”][vc_custom_heading source=”post_title” font_container=”tag:h2|text_align:left|color:%230c0c0c” use_theme_fonts=”yes” css=”.vc_custom_1500391619074{padding-right: 15px !important;}”][vc_empty_space height=”15px”][vc_custom_heading text=”2 Adet Fotoğrafınızı Gönderin ve Ödülünüzü Kazanın!” font_container=”tag:h4|text_align:left|color:%230a0a0a” use_theme_fonts=”yes” css=”.vc_custom_1500391631187{padding-right: 15px !important;}”][vc_empty_space height=”25px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][vc_column_text]

Fleuresse “Zamana Hükmedin!” yarışması başladı. 2017 Apple Ipad 128 GB veya FitBit Akıllı Bileklik kazanma şansı elde edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken önce/sonra fotoğrafları çekerek yarışmaya katılmak.

Yarışmaya katılmak için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli:

En geç 25 Temmuz’dan itibaren 30 gün boyunca Fleuresse Cilt Bakım Sistemi’ni kullanmaya başlayın. Herhangi bir dijital efekt kullanmadığınız fotoğraflarınızı Fleuresse ürünlerini kullanmadan önce ve kullandıktan sonra olmak üzere, iki fotoğraf çekin. Fotoğraflarınızı teameurope@kyani.com e-posta adresine gönderin ve kullandığınız Kyäni cilt bakım ürünleri de belirtin. “Önce” fotoğrafınızı Fleuresse ürünlerini kullanmadan önce bize gönderin. “Sonra” fotoğrafınızı en geç 25 Ağustos’tan önce bize göndermeniz gerekmektedir. Fotoğrafları, #betimelesscontest hashtag’ini kullanarak sosyal medya hesaplarınızda paylaşın.

Paylaşımlarınızın altına aşağıdaki uyarıyı eklemeyi unutmayınız:

Buradaki sonuçlar tipik olmayabilir. Sonuçlar her kişi için bireysel faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Kullanıcıların çoğunluğu, düzenli kullanımda ciltlerinde gelişme ve düzelme olduğunu bildirmişlerdir.

Kyäni, kazananlara aşağıdaki ödülleri dağıtacaktır:

Büyük Ödül (1 Adet): Apple iPad 128GB

Diğer Ödül (10 Adet): FitBit Akıllı Bileklik

Önce/Sonra fotoğraflarınızı çekerken aşağıdaki ipuçlarından yararlanabilirsiniz:

Her iki fotoğrafı da; aynı yerde, günün aynı saatinde ve aynı ışık koşullarında çekin. Yüzünüzde aynı ifade bulunsun. Her iki fotoğrafı da makyajsız çekin. Fotoğraflarda herhangi bir dijital efekt ve değişiklik yapmayın. En iyi resmi yakalamak için saçlarınızı toplayın. En iyi sonucu almak için, pencere gibi büyük ve dolaylı bir ışık kaynağı kullanın.

Zamana hükmetmeye hazır mısınız? Fleuresse Cilt Bakım Sistemi’ni hemen kullanmaya başlayın!

[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row]
Published On: 18 Temmuz 2017 / Categories: BLOG, Güzellik / Tags: , , , , /

En Son Haberleri Almak İçin Abone Olun

Spam yok! Gizlilik Politikamız hakkında buradan bilgi edinin.