Kyani Ürünlerini Nasıl Satın Alabilirim?

Tabi ki sitemiz üzerinden 🙂

Kyani ürünlerini reklam, dükkan kirası, aracı kurumsa distribütör payları gibi harcama kalemlerinin dışarıda bırakarak sadece internet üzerinden bağımsız distribütörler aracılığıyla satışlarını gerçekleştirir. Bu sayede çok özel olan bu ürünler gayet uygun fiyata tüketiciyle buluşabilmekte ve birçok distribütör de bu ürünleri sadece tavsiye ederek ciddi kazanç sağlar.

Kyani Sunrise, vücudunuzun günlük ihtiyacı olan vitamin, mineral ve esansiyel aminoasitleri içerir. Bu ürünü sadece bir kola, kahve, dondurma, vb. fiyatına(4 TL) günlük olarak kullanabilirsiniz. Kyani ürünlerini sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz.  www.adnanakyuz.com/kyani

Kyani ürünlerini indirimli ve düzenli olarak almak isterseniz, AutoShip(Otomatik Sevkiyat) [Buradan AutoShip Nedir? yazımızı okuyabilirsiniz.] seçerek alabilirsiniz. Hatta distribütör olup çok daha uygun fiyata Kyani ürünlerini alabilirsiniz. Böylelikle hem kendinize daha uygun fiyata ürün almış olursunuz hem de sevdiklerinizin sağlığını korurken ayrıca ek gelir elde edebilirsiniz.

Katkı ve yorumlarınızı ekleyin