Kyani Protein Besinleri

Sağlıklı Yaşam tarzının tadını çıkarmaya yardımcı olur!

Sağlıklı Olmak Basitleştirildi

null

Kyani HL5 ve Kyani FIT20

Kyani’nin HL5 ve FIT 20 beslenme ürünleri, temel besinleri sağlamak için tasarlanmıştır, bu nedenle çoğumuz eksiktir ve hak ettiğiniz aktif, Sağlıklı Yaşam tarzının tadını çıkarmanıza yardımcı olur!

Kyani Protein Besinleri

Yaşlanma sürecindeki en kritik fakat nadiren ele alınan beslenme eksikliklerinden biri vücudumuzun yapı taşlarının (proteinler, peptitler ve amino asitler) alınmamasıdır. Son araştırmalara göre, yetişkinlerin sadece %40’ı gıdalarından yeterince protein almaktadır. Çoğu zaman aldıkları proteinlerin sindirimi zor veya sağlıklı bir biçimde olmayabilir.

Kolajen proteini, sudan sonra vücudumuzda hacim bakımından en çok bulunan maddedir ve kemikler, tendonlar, bağlar, kaslar, dokular ve cilt için esastır. Sağlığı korumak ve sağlıklı yaşlanmayı kolaylaştırmak için beslenmenizde sağlıklı, sindirilebilir proteinlerle takviye etmemiz çok önemlidir.

Kyani’nin HL5 ve FIT 20 beslenme ürünleri, temel besinleri sağlamak için tasarlanmıştır, bu ürünler çoğumuzda eksik olan ve hepimizin hak ettiği aktif sağlıklı yaşam tarzının tadını çıkarmanıza yardımcı olur!

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?