Ürün ve Hizmetlerimizi satın almak için mağazamızı ziyaret edin!

Kyani | Fleuresse | Kyani Fit20 | Kyani HL52023-01-01T21:30:34+03:00

Ailenize yiyecekle sağlıklı bir ilişki kurmayı öğretin.

Hepimiz yeriz ve dikkatsizce yapılan her yemek, sağlıklı kalmak için kaçırılmış bir fırsattır.

ADNAN AKYÜZ

 

Tüm ürünlere güvenli bir şekilde ulaşabilir veya satın alabilirsiniz.

Sağlık her şeydir. Siz de insanların hayatlarına dokunun. Onlara Daha Fazla Sağlık, Daha Fazla Varlık, Daha Fazla Yaşam FIRSATI VERİN!

Siz de kendi işinizin finansal özgürlüğünün tadını çıkartmak istiyorsanız aşağıdaki telefondan benimle iletişime geçebilirsiniz.

Kyani uzun yıllar süren geniş çaplı araştırmalardan sonra, Dünya’nın dört bir yanından en önemli bileşenlerin ve besinlerin dahil olduğu ve birlikte kullanımıyla sağlığınızı maksimum seviyeye çıkaran ve 3 üründen oluşan Sağlık Üçgeni‘ni oluşturmayı başardı.

En başında Kyani Kurucuları, Vahşi Alaska Yaban Mersini’nin besleyici potansiyelini keşfedip onu başka 21 süper gıda ile birleştirip Kyani Sunrise ürününü ortaya çıkardılar. Sunrise, harika karışımıyla vücuda 10 vitamin ve 74 mineral sağlıyor. Sunrise ürünümüzü tamamlayan Kyani Sunset ürünümüzde ise Vahşi Alaska Somonu’nun da dahil olduğu balıklardan gelen Omega-3 yağ asitleri bulunmaktadır. Sağlık Üçgeni’nin son tamamlayıcı parçası ise Kyani Nitro ürünüdür. Bu ürün sayesinde vücut Sunrise ve Sunset’te bulunan besinleri emer. Sağlık Üçgeni ve Kyani Protein takviyeleri beraber Sağlıklı Yaşam Tarzı için gerekenleri almamızı sağlar.

Kyani Sunrise

Vitaminler, yaşam için gerekli, çok küçük miktarlarıyla hücre metabolizmasında önemli tepkimeleri uyaran organik bileşiklerdir. Vitaminlerin çoğu vücut tarafından yapılamadığı için besinlerimizle alınması gerekmektedir. Kyani Sunrise, bu vitaminlerin birçoğunu barındırmaktadır.

Birçok faydası olduğu bilinen yaban mersininin yanı sıra; Riboflavin, Tiamin, Nar, Yaban Mersini, Üzüm, Bektaşi Üzümü, Ginseng ve daha birçok besini içeren Sunrise dengeli beslenmenize yardımcı olmaktadır.

Kyani Sunset

Kyani Sunset, somon balığı ve vahşi balık yağlarından elde edilen EPA – DHA, A Vitamini, E Vitamini ve esansiyel bir besin olan D Vitamininin uygun bir kombinasyonunu içerir. Omega 3 vücudun üretemediği, sağlıklı bir yaşam sürdürebilmeniz için dışarıdan alınması zorunlu bir yağ asididir.

Yalnızca yağda çözünen besinlerden oluşan Sunset, en yüksek biyo yararlanım ve emilim için akşam kullanımı için tasarlanmıştır.

Kyani Nitro Ailesi

1998 yılında üç bilim adamına, çığır açan “kardiyovasküler sistemde bir sinyal molekülü olarak Nitrik Oksit” adlı bilimsel keşifleri için Nobel Ödülü verildi. Nitrik Oksit, hücresel düzeydeki verileri taşır, gaz halindeki yapısı sayesinde hücre zarı içine etkili bir şekilde nüfuz edebilir.

Nitrik Oksit vücutta bulunur, fakat bu düzensiz ve kısa ömürlüdür, dolayısı ile sürekli yenilemek gerekir. Bu Morinda citrifolia (Noni) gibi bitkilerde bulunan nitrat olarak bilinen maddelerden etkin bir şekilde üretilebilir.

Ürünleri İndirimli Almak İster Misiniz?

Autoship’li Müşteri olarak Avantajlı bir şekilde Kyani Ürünleri’ne sahip olabilirsiniz. Otomatik sevkiyat talimatı vererek Kyani ürünlerini düzenli kullananlara özel sağlanan avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Alışveriş yaptığınızda, her ay düzenli olarak adresinize gelmesini istediğiniz siparişe ait fiyat demektir. Böylelikle bir kere sipariş verirsiniz ve her ay sipariş ile uğraşmak zorunda kalmazsınız. Aynı zamanda yaklaşık % 11’lik bir indirime de hak kazanırsınız.

Bu uygulama, sipariş verme işleminizde size kolaylık ve ekstra indirimler sağlanması noktasında Kyani’nin bir güzelliğidir. Tabi ki istediğiniz zaman Autoship (Otomatik Sevkiyat) talimatınızı iptal edebilirsiniz.

Kyani ON Shots – Ahududu & Greyfurt

By |

Hayata ‘ON’ Numara Destek! Hayatta Net OL! Enerji ve Berraklık ON’da. Ahududu ve Greyfurt Aromalı B kompleks Vitaminleri ve Bitki Ekstreleri İçeren Takviye Edici Gıda Bir çoğumuz sıkı çalışmaya ve yıpranmaya hayran olunan ve bu yüzden övgü bile aldığımız bir dünya düzeninde yaşıyoruz. İster hem iş hem ev hayatına yetişmeye çalışan bir anne

Kyani ON Shots – Ahududu & Greyfurt

By |

Hayata ‘ON’ Numara Destek! Hayatta Net OL! Enerji ve Berraklık ON’da. Ahududu ve Greyfurt Aromalı B kompleks Vitaminleri ve Bitki Ekstreleri İçeren Takviye Edici Gıda Bir çoğumuz sıkı çalışmaya ve yıpranmaya hayran olunan ve bu yüzden övgü bile aldığımız bir dünya düzeninde yaşıyoruz. İster hem iş hem ev hayatına yetişmeye çalışan bir anne

Başlık

Go to Top