Brokoli Latte (Brolatte) İçer Miydiniz?

Adnan2 dk okuma süresi

Brokolinin faydaları saymakla bitmez ama toplumda pek havalı bir algısı olduğu da söylenemez. Zihinlerde diyetle özdeşmiş olmasına bağlayabiliriz bunu.

Yapılan araştırmalarda brokolinin havuçtan çok daha fazla karoten içerdiği görülmüştür. Hem suyu hem de kendisi tüketilebilecek en iyi sebzelerden olduğu kabul edilmektedir. gibi haşlanarak suyu da tüketilir. Kükürt, potasyum ve selenyum ile bol diyet lifi ve B1 ile C vitaminleri başta olmak üzere pek çok vitamin içermektedir.

Kyani Sunrise

Kyani Sunrise

Her güne Kyani Sunrise ile başlayarak vücudunuz için aşağıdakileri güçlü bir şekilde takviye edersiniz: Vitamin A, Vitamin E, Vitamin D, Vitamin B1 (Tiamin), Vitamin B2 (Riboflavin), Niasin, Vitamin B6, Vitamin B12, Pantotenik Asit, Folik Asit, Biotin, Inositol ve onun harika tadı!

Etkin bir kanser düşmanı olan brokoli mide, bağırsak ve yemek borusu kanser riskini büyük ölçüde azaltmaktadır. Akciğer kanserinde de etkili olduğu ve koruyucu özellik taşıdığı son yıllarda yapılan araştırmalar ile ortaya çıkarılmıştır. Diyet lifleri içermesi tokluk hissi vermektedir. Son yıllarda uzmanlar tarafından verilmekte olan diyetlerde brokoli büyük yük taşımaktadır. Elma suyu ve havuç suyu ile brokoli suyunun karıştırılarak birlikte tüketilmesi vücuda direnç kazandırmakta, hastalıklara karşı mücadele etmesini güçlendirmektedir. Ayrıca bu karışım yüksek miktarda demir içermekte olup bireylerin günlük demir ihtiyacının tamamına yakınını karşılamaktadır.

Bu güzide sebze, Avustralya’da, latte olarak kendini gösterdi. Ülkenin ulusal bilim ajansı CSIRO‘nun çabalarıyla üretilen brokoli latte (brolatte?) sağlıklı beslenme akımının bir getirisi. Avustralya’dan dünyaya yayılır mı bilinmez ama denemekten zarar gelmezdi. Belki farkında olmadan ömrümüz boyunca brokoli latte için beklemişizdir.

Brokoli tüketmek hala aklınızın ucundan bile geçmiyorsa; sizi Brokoli ve bir çok sebze/meyve özütü içeren, tadı da mükemmel olan Kyani Sunrise içmeye davet ediyorum.

null

Kyani Sunrise ®

Kyani Sunrise içerdiği; 11 adet kırmızı,mor meyve,aloe vera,noni meyvesi ve bee poleni sayesinde vücudumuzun kendini yenilemesi için ihtiyaç duyduğu temel elementlerin sağlanmasına yardımcı olur. Kyani Sunrise’ın ihtiva ettiği A, C, E, D3, B1, B2, B3, B5, B6, B12, Biotin, Kolin, Para Amino Benzoik Asit ve Folik asit gibi vitaminler yaşam için gerekli amin yapısında besinler demektir.

Kyani Sunrise

Takviye Edici Gıda ve Antioksidan

Kyani Sunrise kutusu, her biri 30 ml’lik 30 adet küçük paket içerir.

Bir çok faydası olduğu bilinen yaban mersini ve diğer faydalı besinlerin yer aldığı Sunrise dengeli beslenmenize yardımcı olmaktadır.

Brokoli, Ispanak, Nar, Yaban Mersini, Üzüm, Bektaşi Üzümü, Ginseng ve daha birçok besini içeren Sunrise dengeli beslenmenize yardımcı olmaktadır.

Vitaminler, yaşam için gerekli, çok küçük miktarlarıyla hücre metabolizmasında önemli tepkimeleri uyaran organik bileşiklerdir. Vitaminlerin çoğu vücut tarafından yapılamadığı için besinlerimizle alınması gerekmektedir. Kyani Sunrise bu vitaminlerin birçoğunu barındırarak dengeli beslenmenize yardımcı olmaktadır.

Fiyatı: 171 TL

AutoShip Fiyatı: 157 TL

Published On: Haziran 10th, 2018 / Categories: Sağlık, Yaşam / Tags: , , , , , , , , /

En Son Haberleri Almak İçin Abone Olun

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Spam yok! Gizlilik Politikamız hakkında buradan bilgi edinin.