30 gün sürecek vKamp eğitiminin amacı: Sektörle yeni tanışanların kulaktan dolma yanlış bilgilerle oluşturduğu önyargıları ortadan kaldırmaya yardımcı olmak ve sektörle tanışmış olanları hayallerine ulaşabilmek için yol gösterici olmayı hedeflemektedir.

Bu vKamp eğitimini ben Gökhan Okumuş ve arkadaşım Adnan Akyüz ile birlikte Next Generation Marketing iş modeline gönül verenler olarak size sunuyoruz.

30 gün boyunca her gün mail adresinize bir vKamp eğitim videosu ve ara ara sizi motive edecek videolar ve yazılar gelecek. Sabırla bizi takip edeceğiniz için teşekkür ederiz.

vKamp süresince Network Marketingi daha iyi anlamaya yönelik konulara değineceğiz.

Tüm vKamp süresince objektif olarak değerlendirmeler yapacağız herhangi bir firma veya şahıslar hakkında kafanızda oluşan soruların yanıtlarını bulamayacağını şimdiden üzülerek söylemek istiyorum.

vKamp sonunda Network Marketing sektörünün doğru anlaşılması ve yapılan hataların nasıl kendi hayatınızı ve başkalarının hayatlarını etkilediğini görülebilmesini etkin kılmayı planlamaktayız.

vKampı geliştirmemiz için lütfen önerilerinizi ve eleştirilerinizi belirtmekten çekinmeyiniz. Sizin fikirlerinizi, hikayelerinizi dinlemekten memnuniyet duyarız.

Ücretsiz vKamp’ımıza katılmak için alttaki formu doldurun

 

 

[optin-cat id=3577]