Kyani Hakkında

Kyäni tüm dünya insanlarına refah getirmek amacıyla kurulmuştur.
Kyäni “güçlü şifa” anlamına gelir ve yerel Alaska dilinden gelen bir kelimedir.

Kyäni’nin hikayesi Alaska’da, Kyäni kurucuları Dick ve Gayle Powell’ın aynı zamanda “Ky-äni” olarak da bilinen Alaska yabanmersini ile karşılaştığı yerde başlar. Onlar Alaska kabilesinde çalışmalar yapan ve kabilenin refahına hayran olan bir araştırmacı ile tanıştılar. Araştırmacı kabilenin dilinde kalp hastalıkları, kanser, diyabet ve diğer yaygın hastalıklara karşılık gelen hiçbir kelime olmadığının farkına vardı ve kabile diyetinin beslenme zenginliğinin böyle zorlu bir ortamda kabilenin refahının korunmasına katkıda bulunduğuna ikna oldu.

Araştırmacı, kabilenin Alaska yabani sockeye somonunun yanısıra rutin olarak Alaska yaban mersini tükettiğini kaydetti.

Bu anahtar noktalar, diğerlerine ilham kaynağı oldu, Powells bu hikayeyi Hansen ve Taylor aileleri ile paylaştı ve bu üç kurucu aile bir araya geldiğinde Kyäni doğdu.

Bugün Kyäni 44 ülkede varlığını sürdürmektedir ve dünya çapında 13 ofisi bulunmaktadır. Dört eşsiz besin takviyesi sunan Kyäni, başkalarıyla ürünleri paylaşmaları için müşterilerini ödüllendiren bir sistemle olağanüstü bir iş modeline sahiptir.

Kyani olağanüstü bir iş modeline sahiptir.

Kyäni, kurucularının vizyonu doğrultusunda, dünyadaki insanlara refah getirmek ve onlara daha fazla deneyim konusunda yardım etmek için, sadece müşterilerimizin değil, ayrıca Kyäni ile çalışmayı seçenlerin de refahına katkıda bulunan benzersiz bir iş modeline sahiptir.

Doğrudan satış sektörünün görkemli bir üyesi olarak Kyäni, değerli besin takviyeleri sunmakla kalmaz, şirket ayrıca Kyäni websitesi ya da kendi işi üzerinden Kyäni ürünlerini satmak isteyen bağımsız distribütörler için de fırsat sağlar. Kyäni, geleneksel perakendenin bir parçası olan yüksek giderlerin bir çoğunu devre dışı bırakır ve bunları ürün kalitesine yatırım yapmak ve distribütörlerini ödüllendirmekte kullanır.

Doğrudan Satış hakkında daha fazla bilgi için ziyaret ediniz: www.seldia.eu .