+90 506 450 2317

Telefon et!

+90 506 450 2317

Amacım, sizinle birlikte daha iyiye ulaşmak, daha kaliteli bir hizmet sunabilmektir. İster teşekkür, ister eleştiri, ister soru, ister yeni fikirler veya istekler olsun lütfen benimle paylaşın…

Sadece senden ricam telefonla bana ulaşırken: 13:00-16:00 saatleri arasında olmasına dikkat etmen. Benim tercihim bana mesaj yoluyla ulaşman böylelikle seni daha iyi anlayabilir ve cevabını rahatlıkla verebilirim.

Mesaj at!

  Sağlık Basitleştirildi

  null

  Kyani Sunrise ®

  Kyani Sunrise içerdiği; 11 adet kırmızı,mor meyve,aloe vera,noni meyvesi ve bee poleni sayesinde vücudumuzun kendini yenilemesi için ihtiyaç duyduğu temel elementlerin sağlanmasına yardımcı olur.

  Kyani Sunrise’ın ihtiva ettiği A, C, E, D3, B1, B2, B3, B5, B6, B12, Biotin, Kolin, Para Amino Benzoik Asit ve Folik asit gibi vitaminler yaşam için gerekli amin yapısında besinler demektir.

  null

  Kyani Nitro FX / Plus ®

  Hücresel düzeydeki verileri taşır, gaz halindeki yapısı sayesinde hücre zarı içine etkili bir şekilde nüfuz edebilir. Nobel Ödülü verilen Nitrik Oksit keşifi “Hayat Molekülü” olarak anılır olmuştur.

  Nitrik Oksit vücutta çokça bulunur, fakat bu düzensiz ve kısa ömürlüdür, dolayısı ile sürekli yenilemek gerekir. Bu Morinda citrifolia (Noni meyvesi) gibi bitkilerde bulunan nitrat olarak bilinen maddelerden etkin bir şekilde üretilebilir.

  null

  Kyani Sunset ®

  En yüksek oranda Omega 3 içeren balık yağları soğuk denizlerdeki balıklardan elde edilmektedir.

  Kyani Sunset Alaska ‘Sockeye Somonu’ndan elde edilen bir Omega 3 ‘tür.

  Omega 3 vücudun üretemediği, sağlıklı yaşam sürebilmek için dışarıdan alınması zorunlu bir yağ asitidir.

  Kendi işinizin finansal özgürlüğünün tadını çıkarın.

  Bir besin kaynağı olan Sağlık Üçgeni ürünlerimiz dikkatlice yürütülen kapsamlı bilimsel ve tıbbi araştırmalar sonucunda geliştirilmiş olup sizin ve ailenizin çaba gösterdiği sağlıklı yaşam için ihtiyaç duyduğunuz besinleri içerir. Kısaca Kyani “Sadeleştirilmiş Sağlık” tır.

  Hayal etmeyi bırakın ve yaşamaya başlayın.Diğer network marketing firmalarının tersine Kyani daha fazla kariyer daha fazla bonus ve para demektir. Başarabileceğiniz şeylerin sınırı yok, olasılıklar size ait!

  Kendi çalışma saatlerinizi belirleyebilmenin ve gerçekten sizin için önemli olan konulara zaman ayırabilme imkanına sahip olmanın keyfini çıkarın. Kyani, eşi benzeri olmayan araba ödülleri, egzotik gezileri ve kazançlı ödeme planıyla her zaman hayalini kurduğunuz yaşamın sizin elinizde olduğunu fark etmenize yardımcı olur. Bugün katılın ve hak ettiğiniz hayat tarzını yaşamaya başlayın.

  Daha fazla bilgi için hemen benimle İletişime geçin!

  Tüm Kyani ürün ve fiyatlarına kyani.net adresini kullanarak güvenli bir şekilde ulaşabilir veya satın alabilirsiniz.

  Tercihinize göre Otomatik Sipariş (Autoship) seçeneğini aktif edebilir ve her ay indirimli bir şekilde Kyani ürünlerinin size gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

  Sağlık herşeydir. Kyäni ile Sizde İnsanların hayatlarına dokunun. Onlara Daha Fazla Sağlık, Daha Fazla Varlık, Daha Fazla Yaşam FIRSATI VERİN!