[vc_row css=”.vc_custom_1494154478539{background-image: url(https://www.adnanakyuz.com/wp-content/uploads/2017/05/degerli-her-sey-zaman-alir-netwok-marketing-vs-is-hayati.jpg?id=5330) !important;background-position: 0 0 !important;background-repeat: no-repeat !important;}”][vc_column width=”1/2″][vc_empty_space height=”570px”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_empty_space height=”250px”][vc_custom_heading source=”post_title” font_container=”tag:h2|text_align:left|color:%23ffffff” use_theme_fonts=”yes” css=”.vc_custom_1493930371203{padding-right: 15px !important;}”][vc_empty_space height=”15px”][vc_custom_heading text=”Elimizde sihirli bir değnek yok.” font_container=”tag:h4|text_align:left|color:%23ffffff” use_theme_fonts=”yes” css=”.vc_custom_1494154535556{padding-right: 15px !important;}”][vc_empty_space height=”25px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][vc_column_text]

Birisi geleneksel bir işe başladığında, ilk birkaç sene içinden işten vazgeçmeyi dahi düşünmez ve muhtemelen ilk beş yıl içerisinde de başlangıç yatırımını geri almayı bekler. Fakat birisi Network Marketing işine başladığında, ilk ay içerisinde parasını geri almayı, ikinci ayda ise zengin olmayı ümit eder. Bu olmayınca da Network Marketing işini suçlar!

İnsanlar iş kurallarının Network Marketing de uygulanmasını istemiyorlar. Network Marketing yönetimi gerçekten normal işlerden daha iyi, fakat elimizde sihirli bir değneğimiz yok. Değerli her şeyin oluşması, gelişmesi zaman alır.

Hayatınızda zaman zaman gelirinizi şansın yardımıyla bir artış gösterebilir. Doğru zamanda doğru yerde olabilirsiniz. Ancak bu yeni yüksek seviyeye siz kişi olarak hemen yükselemezsiniz, geliriniz gerçekten olduğunuz seviyeye geri döner. Sonuçta, ne iseniz onu kazanırsınız.

Sabırla işinizi yapın, kişisel gelişimize yatırım yapın. Başarı ve beklediğiniz her şey mutlaka sizi bulacaktır.

Unutmayın!
Çevrenizde size bu sektör için, “Çabucak zengin olursun.“, “Çalışmaya bile gerek yok“, “Ürün kendini sattırıyor” gibi çok sayıda kandırılmaya yönelik şişirme laflar ederler. Ancak siz bu tür yanlış ve gerçekçi olmayan beklentilere itibar etmeyip kendinizi geliştirmek için çaba harcayın.

Unutmayın!
Network Marketing sektöründe yetkin ve kar edebilir hale gelmeniz yaklaşık bir yılınızı alır. Bu süreçte temel konuları öğrenir, masraflarınızı karşılar ve mesleği öğrenmeye başlarsınız.

[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row]